MENU

VinterBold U8 Drenge 4 (13) 5v5, Pulje 3 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Præstø Stadion Stadionvej 2B 4720 Præstø
827716 Kl. 10:00 Præstø IF Greve Fodbold 4
827717 Kl. 10:00 Solrød FC Køge BK 3 Bane 1
827718 Kl. 10:20 Præstø IF Solrød FC
827719 Kl. 10:20 Greve Fodbold 4 Køge BK 3
827720 Kl. 10:40 Greve Fodbold 4 Solrød FC
827721 Kl. 10:40 Køge BK 3 Præstø IF Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Gladsaxe skole Ræveholmen 1 2860 Søborg
827683 Kl. 11:30 Himmelev-Veddelev BK 2 T.G. 80 IF
827684 Kl. 11:30 Frem Hellebæk IF Bytoften 2
827685 Kl. 11:50 Himmelev-Veddelev BK 2 Frem Hellebæk
827686 Kl. 11:50 T.G. 80 IF IF Bytoften 2
827687 Kl. 12:10 T.G. 80 IF Frem Hellebæk
827688 Kl. 12:10 IF Bytoften 2 Himmelev-Veddelev BK 2
lørdag den. 21-11 2020
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
827722 Kl. 08:40 T.G. 80 IF Himmelev-Veddelev BK 2
827723 Kl. 08:40 Greve Fodbold 4 Præstø IF
827724 Kl. 09:00 T.G. 80 IF Præstø IF
827725 Kl. 09:00 Himmelev-Veddelev BK 2 Greve Fodbold 4
827726 Kl. 09:20 Himmelev-Veddelev BK 2 Præstø IF
827727 Kl. 09:20 T.G. 80 IF Greve Fodbold 4
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Pedella Park Kunstgræs Carl Bødker Nielsens vej 3 3100 Hornbæk
827728 Kl. 10:00 IF Bytoften 2 Frem Hellebæk
827729 Kl. 10:00 Køge BK 3 Solrød FC Bane 1
827730 Kl. 10:20 Frem Hellebæk Solrød FC
827731 Kl. 10:20 IF Bytoften 2 Køge BK 3
827732 Kl. 10:40 IF Bytoften 2 Solrød FC
827733 Kl. 10:40 Køge BK 3 Frem Hellebæk Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Gadehaveskolen Bane 1 Gadehavegårdsvej 1 2630 Taastrup
827956 Kl. 16:00 Frem Hellebæk T.G. 80 IF Bane 1
827957 Kl. 16:00 Solrød FC Greve Fodbold 4 Bane 1
827958 Kl. 16:20 Greve Fodbold 4 T.G. 80 IF Bane 1
827959 Kl. 16:20 Solrød FC Frem Hellebæk Bane 1
827960 Kl. 16:40 Frem Hellebæk Greve Fodbold 4 Bane 1
827961 Kl. 16:40 T.G. 80 IF Solrød FC Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Gladsaxe skole Ræveholmen 1 2860 Søborg
827734 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 2 IF Bytoften 2
827736 Kl. 10:00 Præstø IF Køge BK 3
827737 Kl. 10:20 Præstø IF Himmelev-Veddelev BK 2
827738 Kl. 10:20 Køge BK 3 IF Bytoften 2 Bane 1
827739 Kl. 10:40 IF Bytoften 2 Præstø IF
827740 Kl. 10:40 Himmelev-Veddelev BK 2 Køge BK 3
lørdag den. 30-01 2021
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
827962 Kl. 08:40 Frem Hellebæk Himmelev-Veddelev BK 2
827963 Kl. 08:40 Solrød FC Præstø IF Bane 1
827964 Kl. 09:00 Frem Hellebæk Solrød FC
827965 Kl. 09:00 Himmelev-Veddelev BK 2 Præstø IF
827966 Kl. 09:20 Solrød FC Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
827967 Kl. 09:20 Præstø IF Frem Hellebæk
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Greve Idræts Center Kunstgræs Bane 1 Lillevangsvej 88 2670 Greve
827968 Kl. 09:00 IF Bytoften 2 T.G. 80 IF Bane 1
827969 Kl. 09:00 Køge BK 3 Greve Fodbold 4 Bane 1
828119 Kl. 09:20 IF Bytoften 2 Køge BK 3 Bane 1
828120 Kl. 09:20 T.G. 80 IF Greve Fodbold 4 Bane 1
828121 Kl. 10:40 Køge BK 3 T.G. 80 IF Bane 1
828122 Kl. 10:40 Greve Fodbold 4 IF Bytoften 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Pedella Park Kunstgræs Carl Bødker Nielsens vej 3 3100 Hornbæk
828139 Kl. 10:00 Frem Hellebæk Præstø IF
828140 Kl. 10:00 IF Bytoften 2 Greve Fodbold 4
828141 Kl. 10:20 Frem Hellebæk IF Bytoften 2
828142 Kl. 10:20 Præstø IF Greve Fodbold 4
828212 Kl. 10:40 Greve Fodbold 4 Frem Hellebæk
828213 Kl. 10:40 Præstø IF IF Bytoften 2
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Gadehaveskolen Bane 1 Gadehavegårdsvej 1 2630 Taastrup
828133 Kl. 16:00 Himmelev-Veddelev BK 2 Solrød FC Bane 1
828134 Kl. 16:00 T.G. 80 IF Køge BK 3 Bane 1
828135 Kl. 16:20 Køge BK 3 Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
828136 Kl. 16:20 Solrød FC T.G. 80 IF Bane 1
828137 Kl. 16:40 Himmelev-Veddelev BK 2 T.G. 80 IF Bane 1
828138 Kl. 16:40 Solrød FC Køge BK 3 Bane 1
lørdag den. 06-03 2021
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
828214 Kl. 08:40 Frem Hellebæk Køge BK 3
828215 Kl. 08:40 Greve Fodbold 4 Himmelev-Veddelev BK 2
828216 Kl. 09:00 Himmelev-Veddelev BK 2 Frem Hellebæk
828217 Kl. 09:00 Greve Fodbold 4 Køge BK 3
828218 Kl. 09:20 Himmelev-Veddelev BK 2 Køge BK 3
828219 Kl. 09:20 Frem Hellebæk Greve Fodbold 4
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Gladsaxe skole Ræveholmen 1 2860 Søborg
828220 Kl. 10:00 Præstø IF T.G. 80 IF
828221 Kl. 10:00 Solrød FC IF Bytoften 2 Bane 1
828222 Kl. 10:20 T.G. 80 IF IF Bytoften 2
828223 Kl. 10:20 Præstø IF Solrød FC
828224 Kl. 10:40 IF Bytoften 2 Præstø IF
828225 Kl. 10:40 T.G. 80 IF Solrød FC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind