MENU

VinterBold U12 Drenge 1 (09) 8v8, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
471475
14-11 2020
Kl. 11:00
KB 2 SBI/TGU 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
471477
15-11 2020
Kl. 09:45
BK Hellas 1 Dragør BK 1 Kunst, Valby IP, tribunen
471478
15-11 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 Holbæk B&I 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
471476
15-11 2020
Kl. 10:00
RB 1906 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Roskilde Idrætspark
471474
15-11 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby 1 BK Fix 1 Kunst, Tårnby Stadion
471482 ti
24-11 2020
Kl. 18:30
SBI/TGU 1 AB Tårnby 1 Svebølle Stadion
471483
28-11 2020
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 1 KB 2 Himmelev Idrætspark
471484
28-11 2020
Kl. 10:00
Holbæk B&I 1 RB 1906 1 Holbæk Sportsby
471479
28-11 2020
Kl. 13:30
Dragør BK 1 Hvidovre IF 2 Kunst, Dragør Bk.
471481
29-11 2020
Kl. 10:30
BK Fix 1 BK Hellas 1 Kunst, Tingbjerg IP
471488
12-12 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 1 SBI/TGU 1 Kunst, Valby IP, tribunen
471489
12-12 2020
Kl. 10:45
Hvidovre IF 2 RB 1906 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
471485
12-12 2020
Kl. 12:15
Dragør BK 1 BK Fix 1 Kunst, Dragør Bk.
471487
12-12 2020
Kl. 12:30
KB 2 Holbæk B&I 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
471486
13-12 2020
Kl. 10:30
AB Tårnby 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Kunst, Tårnby Stadion
471493
09-01 2021
Kl. 08:45
Himmelev-Veddelev BK 1 BK Hellas 1 Himmelev Idrætspark
471494
16-01 2021
Kl. 10:00
Holbæk B&I 1 AB Tårnby 1 Holbæk Sportsby
471492
16-01 2021
Kl. 11:00
RB 1906 1 KB 2 Roskilde Idrætspark
471491
16-01 2021
Kl. 11:30
SBI/TGU 1 Dragør BK 1 Svebølle Stadion
471490
17-01 2021
Kl. 09:00
BK Fix 1 Hvidovre IF 2 Kunst, Tingbjerg IP
471498
23-01 2021
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Holbæk B&I 1 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
471499
30-01 2021
Kl. 11:15
Hvidovre IF 2 KB 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
471496
30-01 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 1 RB 1906 1 Kunst, Tårnby Stadion
471495
31-01 2021
Kl. 10:00
Dragør BK 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Kunst, Dragør Bk.
471497
31-01 2021
Kl. 14:30
BK Fix 1 SBI/TGU 1 Kunst, Tingbjerg IP
471503
27-02 2021
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 1 BK Fix 1 Himmelev Idrætspark
471504
06-03 2021
Kl. 10:00
Holbæk B&I 1 Dragør BK 1 Holbæk Sportsby
471500
06-03 2021
Kl. 10:00
KB 2 AB Tårnby 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
471502
06-03 2021
Kl. 11:00
RB 1906 1 BK Hellas 1 Roskilde Idrætspark
471501
06-03 2021
Kl. 11:30
SBI/TGU 1 Hvidovre IF 2 Svebølle Stadion
471508
13-03 2021
Kl. 10:00
BK Hellas 1 KB 2 Kunst, Valby IP, tribunen
471509
13-03 2021
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 AB Tårnby 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
471505
13-03 2021
Kl. 13:30
Dragør BK 1 RB 1906 1 Kunst, Dragør Bk.
471507
14-03 2021
Kl. 11:30
SBI/TGU 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Svebølle Stadion
471506
14-03 2021
Kl. 12:00
BK Fix 1 Holbæk B&I 1 Kunst, Tingbjerg IP
471512
20-03 2021
Kl. 09:30
RB 1906 1 BK Fix 1 Roskilde Idrætspark
471513
20-03 2021
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 Himmelev-Veddelev BK 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
471514
20-03 2021
Kl. 10:00
Holbæk B&I 1 SBI/TGU 1 Holbæk Sportsby
471510
20-03 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 1 BK Hellas 1 Kunst, Tårnby Stadion
471511
20-03 2021
Kl. 11:30
KB 2 Dragør BK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
471518
27-03 2021
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Hvidovre IF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
471519
27-03 2021
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 1 Holbæk B&I 1 Himmelev Idrætspark
471517
27-03 2021
Kl. 11:30
SBI/TGU 1 RB 1906 1 Svebølle Stadion
471515
27-03 2021
Kl. 14:45
Dragør BK 1 AB Tårnby 1 Kunst, Dragør Bk.
471516
28-03 2021
Kl. 09:00
BK Fix 1 KB 2 Kunst, Tingbjerg IP
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind