MENU

VinterBold U12 Drenge 1 (09) 8v8, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
471475
14-11 2020
Kl. 11:00
KB 2 SBI/TGU 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
471477
15-11 2020
Kl. 09:45
BK Hellas 1 Dragør BK 1 Kunst, Valby IP, tribunen
471478
15-11 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 Holbæk B&I 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
471476
15-11 2020
Kl. 10:00
RB 1906 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Roskilde Idrætspark
471474
15-11 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby 1 BK Fix 1 Kunst, Tårnby Stadion
471482 ti
24-11 2020
Kl. 18:30
SBI/TGU 1 AB Tårnby 1 Svebølle Stadion
471483
28-11 2020
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 1 KB 2 Himmelev Idrætspark
471484
28-11 2020
Kl. 10:00
Holbæk B&I 1 RB 1906 1 Holbæk Sportsby
471479
28-11 2020
Kl. 13:30
Dragør BK 1 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
Kunst, Dragør Bk.
471491 ma
08-02 2021
Kl. 23:59
SBI/TGU 1 Dragør BK 1 Svebølle Stadion
471492 ma
08-02 2021
Kl. 23:59
RB 1906 1 KB 2 Roskilde Idrætspark
471494 ma
08-02 2021
Kl. 23:59
Holbæk B&I 1 AB Tårnby 1 Holbæk Sportsby
471493
14-02 2021
Kl. 08:45
Himmelev-Veddelev BK 1 BK Hellas 1 Himmelev Idrætspark
471490
14-02 2021
Kl. 10:00
BK Fix 1 Hvidovre IF 2 Kunst, Tingbjerg IP
471488 ma
22-02 2021
Kl. 23:59
BK Hellas 1 SBI/TGU 1 Kunst, Valby IP, tribunen
471489 ma
22-02 2021
Kl. 23:59
Hvidovre IF 2 RB 1906 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
471481 ma
22-02 2021
Kl. 23:59
BK Hellas 1 BK Fix 1 Kunst, Valby IP, tribunen
471485 ma
22-02 2021
Kl. 23:59
Dragør BK 1 BK Fix 1 Kunst, Dragør Bk.
471503
27-02 2021
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 1 BK Fix 1 Himmelev Idrætspark
471486
28-02 2021
Kl. 11:00
AB Tårnby 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Kunst, Tårnby Stadion
471487
28-02 2021
Kl. 12:00
KB 2 Holbæk B&I 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
471504
06-03 2021
Kl. 10:00
Holbæk B&I 1 Dragør BK 1 Holbæk Sportsby
471500
06-03 2021
Kl. 10:00
KB 2 AB Tårnby 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
471502
06-03 2021
Kl. 11:00
RB 1906 1 BK Hellas 1 Roskilde Idrætspark
471501
06-03 2021
Kl. 11:30
SBI/TGU 1 Hvidovre IF 2 Svebølle Stadion
471508
13-03 2021
Kl. 10:00
BK Hellas 1 KB 2 Kunst, Valby IP, tribunen
471509
13-03 2021
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 AB Tårnby 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
471505
13-03 2021
Kl. 13:30
Dragør BK 1 RB 1906 1 Kunst, Dragør Bk.
471507
14-03 2021
Kl. 11:30
SBI/TGU 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Svebølle Stadion
471506
14-03 2021
Kl. 12:00
BK Fix 1 Holbæk B&I 1 Kunst, Tingbjerg IP
471512
20-03 2021
Kl. 09:30
RB 1906 1 BK Fix 1 Roskilde Idrætspark
471514
20-03 2021
Kl. 10:00
Holbæk B&I 1 SBI/TGU 1 Holbæk Sportsby
471510
20-03 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 1 BK Hellas 1 Kunst, Tårnby Stadion
471511
20-03 2021
Kl. 11:30
KB 2 Dragør BK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
471513
21-03 2021
Kl. 11:15
Hvidovre IF 2 Himmelev-Veddelev BK 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
471518
27-03 2021
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Hvidovre IF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
471519
27-03 2021
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 1 Holbæk B&I 1 Himmelev Idrætspark
471517
27-03 2021
Kl. 11:30
SBI/TGU 1 RB 1906 1 Svebølle Stadion
471515
27-03 2021
Kl. 14:45
Dragør BK 1 AB Tårnby 1 Kunst, Dragør Bk.
471516
28-03 2021
Kl. 09:00
BK Fix 1 KB 2 Kunst, Tingbjerg IP
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind