MENU

VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
360173 fr
13-11 2020
Kl. 17:15
Brøndby Strand IK 1 Ejby IF Fodbold 1
!
NB: Ejby IF Fodbold 1 er taberdømt
Langbjergskolen
360169
15-11 2020
Kl. 10:00
Nykøbing FC 1 Vallensbæk IF 2 NFC Anlæg Syd
360171
15-11 2020
Kl. 11:00
Nyråd IF Haslev FC 1 Vordingborg Kunst "Panteren"
360172
15-11 2020
Kl. 11:40
Taastrup FC Karlslunde IF 1 NyBolig Park - Kunstgræs
360174
15-11 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 2 VG Fodbold Brøndby Stadion
360178 ma
23-11 2020
Kl. 17:15
Ejby IF Fodbold 1
!
NB: Ejby IF Fodbold 1 er taberdømt
Taastrup FC Ejby Stadion
360176 on
25-11 2020
Kl. 17:45
Torslunde-Ishøj IF Nyråd IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
360175
28-11 2020
Kl. 10:00
VG Fodbold Brøndby Strand IK 1 Viby Idrætsanlæg
360179
28-11 2020
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 2 Brøndbyernes IF 2 Vallensbæk Idrætscenter
362737
28-11 2020
Kl. 13:30
Haslev FC 1 Nykøbing FC 1 HFC's Klubhus
360177
29-11 2020
Kl. 09:30
Karlslunde IF 1 Herstedøster IC 1 Karlslunde Stadion
360170 ma
30-11 2020
Kl. 18:10
Herstedøster IC 1 Torslunde-Ishøj IF Albertslund Stadion Kunstgræs
398332 on
09-12 2020
Kl. 17:45
Torslunde-Ishøj IF Karlslunde IF 1 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
UDS

Kampen udsat

415395 fr
11-12 2020
Kl. 17:15
Brøndby Strand IK 1 Vallensbæk IF 2 Langbjergskolen
UDS

Kampen udsat

415397
12-12 2020
Kl. 09:30
Brøndbyernes IF 2 Haslev FC 1 Brøndby Stadion
UDS

Kampen udsat

363070
12-12 2020
Kl. 09:55
Herstedøster IC 1 Ejby IF Fodbold 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
364312
13-12 2020
Kl. 11:00
Nyråd IF Nykøbing FC 1 Vordingborg Kunst "Panteren"
398333
13-12 2020
Kl. 11:20
Taastrup FC VG Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs
416831
16-01 2021
Kl. 10:00
Ejby IF Fodbold 1 Torslunde-Ishøj IF Ejby Stadion
416828
16-01 2021
Kl. 10:00
VG Fodbold Herstedøster IC 1 Viby Idrætsanlæg
423178
16-01 2021
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 2 Taastrup FC Vallensbæk Idrætscenter
423179
16-01 2021
Kl. 13:30
Haslev FC 1 Brøndby Strand IK 1 HFC's Klubhus
416830
17-01 2021
Kl. 09:30
Karlslunde IF 1 Nyråd IF Karlslunde Stadion
416829
17-01 2021
Kl. 10:00
Nykøbing FC 1 Brøndbyernes IF 2 NFC Anlæg Syd
429782 on
27-01 2021
Kl. 17:45
Torslunde-Ishøj IF VG Fodbold Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
439301 fr
29-01 2021
Kl. 17:15
Brøndby Strand IK 1 Nykøbing FC 1 Langbjergskolen
437312
30-01 2021
Kl. 09:30
Karlslunde IF 1 Ejby IF Fodbold 1 Karlslunde Stadion
425590
30-01 2021
Kl. 12:15
Herstedøster IC 1 Vallensbæk IF 2 Albertslund Stadion Kunstgræs
429771
31-01 2021
Kl. 11:00
Nyråd IF Brøndbyernes IF 2 Vordingborg Kunst "Panteren"
429784
31-01 2021
Kl. 12:20
Taastrup FC Haslev FC 1 NyBolig Park - Kunstgræs
439360 ma
01-03 2021
Kl. 17:15
Ejby IF Fodbold 1 Nyråd IF Ejby Stadion
439358
06-03 2021
Kl. 10:00
VG Fodbold Karlslunde IF 1 Viby Idrætsanlæg
445140
06-03 2021
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 2 Torslunde-Ishøj IF Vallensbæk Idrætscenter
445152
06-03 2021
Kl. 13:30
Haslev FC 1 Herstedøster IC 1 HFC's Klubhus
439359
07-03 2021
Kl. 10:00
Nykøbing FC 1 Taastrup FC NFC Anlæg Syd
445139
07-03 2021
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF 2 Brøndby Strand IK 1 Brøndby Stadion
445158 ma
08-03 2021
Kl. 17:15
Ejby IF Fodbold 1 VG Fodbold Ejby Stadion
445155 on
10-03 2021
Kl. 17:45
Torslunde-Ishøj IF Haslev FC 1 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
445153
13-03 2021
Kl. 09:45
Herstedøster IC 1 Nykøbing FC 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
445157
14-03 2021
Kl. 09:30
Karlslunde IF 1 Vallensbæk IF 2 Karlslunde Stadion
445156
14-03 2021
Kl. 10:00
Taastrup FC Brøndbyernes IF 2 NyBolig Park - Kunstgræs
445154
14-03 2021
Kl. 11:00
Nyråd IF Brøndby Strand IK 1 Vordingborg Kunst "Panteren"
449442 fr
19-03 2021
Kl. 17:15
Brøndby Strand IK 1 Taastrup FC Langbjergskolen
449379 fr
19-03 2021
Kl. 18:00
VG Fodbold Nyråd IF Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
449444
20-03 2021
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 2 Ejby IF Fodbold 1 Vallensbæk Idrætscenter
449725
20-03 2021
Kl. 12:20
Haslev FC 1 Karlslunde IF 1 HFC's Klubhus
449443
20-03 2021
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF 2 Herstedøster IC 1 Brøndby Stadion
449441
21-03 2021
Kl. 10:00
Nykøbing FC 1 Torslunde-Ishøj IF NFC Anlæg Syd
450815 on
24-03 2021
Kl. 17:45
Torslunde-Ishøj IF Brøndbyernes IF 2 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
449748
27-03 2021
Kl. 09:45
Herstedøster IC 1 Brøndby Strand IK 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
449747
27-03 2021
Kl. 10:00
VG Fodbold Vallensbæk IF 2 Viby Idrætsanlæg
450822
27-03 2021
Kl. 10:00
Ejby IF Fodbold 1 Haslev FC 1 Ejby Stadion
450819
28-03 2021
Kl. 09:30
Karlslunde IF 1 Nykøbing FC 1 Karlslunde Stadion
450814
28-03 2021
Kl. 11:00
Nyråd IF Taastrup FC Vordingborg Kunst "Panteren"
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind