MENU

VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
450901
07-11 2020
Kl. 11:45
Virum-Sorgenfri BK 2 Herlev IF 1 Virumgård kunstgræsbane
450829
14-11 2020
Kl. 13:30
Frem Hellebæk 1 Hørsholm-Usserød IK 2 Pedella Park Kunstgræs
450976
15-11 2020
Kl. 10:00
AB 2 FC Rudersdal 1 Akademisk Boldklub
469152
15-11 2020
Kl. 11:30
IF Bytoften 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Gladsaxe skole
450869
21-11 2020
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK 1 Espergærde IF 2 Gladsaxe stadion Kunstgræs
469153
28-11 2020
Kl. 10:00
FC Rudersdal 1 IF Bytoften 1 Rundforbi Stadion
469154
28-11 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 2 AB 2 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
469157
28-11 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Karsemosegård
469156
28-11 2020
Kl. 11:00
Herlev IF 1 Gladsaxe-Hero BK 1 Herlev Stadion Kunstgræs
469155
28-11 2020
Kl. 14:00
Espergærde IF 2 Frem Hellebæk 1 Mørdrup Idrætsanlæg
469159
05-12 2020
Kl. 11:00
Frem Hellebæk 1 Herlev IF 1 Pedella Park Kunstgræs
469158
12-12 2020
Kl. 10:30
FC Rudersdal 1 Hørsholm-Usserød IK 2 Rundforbi Stadion Kunst
469161
13-12 2020
Kl. 10:00
AB 2 Espergærde IF 2 Akademisk Boldklub
469160
13-12 2020
Kl. 11:15
Gladsaxe-Hero BK 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Gladsaxe Stadion
469162
13-12 2020
Kl. 11:30
IF Bytoften 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Gladsaxe skole
469185
10-01 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 2 Gladsaxe-Hero BK 1 Virumgård kunstgræsbane
469184 ma
11-01 2021
Kl. 23:59
Espergærde IF 2 FC Rudersdal 1 Mørdrup Idrætsanlæg
469186
16-01 2021
Kl. 09:15
Herlev IF 1 AB 2 Herlev Stadion
469187
16-01 2021
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 1 Frem Hellebæk 1 Karsemosegård
469163
16-01 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 2 IF Bytoften 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
469190
30-01 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 2 Espergærde IF 2 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
469188
30-01 2021
Kl. 11:00
FC Rudersdal 1 Herlev IF 1 Rundforbi Stadion
469189
30-01 2021
Kl. 13:30
Frem Hellebæk 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Pedella Park Kunstgræs
469191
31-01 2021
Kl. 10:00
AB 2 Nivå-Kokkedal FK 1 Akademisk Boldklub
469192
31-01 2021
Kl. 11:30
IF Bytoften 1 Gladsaxe-Hero BK 1 Gladsaxe skole
469195
28-02 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 2 AB 2 Virumgård kunstgræsbane
469194 ma
01-03 2021
Kl. 23:59
Espergærde IF 2 IF Bytoften 1 Mørdrup Idrætsanlæg
469196
06-03 2021
Kl. 09:15
Herlev IF 1 Hørsholm-Usserød IK 2 Herlev Stadion
469197
06-03 2021
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 1 FC Rudersdal 1 Karsemosegård
469193
07-03 2021
Kl. 12:45
Gladsaxe-Hero BK 1 Frem Hellebæk 1 Gladsaxe Stadion
469200 ma
08-03 2021
Kl. 23:59
Espergærde IF 2 Herlev IF 1 Mørdrup Idrætsanlæg
469202 ti
09-03 2021
Kl. 17:45
IF Bytoften 1 Frem Hellebæk 1 Gladsaxe skole
469199
13-03 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 2 Nivå-Kokkedal FK 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
469198
13-03 2021
Kl. 10:30
FC Rudersdal 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Vedbæk Stadion Kunst
469201
14-03 2021
Kl. 10:00
AB 2 Gladsaxe-Hero BK 1 Akademisk Boldklub
469215
20-03 2021
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK 2 Hørsholm-Usserød IK 2 Virumgård kunstgræsbane
469203
20-03 2021
Kl. 11:00
Frem Hellebæk 1 AB 2 Pedella Park Kunstgræs
469217
21-03 2021
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 1 Espergærde IF 2 Karsemosegård
469214
21-03 2021
Kl. 11:15
Gladsaxe-Hero BK 1 FC Rudersdal 1 Gladsaxe Stadion
469216
21-03 2021
Kl. 11:30
IF Bytoften 1 Herlev IF 1 Gladsaxe skole
469220 ma
22-03 2021
Kl. 23:59
Espergærde IF 2 Virum-Sorgenfri BK 2 Mørdrup Idrætsanlæg
469222
27-03 2021
Kl. 09:15
Herlev IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Herlev Stadion
469219
27-03 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 2 Gladsaxe-Hero BK 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
469218
27-03 2021
Kl. 12:30
FC Rudersdal 1 Frem Hellebæk 1 Vedbæk Stadion Kunst
469221
28-03 2021
Kl. 13:00
AB 2 IF Bytoften 1 Akademisk Boldklub
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind