MENU

VinterBold U12 Drenge 4 (09) 8v8, Pulje 5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
537726 to
23-01 2020
Kl. 10:00
IF Bytoften 3 Bagsværd BK 2 Gladsaxe skole
537721 ma
09-11 2020
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
537722 ma
09-11 2020
Kl. 23:59
Farum BK 2 Oversidder Stavnsholt
537719
15-11 2020
Kl. 12:45
Bagsværd BK 2 BFC Lundegården 1 Bagsværd Stadion Kunstgræs
537718
15-11 2020
Kl. 15:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Brede IF 1 Birkerød Stadion
537725
21-11 2020
Kl. 10:15
BFC Lundegården 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Top Danmark Hallen, kunstgræs
537724 ma
23-11 2020
Kl. 23:59
Brede IF 1 Oversidder Lundtofte Idrætsplads
537727 fr
27-11 2020
Kl. 23:59
Oversidder Herlev IF 2
537723
28-11 2020
Kl. 10:00
Oversidder Farum BK 2
537720
06-12 2020
Kl. 09:45
Herlev IF 2 IF Bytoften 3 Herlev Stadion
537730 ma
07-12 2020
Kl. 23:59
Bagsværd BK 2 Oversidder Bagsværd Stadion Kunstgræs
537731 ma
07-12 2020
Kl. 23:59
Oversidder BFC Lundegården 1
537732
12-12 2020
Kl. 09:30
Farum BK 2 Herlev IF 2 Stavnsholt
537728
12-12 2020
Kl. 10:30
Oversidder Brede IF 1
537729
13-12 2020
Kl. 15:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 IF Bytoften 3 Birkerød Stadion
537734
09-01 2021
Kl. 10:15
BFC Lundegården 1 Oversidder Top Danmark Hallen, kunstgræs
537736 fr
15-01 2021
Kl. 19:15
IF Bytoften 3 Oversidder Gladsaxe skole
537737 fr
15-01 2021
Kl. 23:59
Oversidder IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2
537735
17-01 2021
Kl. 09:45
Herlev IF 2 Bagsværd BK 2 Herlev Stadion
537733
17-01 2021
Kl. 11:15
Brede IF 1 Farum BK 2 Lundtofte Idrætsplads
537741 ma
25-01 2021
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
537742
30-01 2021
Kl. 11:15
Farum BK 2 Bagsværd BK 2 Stavnsholt
537738
30-01 2021
Kl. 12:30
Oversidder IF Bytoften 3
537739
31-01 2021
Kl. 15:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Herlev IF 2 Birkerød Stadion
537740
31-01 2021
Kl. 15:00
Brede IF 1 BFC Lundegården 1 Lundtofte Idrætsplads
537744
27-02 2021
Kl. 10:15
BFC Lundegården 1 Farum BK 2 Top Danmark Hallen, kunstgræs
537743
28-02 2021
Kl. 12:45
Bagsværd BK 2 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Bagsværd Stadion Kunstgræs
537746 on
03-03 2021
Kl. 17:30
IF Bytoften 3 Brede IF 1 Gladsaxe skole
537747 fr
05-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
537745
07-03 2021
Kl. 09:45
Herlev IF 2 Oversidder Herlev Stadion
537750
07-03 2021
Kl. 10:15
BFC Lundegården 1 IF Bytoften 3 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
537751 ma
08-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder Bagsværd BK 2
537749 ma
08-03 2021
Kl. 23:59
Brede IF 1 Oversidder Lundtofte Idrætsplads
537748
13-03 2021
Kl. 12:30
Oversidder Herlev IF 2
537752
14-03 2021
Kl. 10:00
Farum BK 2 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Stavnsholt
537754
14-03 2021
Kl. 12:45
Bagsværd BK 2 Oversidder Bagsværd Stadion Kunstgræs
537757 ma
15-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder BFC Lundegården 1
550876
20-03 2021
Kl. 10:15
BFC Lundegården 1 Herlev IF 2 Top Danmark Hallen, kunstgræs
537756
20-03 2021
Kl. 11:15
Farum BK 2 IF Bytoften 3 Stavnsholt
537755
21-03 2021
Kl. 09:45
Herlev IF 2 Brede IF 1 Herlev Stadion
537753
21-03 2021
Kl. 15:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Oversidder Birkerød Stadion
550879 ma
22-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder Farum BK 2
550881 fr
26-03 2021
Kl. 19:15
IF Bytoften 3 Oversidder Gladsaxe skole
537758
27-03 2021
Kl. 10:30
Oversidder IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2
550873
28-03 2021
Kl. 09:00
Brede IF 1 Bagsværd BK 2 Lundtofte Idrætsplads
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind