MENU

VinterBold U11 Drenge 1 (10) 8v8, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
535318
14-11 2020
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold 1 Bagsværd BK 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
535317
14-11 2020
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Hørsholm Idrætspark
535314
14-11 2020
Kl. 12:00
B. 1973, Herlev 1 Melby-Liseleje IF 1 Elverroad Kunstgræs
535316
15-11 2020
Kl. 11:45
LSF 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Smørum Idrætscenter
535315
15-11 2020
Kl. 12:30
Nivå-Kokkedal FK 1 Roskilde Boldklub 1 Karsemosegård Kunstgræs
535313
21-11 2020
Kl. 10:00
IS Skævinge 1 Allerød Fodbold Klub 1 Brødeskov Stadion Kunst
535324
28-11 2020
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Hundested Stadion Kunstgræs
535325
28-11 2020
Kl. 11:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 B. 1973, Herlev 1 Birkerød Stadion
535320
28-11 2020
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK 1 Bagsværd BK 1 Hørsholm Idrætspark
535328
28-11 2020
Kl. 13:00
Roskilde Boldklub 1 IS Skævinge 1 Roskilde Idrætspark
535326
29-11 2020
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK 1 LSF 1 Virumgård kunstgræsbane
535327
29-11 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 1 Helsinge Fodbold 1 Allerød Idrætspark Kunstgræs
535333
05-12 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 1 Allerød Fodbold Klub 1 Hørsholm Idrætspark
535329
12-12 2020
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Elverroad Kunstgræs
535331
12-12 2020
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Hundested Stadion Kunstgræs
535332
13-12 2020
Kl. 10:00
LSF 1 Bagsværd BK 1 Smørum Idrætscenter
535330
13-12 2020
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK 1 IS Skævinge 1 Karsemosegård Kunstgræs
535334
20-12 2020
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold 1 Roskilde Boldklub 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
535336
09-01 2021
Kl. 10:00
IS Skævinge 1 Helsinge Fodbold 1 Brødeskov Stadion Kunst
535337
16-01 2021
Kl. 11:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Birkerød Stadion
535340
16-01 2021
Kl. 12:30
Roskilde Boldklub 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Roskilde Idrætspark
535335
16-01 2021
Kl. 12:45
Bagsværd BK 1 B. 1973, Herlev 1 Bagsværd Stadion Kunstgræs
535339
17-01 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 1 LSF 1 Allerød Idrætspark Kunstgræs
535338
17-01 2021
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK 1 Melby-Liseleje IF 1 Virumgård kunstgræsbane
535346
23-01 2021
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK 1 IS Skævinge 1 Hørsholm Idrætspark
535344 ma
25-01 2021
Kl. 23:59
LSF 1 Roskilde Boldklub 1 Smørum Idrætscenter
535343
30-01 2021
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF 1 Bagsværd BK 1 Hundested Stadion Kunstgræs
535345
30-01 2021
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Birkerød Stadion
535341
30-01 2021
Kl. 13:00
B. 1973, Herlev 1 Allerød Fodbold Klub 1 Elverroad Kunstgræs
535342
31-01 2021
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK 1 Helsinge Fodbold 1 Karsemosegård Kunstgræs
535349
28-02 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Virumgård kunstgræsbane
535348
06-03 2021
Kl. 10:00
IS Skævinge 1 LSF 1 Brødeskov Stadion Kunst
535352
06-03 2021
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
535354
06-03 2021
Kl. 10:30
Roskilde Boldklub 1 B. 1973, Herlev 1 Roskilde Idrætspark
535353
07-03 2021
Kl. 09:30
Allerød Fodbold Klub 1 Melby-Liseleje IF 1 Allerød Idrætspark Kunstgræs
535347
07-03 2021
Kl. 12:45
Bagsværd BK 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Bagsværd Stadion Kunstgræs
535355
13-03 2021
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev 1 IS Skævinge 1 Elverroad Kunstgræs
535359
13-03 2021
Kl. 11:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Allerød Fodbold Klub 1 Birkerød Stadion
535369
13-03 2021
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK 1 LSF 1 Hørsholm Idrætspark
535357
13-03 2021
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF 1 Roskilde Boldklub 1 Hundested Stadion Kunstgræs
535358
14-03 2021
Kl. 10:00
LSF 1 Helsinge Fodbold 1 Smørum Idrætscenter
535360
14-03 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 1 Bagsværd BK 1 Virum Stadion
535356
14-03 2021
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Karsemosegård Kunstgræs
535509
20-03 2021
Kl. 09:30
Roskilde Boldklub 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Roskilde Idrætspark
535368
20-03 2021
Kl. 10:00
IS Skævinge 1 Melby-Liseleje IF 1 Brødeskov Stadion Kunst
535370
20-03 2021
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold 1 B. 1973, Herlev 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
535367
20-03 2021
Kl. 11:30
Bagsværd BK 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Bagsværd Stadion Kunstgræs
535371
21-03 2021
Kl. 09:30
Allerød Fodbold Klub 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Allerød Idrætspark Kunstgræs
535513
27-03 2021
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF 1 Helsinge Fodbold 1 Hundested Stadion Kunstgræs
535514
27-03 2021
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 IS Skævinge 1 Birkerød Stadion
535510
27-03 2021
Kl. 11:30
Bagsværd BK 1 Allerød Fodbold Klub 1 Bagsværd Stadion Kunstgræs
535511
27-03 2021
Kl. 13:00
B. 1973, Herlev 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Elverroad Kunstgræs
535515
28-03 2021
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK 1 Roskilde Boldklub 1 Virumgård kunstgræsbane
535512
28-03 2021
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK 1 LSF 1 Karsemosegård Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind