MENU

VinterBold U12 Piger 3 (09) 8v8, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
623557
15-11 2020
Kl. 09:30
Snekkersten IF 1 B. 1973, Herlev
!
NB: B. 1973, Herlev er taberdømt
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
623555
15-11 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 1 Stenløse BK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
623558
15-11 2020
Kl. 11:30
Oversidder Farum BK
623559
15-11 2020
Kl. 12:00
Fredensborg BI Lyngby Boldklub 1921 Fredensborg Stadion
623562 fr
20-11 2020
Kl. 17:15
Bagsværd BK Hørsholm-Usserød IK 1 Bagsværd Stadion Kunstgræs
623561
22-11 2020
Kl. 09:30
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion Kunstgræs
623563
29-11 2020
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev Slagslunde-Ganløse IF Elverroad Kunstgræs
623560
29-11 2020
Kl. 11:30
Farum BK Fredensborg BI Farum Park
623564
29-11 2020
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 Snekkersten IF 1 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
623556 fr
04-12 2020
Kl. 17:00
Slagslunde-Ganløse IF Bagsværd BK Gryden kunstgræs
623586
06-12 2020
Kl. 09:30
Stenløse BK Lyngby Boldklub 1921 Stenløse Stadion Kunstgræs
623565
12-12 2020
Kl. 10:00
Farum BK Stenløse BK Farum Park
623567
12-12 2020
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Lyngby Boldklub 1921 Gryden kunstgræs
623566
13-12 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 1 B. 1973, Herlev Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
623568
13-12 2020
Kl. 10:00
Oversidder Bagsværd BK
623569
13-12 2020
Kl. 10:00
Fredensborg BI Snekkersten IF 1 Fredensborg Stadion
623570
10-01 2021
Kl. 09:30
Stenløse BK Fredensborg BI Stenløse Stadion Kunstgræs
623571 fr
15-01 2021
Kl. 17:15
Bagsværd BK Farum BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
623572
17-01 2021
Kl. 09:30
Snekkersten IF 1 Slagslunde-Ganløse IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
623573
17-01 2021
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
623574
17-01 2021
Kl. 13:15
Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm-Usserød IK 1 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
623577
24-01 2021
Kl. 09:30
Stenløse BK Bagsværd BK Stenløse Stadion Kunstgræs
623579
24-01 2021
Kl. 10:00
Fredensborg BI Slagslunde-Ganløse IF Fredensborg Stadion
623575
30-01 2021
Kl. 10:00
Farum BK B. 1973, Herlev Farum Park
623576
31-01 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 1 Snekkersten IF 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
623578
31-01 2021
Kl. 10:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
623596
07-02 2021
Kl. 09:30
Stenløse BK Slagslunde-Ganløse IF Stenløse Stadion Kunstgræs
623581 fr
26-02 2021
Kl. 17:15
Bagsværd BK Fredensborg BI Bagsværd Stadion Kunstgræs
623580
06-03 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Hørsholm-Usserød IK 1 Gryden kunstgræs
623584
06-03 2021
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 Farum BK Lyngby Stadion Kunstgræsbane
623582
07-03 2021
Kl. 09:30
Snekkersten IF 1 Oversidder Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
623589
07-03 2021
Kl. 10:00
Fredensborg BI Hørsholm-Usserød IK 1 Fredensborg Stadion
623583
07-03 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Stenløse BK Elverroad Kunstgræs
623587 fr
12-03 2021
Kl. 17:15
Bagsværd BK B. 1973, Herlev Bagsværd Stadion Kunstgræs
623588
14-03 2021
Kl. 10:00
Oversidder Slagslunde-Ganløse IF
623585
14-03 2021
Kl. 10:00
Farum BK Snekkersten IF 1 Farum Park
623593
14-03 2021
Kl. 10:00
Fredensborg BI B. 1973, Herlev Fredensborg Stadion
623591
20-03 2021
Kl. 12:00
Slagslunde-Ganløse IF Farum BK Gryden kunstgræs
623592
21-03 2021
Kl. 09:30
Snekkersten IF 1 Stenløse BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
623590
21-03 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 1 Oversidder Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
623594
21-03 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd BK Lyngby Stadion Kunstgræsbane
623595
27-03 2021
Kl. 10:00
Farum BK Hørsholm-Usserød IK 1 Farum Park
623599
28-03 2021
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub 1921 Elverroad Kunstgræs
623598
28-03 2021
Kl. 10:00
Oversidder Fredensborg BI
623597
28-03 2021
Kl. 11:30
Bagsværd BK Snekkersten IF 1 Bagsværd Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind