MENU

VinterBold U11 Drenge 4 (10) 8v8, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
512332
07-11 2020
Kl. 11:00
Køge BK Vemmelev Boldklub Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
512333
08-11 2020
Kl. 09:45
Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Nyråd/Vordingborg Hedehusene idrætspark Kunstgræs
512400 on
11-11 2020
Kl. 17:45
Dianalund IF Ringsted IF 3 Holberg Arena Kunst
512401
14-11 2020
Kl. 11:00
Køge BK 2 Karise IK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
512402
15-11 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 Herstedøster IC 1 Greve Idræts Center
512405
22-11 2020
Kl. 10:00
Nyråd/Vordingborg Køge BK Vordingborg Kunst "Panteren"
512406
28-11 2020
Kl. 09:45
Ringsted IF 3 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Ringsted Stadion
512407
28-11 2020
Kl. 09:45
Herstedøster IC 1 Dianalund IF Albertslund Stadion Kunstgræs
512404
28-11 2020
Kl. 10:00
Vemmelev Boldklub Karise IK Vemmelev Kunstgræs
512403
29-11 2020
Kl. 11:00
Køge BK 2 Greve Fodbold 2 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
512417
06-12 2020
Kl. 08:45
Greve Fodbold 2 Dianalund IF Greve Idræts Center
512409
06-12 2020
Kl. 11:00
Køge BK Ringsted IF 3 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
512410
13-12 2020
Kl. 09:15
Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Herstedøster IC 1 Hedehusene idrætspark Kunstgræs
512416
13-12 2020
Kl. 10:00
Karise IK Nyråd/Vordingborg Faxe Stadion
512408
13-12 2020
Kl. 11:00
Køge BK 2 Vemmelev Boldklub Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
512420 on
13-01 2021
Kl. 17:45
Dianalund IF Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Holberg Arena Kunst
512419 fr
15-01 2021
Kl. 17:00
Nyråd/Vordingborg Køge BK 2 Vordingborg Kunst "Panteren"
512422
16-01 2021
Kl. 09:45
Herstedøster IC 1 Køge BK Albertslund Stadion Kunstgræs
512421
16-01 2021
Kl. 10:00
Ringsted IF 3 Karise IK Ringsted Stadion
512418
16-01 2021
Kl. 13:00
Vemmelev Boldklub Greve Fodbold 2 Vemmelev Kunstgræs
512424
24-01 2021
Kl. 11:00
Køge BK Dianalund IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
512425
30-01 2021
Kl. 10:00
Vemmelev Boldklub Nyråd/Vordingborg Vemmelev Kunstgræs
512428
31-01 2021
Kl. 08:45
Greve Fodbold 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Greve Idræts Center
512427
31-01 2021
Kl. 10:00
Karise IK Herstedøster IC 1 Faxe Stadion
512423
31-01 2021
Kl. 11:00
Køge BK 2 Ringsted IF 3 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
512430
28-02 2021
Kl. 09:45
Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Køge BK Hedehusene idrætspark Kunstgræs
512431
28-02 2021
Kl. 10:00
Nyråd/Vordingborg Greve Fodbold 2 Vordingborg Kunst "Panteren"
512432 on
03-03 2021
Kl. 17:45
Dianalund IF Karise IK Holberg Arena Kunst
512434
06-03 2021
Kl. 09:45
Herstedøster IC 1 Køge BK 2 Albertslund Stadion Kunstgræs
512433
06-03 2021
Kl. 10:00
Ringsted IF 3 Vemmelev Boldklub Ringsted Stadion
512439
07-03 2021
Kl. 08:45
Greve Fodbold 2 Køge BK Greve Idræts Center
512437
07-03 2021
Kl. 10:00
Nyråd/Vordingborg Ringsted IF 3 Vordingborg Kunst "Panteren"
512438
14-03 2021
Kl. 10:00
Karise IK Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Faxe Stadion
512436
14-03 2021
Kl. 10:00
Vemmelev Boldklub Herstedøster IC 1 Vemmelev Kunstgræs
512435
14-03 2021
Kl. 11:00
Køge BK 2 Dianalund IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
512442 on
17-03 2021
Kl. 17:45
Dianalund IF Vemmelev Boldklub Holberg Arena Kunst
512444
20-03 2021
Kl. 09:45
Herstedøster IC 1 Nyråd/Vordingborg Albertslund Stadion Kunstgræs
512443
21-03 2021
Kl. 08:45
Greve Fodbold 2 Ringsted IF 3 Greve Idræts Center
512441
21-03 2021
Kl. 09:45
Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Køge BK 2 Hedehusene idrætspark Kunstgræs
512449
21-03 2021
Kl. 10:00
Nyråd/Vordingborg Dianalund IF Vordingborg Kunst "Panteren"
512440
21-03 2021
Kl. 11:00
Køge BK Karise IK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
512451
27-03 2021
Kl. 10:00
Ringsted IF 3 Herstedøster IC 1 Ringsted Stadion
512447
27-03 2021
Kl. 10:00
Vemmelev Boldklub Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Vemmelev Kunstgræs
512450
28-03 2021
Kl. 10:00
Karise IK Greve Fodbold 2 Faxe Stadion
512445
28-03 2021
Kl. 11:00
Køge BK 2 Køge BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind