MENU

VinterBold U11 Drenge 4 (10) 8v8, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
512461
07-11 2020
Kl. 12:30
Rosenhøj BK Kr. Værløse IF 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
512455
14-11 2020
Kl. 12:30
IS Skævinge 2 Helsingør IF Fodbold Brødeskov Stadion Kunst
512697
15-11 2020
Kl. 11:00
Gilleleje FK 2 Brødeskov IF Nellerupgård Stadion
UDS

Kampen udsat

512453
15-11 2020
Kl. 13:00
Gladsaxe-Hero BK 1 FC Rudersdal 2 Gladsaxe stadion Kunstgræs
512700
21-11 2020
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Gladsaxe-Hero BK 1 Helsingør Idrætspark
512452
22-11 2020
Kl. 11:30
Allerød Fodbold Klub 3 B. 1973, Herlev 3 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
512701
22-11 2020
Kl. 12:00
Kr. Værløse IF 2 IS Skævinge 2 Stavnsholt
512713 fr
27-11 2020
Kl. 17:00
FIF, Hillerød 2 Allerød Fodbold Klub 3 FIF-Stadion Kunstgræs
512698 fr
27-11 2020
Kl. 17:30
Brødeskov IF Rosenhøj BK Brødeskov Stadion Kunst
512712
28-11 2020
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev 3 Gilleleje FK 2
!
NB: Gilleleje FK 2 er taberdømt
Elverroad Kunstgræs
512699
28-11 2020
Kl. 12:00
FC Rudersdal 2 Herlev IF 3 Rundforbi Stadion Kunst
512454 fr
04-12 2020
Kl. 17:00
FIF, Hillerød 2 Herlev IF 3 FIF-Stadion Kunstgræs
512717
05-12 2020
Kl. 10:00
IS Skævinge 2 Brødeskov IF Brødeskov Stadion Kunst
512718
05-12 2020
Kl. 12:30
Rosenhøj BK B. 1973, Herlev 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
512715
12-12 2020
Kl. 09:30
Herlev IF 3 Allerød Fodbold Klub 3 Herlev Stadion
512716
12-12 2020
Kl. 11:00
FC Rudersdal 2 Helsingør IF Fodbold Vedbæk Stadion Kunst
512719
13-12 2020
Kl. 11:00
Gilleleje FK 2 FIF, Hillerød 2 Nellerupgård Stadion
512714
13-12 2020
Kl. 12:30
Gladsaxe-Hero BK 1 Kr. Værløse IF 2 Gladsaxe Stadion
512800
09-01 2021
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Herlev IF 3 Helsingør Idrætspark
512801
10-01 2021
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF 2 FC Rudersdal 2 Stavnsholt
512803 fr
15-01 2021
Kl. 17:00
FIF, Hillerød 2 Rosenhøj BK FIF-Stadion Kunstgræs
512720 fr
15-01 2021
Kl. 17:30
Brødeskov IF Gladsaxe-Hero BK 1 Brødeskov Stadion Kunst
512802
16-01 2021
Kl. 13:00
B. 1973, Herlev 3 IS Skævinge 2 Elverroad Kunstgræs
512721
17-01 2021
Kl. 09:30
Allerød Fodbold Klub 3 Gilleleje FK 2 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
513092
23-01 2021
Kl. 10:30
IS Skævinge 2 FIF, Hillerød 2 Brødeskov Stadion Kunst
513093
23-01 2021
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Kr. Værløse IF 2 Helsingør Idrætspark
513094
23-01 2021
Kl. 12:30
Rosenhøj BK Allerød Fodbold Klub 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
512820
30-01 2021
Kl. 09:30
Herlev IF 3 Gilleleje FK 2 Herlev Stadion
513091
30-01 2021
Kl. 10:30
FC Rudersdal 2 Brødeskov IF Vedbæk Stadion Kunst
512804
31-01 2021
Kl. 11:30
Gladsaxe-Hero BK 1 B. 1973, Herlev 3 Gladsaxe Stadion
513097
27-02 2021
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF 2 Herlev IF 3 Stavnsholt
513100 fr
05-03 2021
Kl. 17:00
FIF, Hillerød 2 Gladsaxe-Hero BK 1 FIF-Stadion Kunstgræs
513095 fr
05-03 2021
Kl. 17:30
Brødeskov IF Helsingør IF Fodbold Brødeskov Stadion Kunst
513099
06-03 2021
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev 3 FC Rudersdal 2 Elverroad Kunstgræs
513096
07-03 2021
Kl. 09:30
Allerød Fodbold Klub 3 IS Skævinge 2 Allerød Idrætspark Kunstgræs
513106
07-03 2021
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF 2 Brødeskov IF Stavnsholt
513098
07-03 2021
Kl. 11:30
Gilleleje FK 2 Rosenhøj BK Nellerupgård Stadion
513105 ma
08-03 2021
Kl. 23:59
Helsingør IF Fodbold B. 1973, Herlev 3 Helsingør Idrætspark
513102
13-03 2021
Kl. 09:30
Herlev IF 3 Rosenhøj BK Herlev Stadion
513103
13-03 2021
Kl. 10:00
FC Rudersdal 2 FIF, Hillerød 2 Rundforbi Stadion Kunst
513109 ma
15-03 2021
Kl. 23:59
Rosenhøj BK IS Skævinge 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
513101 on
17-03 2021
Kl. 11:15
Gladsaxe-Hero BK 1 Allerød Fodbold Klub 3 Gladsaxe Stadion
513194 fr
19-03 2021
Kl. 17:00
FIF, Hillerød 2 Helsingør IF Fodbold FIF-Stadion Kunstgræs
513107 fr
19-03 2021
Kl. 17:30
Brødeskov IF Herlev IF 3 Brødeskov Stadion Kunst
513193
20-03 2021
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev 3 Kr. Værløse IF 2 Elverroad Kunstgræs
513108
20-03 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 3 FC Rudersdal 2 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
513104
20-03 2021
Kl. 10:00
IS Skævinge 2 Gilleleje FK 2 Brødeskov Stadion Kunst
513110
21-03 2021
Kl. 10:30
Gilleleje FK 2 Gladsaxe-Hero BK 1 Nellerupgård Stadion
513217
27-03 2021
Kl. 09:30
Herlev IF 3 IS Skævinge 2 Herlev Stadion
513195
27-03 2021
Kl. 09:45
Brødeskov IF B. 1973, Herlev 3 Brødeskov Stadion Kunst
513219
27-03 2021
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Allerød Fodbold Klub 3 Helsingør Idrætspark
513220
27-03 2021
Kl. 14:30
Kr. Værløse IF 2 FIF, Hillerød 2 Stavnsholt
513196
28-03 2021
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK 1 Rosenhøj BK Gladsaxe Stadion
513218
28-03 2021
Kl. 11:30
FC Rudersdal 2 Gilleleje FK 2 Vedbæk Stadion Kunst
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind