MENU

VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
525722 ma
09-11 2020
Kl. 23:59
Hellested IF Oversidder Hellested Stadion
513542
14-11 2020
Kl. 10:30
Bjæverskov IF "Frem" Køge FC Bjæverskov Stadion Kunstgræs
525719
14-11 2020
Kl. 14:30
Ørslev GIF (V) Haslev FC 2 Vordingborg Kunst "Panteren"
525721
15-11 2020
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 1 Præstø IF Strøbyhallen Kunstgræs
532550 fr
27-11 2020
Kl. 18:00
Præstø IF Hellested IF Præstø Stadion
532552
28-11 2020
Kl. 11:15
Haslev FC 2 Bjæverskov IF "Frem" HFC's Klubhus
532553
28-11 2020
Kl. 13:00
Roskilde Boldklub 3 Ørslev GIF (V) Roskilde Idrætspark
532554
28-11 2020
Kl. 23:59
Oversidder Holmegaard GB 1
532551
29-11 2020
Kl. 10:00
Køge FC AIK 65 Strøby Fodbold 1 Herfølge Stadion Kunst
525720 ti
01-12 2020
Kl. 18:00
Holmegaard GB 1 Roskilde Boldklub 3 Holmegårdhallen
532559 ma
07-12 2020
Kl. 23:59
Hellested IF Holmegaard GB 1 Hellested Stadion
532555 fr
11-12 2020
Kl. 17:30
Præstø IF Køge FC Præstø Stadion
532556
12-12 2020
Kl. 10:30
Bjæverskov IF "Frem" Roskilde Boldklub 3 Bjæverskov Stadion
532558
12-12 2020
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 1 Haslev FC 2 Strøbyhallen Kunstgræs
532557
12-12 2020
Kl. 14:00
Ørslev GIF (V) Oversidder Vordingborg Kunst "Panteren"
532564 ma
11-01 2021
Kl. 23:59
Oversidder Bjæverskov IF "Frem"
532562 ti
12-01 2021
Kl. 18:00
Holmegaard GB 1 Ørslev GIF (V) Holmegårdhallen
532561
16-01 2021
Kl. 11:15
Haslev FC 2 Præstø IF HFC's Klubhus
532563
16-01 2021
Kl. 11:30
Roskilde Boldklub 3 AIK 65 Strøby Fodbold 1 Roskilde Idrætspark
532560
17-01 2021
Kl. 10:00
Køge FC Hellested IF Herfølge Stadion Kunst
532569 ma
25-01 2021
Kl. 23:59
Hellested IF Ørslev GIF (V) Hellested Stadion
532565 fr
29-01 2021
Kl. 17:30
Præstø IF Roskilde Boldklub 3 Præstø Stadion
532567
31-01 2021
Kl. 10:00
Køge FC Haslev FC 2 Herfølge Stadion Kunst
532568
31-01 2021
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 1 Oversidder Strøbyhallen Kunstgræs
532566
31-01 2021
Kl. 10:30
Bjæverskov IF "Frem" Holmegaard GB 1 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
532574 ma
01-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder Præstø IF
532572 ti
02-03 2021
Kl. 18:00
Holmegaard GB 1 AIK 65 Strøby Fodbold 1 Holmegårdhallen
532571
06-03 2021
Kl. 11:15
Haslev FC 2 Hellested IF HFC's Klubhus
532573
06-03 2021
Kl. 11:30
Roskilde Boldklub 3 Køge FC Roskilde Idrætspark
532570
06-03 2021
Kl. 14:00
Ørslev GIF (V) Bjæverskov IF "Frem" Vordingborg Kunst "Panteren"
532579 ma
08-03 2021
Kl. 23:59
Hellested IF Bjæverskov IF "Frem" Hellested Stadion
532575 fr
12-03 2021
Kl. 17:30
Præstø IF Holmegaard GB 1 Præstø Stadion
532577
13-03 2021
Kl. 11:15
Haslev FC 2 Roskilde Boldklub 3 HFC's Klubhus
532576
14-03 2021
Kl. 10:00
Køge FC Oversidder Ravnsborghallen
532578
14-03 2021
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 1 Ørslev GIF (V) Strøbyhallen Kunstgræs
532874 ma
15-03 2021
Kl. 23:59
Hellested IF Roskilde Boldklub 3 Hellested Stadion
532873 ti
16-03 2021
Kl. 18:00
Holmegaard GB 1 Køge FC Holmegårdhallen
532580
20-03 2021
Kl. 10:30
Bjæverskov IF "Frem" AIK 65 Strøby Fodbold 1 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
532872
20-03 2021
Kl. 14:00
Ørslev GIF (V) Præstø IF Vordingborg Kunst "Panteren"
532875
20-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder Haslev FC 2
532880 ma
22-03 2021
Kl. 23:59
Roskilde Boldklub 3 Oversidder Roskilde Idrætspark
532876 fr
26-03 2021
Kl. 17:30
Præstø IF Bjæverskov IF "Frem" Præstø Stadion
532878
27-03 2021
Kl. 11:15
Haslev FC 2 Holmegaard GB 1 HFC's Klubhus
532877
28-03 2021
Kl. 10:00
Køge FC Ørslev GIF (V) Herfølge Stadion Kunst
532879
28-03 2021
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 1 Hellested IF Strøbyhallen Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind