MENU

VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
533019
07-11 2020
Kl. 12:00
Ålholm IF Slangerup & Omegn IF 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
533016
14-11 2020
Kl. 10:00
Farum BK 2 Frem Hellebæk 1 Stavnsholt
533020
15-11 2020
Kl. 10:30
LSF 3 Gilleleje FK 1 Smørum Idrætscenter
UDS

Kampen udsat

533017
15-11 2020
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold 2 Allerød Fodbold Klub 2 Helsinge Stadion Kunstgræs
533018
15-11 2020
Kl. 11:30
Måløv BK Hundested IK
!
NB: Hundested IK er taberdømt
Måløv Idrætspark, Kunstgræs
533022
21-11 2020
Kl. 10:00
Frem Hellebæk 1 Ålholm IF Pedella Park Kunstgræs
533024 ma
23-11 2020
Kl. 23:59
Hundested IK Helsinge Fodbold 2 Hundested Stadion
533025 on
25-11 2020
Kl. 18:00
Gilleleje FK 1 Måløv BK Nellerupgård Stadion
533023
28-11 2020
Kl. 11:30
Allerød Fodbold Klub 2 Farum BK 2 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
533021
29-11 2020
Kl. 10:00
LSF 3 Slangerup & Omegn IF 1 Smørum Idrætscenter
533027
05-12 2020
Kl. 10:00
Farum BK 2 Hundested IK Stavnsholt
533029
05-12 2020
Kl. 10:00
Ålholm IF Allerød Fodbold Klub 2 Hillerød Stadion Kunstgræs
533028
12-12 2020
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold 2 Gilleleje FK 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
533030
13-12 2020
Kl. 10:00
LSF 3 Måløv BK Smørum Idrætscenter
533026
13-12 2020
Kl. 13:00
Frem Hellebæk 1 Slangerup & Omegn IF 1 Pedella Park Kunstgræs
533034 ma
11-01 2021
Kl. 23:59
Hundested IK Ålholm IF Hundested Stadion
533032
16-01 2021
Kl. 09:30
Allerød Fodbold Klub 2 Slangerup & Omegn IF 1 Allerød Idrætspark Kunstgræs
533035
16-01 2021
Kl. 10:00
Gilleleje FK 1 Farum BK 2 Nellerupgård Stadion
533033
16-01 2021
Kl. 11:30
Måløv BK Helsinge Fodbold 2 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
533031
16-01 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk 1 LSF 3 Pedella Park Kunstgræs
533039
23-01 2021
Kl. 11:00
Ålholm IF Gilleleje FK 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
533037
30-01 2021
Kl. 11:15
Farum BK 2 Måløv BK Stavnsholt
533040
30-01 2021
Kl. 11:30
LSF 3 Helsinge Fodbold 2 Smørum Idrætscenter
533038
30-01 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk 1 Allerød Fodbold Klub 2 Pedella Park Kunstgræs
533036
31-01 2021
Kl. 10:30
Slangerup & Omegn IF 1 Hundested IK Slangerup Stadion
533044 ma
01-03 2021
Kl. 23:59
Hundested IK Frem Hellebæk 1 Hundested Stadion
533043
06-03 2021
Kl. 09:00
Måløv BK Ålholm IF Måløv Idrætspark, Kunstgræs
533042
06-03 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 2 LSF 3 Allerød Idrætspark Kunstgræs
533045
06-03 2021
Kl. 11:00
Gilleleje FK 1 Slangerup & Omegn IF 1 Nellerupgård Stadion
533041
07-03 2021
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold 2 Farum BK 2 Helsinge Stadion Kunstgræs
533047
13-03 2021
Kl. 10:00
Frem Hellebæk 1 Gilleleje FK 1 Pedella Park Kunstgræs
533048
13-03 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 2 Hundested IK Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
533049
13-03 2021
Kl. 12:00
Ålholm IF Helsinge Fodbold 2 Hillerød Stadion Kunstgræs
533050
14-03 2021
Kl. 10:00
LSF 3 Farum BK 2 Smørum Idrætscenter
533046
14-03 2021
Kl. 10:30
Slangerup & Omegn IF 1 Måløv BK Slangerup Stadion
533051
20-03 2021
Kl. 10:00
Farum BK 2 Ålholm IF Stavnsholt
533065
20-03 2021
Kl. 11:00
Gilleleje FK 1 Allerød Fodbold Klub 2 Nellerupgård Stadion
533063
20-03 2021
Kl. 11:30
Måløv BK Frem Hellebæk 1 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
533064
21-03 2021
Kl. 10:00
LSF 3 Hundested IK Smørum Idrætscenter
533052
21-03 2021
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold 2 Slangerup & Omegn IF 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
533070 ma
22-03 2021
Kl. 23:59
Hundested IK Gilleleje FK 1 Hundested Stadion
533067
27-03 2021
Kl. 10:00
Frem Hellebæk 1 Helsinge Fodbold 2 Pedella Park Kunstgræs
533068
27-03 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 2 Måløv BK Allerød Idrætspark Kunstgræs
533069
27-03 2021
Kl. 12:00
Ålholm IF LSF 3 Hillerød Stadion Kunstgræs
533066
28-03 2021
Kl. 10:30
Slangerup & Omegn IF 1 Farum BK 2 Slangerup Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind