MENU

VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8, Pulje 5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
533071
14-11 2020
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK 2 Hørsholm-Usserød IK 2 Virumgård kunstgræsbane
533073
14-11 2020
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 2 Lundtofte Boldklub Lyngby Stadion
533076
14-11 2020
Kl. 11:30
Bagsværd BK 2 Hareskov IF 1 Bagsværd Stadion Kunstgræs
533074
15-11 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 2 B. 1973, Herlev 2 Karsemosegård
533075
15-11 2020
Kl. 11:30
BSF 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Ballerup Idrætspark
533078 on
25-11 2020
Kl. 17:30
Humlebæk BK 1 Lyngby Boldklub 1921 2 Humlebæk Stadion
533080
28-11 2020
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Nivå-Kokkedal FK 2 Birkerød Stadion
533081
28-11 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 2 Bagsværd BK 2 Hørsholm Idrætspark
533082
28-11 2020
Kl. 14:00
Lundtofte Boldklub Virum-Sorgenfri BK 2 Lundtofte Idrætsplads
533077
29-11 2020
Kl. 10:00
Hareskov IF 1 BSF 1 Værløse Stadion Kunstgræs
533079
29-11 2020
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev 2 FC Holte 2 Elverroad Kunstgræs
533085 on
09-12 2020
Kl. 17:30
Humlebæk BK 1 B. 1973, Herlev 2 Humlebæk Stadion
533086
12-12 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 2 Hareskov IF 1 Karsemosegård
533088
12-12 2020
Kl. 11:30
Bagsværd BK 2 Lundtofte Boldklub Bagsværd Stadion Kunstgræs
533083
12-12 2020
Kl. 13:00
FC Holte 2 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Rudegård Stadion
533084
13-12 2020
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 2 Virum-Sorgenfri BK 2 Lyngby Stadion
533087
13-12 2020
Kl. 10:15
BSF 1 Hørsholm-Usserød IK 2 Ballerup Idrætspark
533094
16-01 2021
Kl. 09:30
Lundtofte Boldklub BSF 1 Lundtofte Idrætsplads
533092
16-01 2021
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Humlebæk BK 1 Birkerød Stadion
533093
16-01 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 2 Nivå-Kokkedal FK 2 Hørsholm Idrætspark
533090
16-01 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 2 Bagsværd BK 2 Virum Stadion
533089
17-01 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF 1 FC Holte 2 Værløse Stadion Kunstgræs
533091
17-01 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev 2 Lyngby Boldklub 1921 2 Elverroad Kunstgræs
533097 on
20-01 2021
Kl. 17:30
Humlebæk BK 1 Hareskov IF 1 Humlebæk Stadion
533098
30-01 2021
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 2 Lundtofte Boldklub Karsemosegård
533095
30-01 2021
Kl. 13:00
FC Holte 2 Hørsholm-Usserød IK 2 Rudegård Stadion
533096
31-01 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 2 Bagsværd BK 2 Lyngby Stadion
533099
31-01 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev 2 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Elverroad Kunstgræs
533100
31-01 2021
Kl. 11:30
BSF 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Ballerup Idrætspark
533072
13-02 2021
Kl. 13:00
FC Holte 2 Humlebæk BK 1 Rudegård Stadion
533106
06-03 2021
Kl. 09:30
Lundtofte Boldklub FC Holte 2 Lundtofte Idrætsplads
533105
06-03 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 2 Humlebæk BK 1 Hørsholm Idrætspark
533103
06-03 2021
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Lyngby Boldklub 1921 2 Birkerød Stadion
533102
06-03 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 2 Nivå-Kokkedal FK 2 Virum Stadion
533104
06-03 2021
Kl. 12:45
Bagsværd BK 2 BSF 1 Bagsværd Stadion Kunstgræs
533101
07-03 2021
Kl. 10:15
Hareskov IF 1 B. 1973, Herlev 2 Værløse Stadion Kunstgræs
533109 on
10-03 2021
Kl. 17:30
Humlebæk BK 1 Lundtofte Boldklub Humlebæk Stadion
533110
13-03 2021
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 2 Bagsværd BK 2 Karsemosegård
533112
13-03 2021
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Hareskov IF 1 Birkerød Stadion
533108
13-03 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 2 BSF 1 Lyngby Stadion
533107
14-03 2021
Kl. 09:30
FC Holte 2 Virum-Sorgenfri BK 2 Rudegård Stadion
533111
14-03 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev 2 Hørsholm-Usserød IK 2 Elverroad Kunstgræs
533118
20-03 2021
Kl. 09:30
Lundtofte Boldklub B. 1973, Herlev 2 Lundtofte Idrætsplads
533117
20-03 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 2 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Hørsholm Idrætspark
533113
21-03 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF 1 Lyngby Boldklub 1921 2 Værløse Stadion Kunstgræs
533115
21-03 2021
Kl. 10:15
BSF 1 Nivå-Kokkedal FK 2 Ballerup Idrætspark
533114
21-03 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 2 Humlebæk BK 1 Virumgård kunstgræsbane
533116
21-03 2021
Kl. 12:45
Bagsværd BK 2 FC Holte 2 Bagsværd Stadion Kunstgræs
533122 on
24-03 2021
Kl. 17:30
Humlebæk BK 1 Bagsværd BK 2 Humlebæk Stadion
533124
27-03 2021
Kl. 11:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Lundtofte Boldklub Birkerød Stadion
533121
27-03 2021
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 2 Nivå-Kokkedal FK 2 Lyngby Stadion
533120
27-03 2021
Kl. 13:00
FC Holte 2 BSF 1 Rudegård Stadion
533119
28-03 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF 1 Hørsholm-Usserød IK 2 Værløse Stadion Kunstgræs
533123
28-03 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev 2 Virum-Sorgenfri BK 2 Elverroad Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind