MENU

U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Bane 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
206465 Kl. 13:00 GVI 3 Vanløse IF 6
!
NB: Vanløse IF 6 er taberdømt
Bane 1
206466 Kl. 13:00 HIK 5 Nørrebro United 3
206467 Kl. 13:20 GVI 3 HIK 5
206483 Kl. 13:20 Vanløse IF 6
!
NB: Vanløse IF 6 er taberdømt
Nørrebro United 3 Bane 1
206484 Kl. 13:40 GVI 3 Nørrebro United 3
206485 Kl. 13:40 Vanløse IF 6
!
NB: Vanløse IF 6 er taberdømt
HIK 5 Bane 1
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Gentofte Sportspark Bane 1 Ved Stadion 16 F 2820 Gentofte
206486 Kl. 11:30 KB 3 B 93 4 Bane 1
206487 Kl. 11:30 Jægersborg BK Stefan Bane 1
206488 Kl. 11:50 KB 3 Jægersborg BK Bane 1
206489 Kl. 11:50 B 93 4 Stefan Bane 1
206490 Kl. 12:10 KB 3 Stefan Bane 1
206491 Kl. 12:10 B 93 4 Jægersborg BK Bane 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
206492 Kl. 10:00 Vanløse IF 6 GVI 3
206493 Kl. 10:00 B 93 4 KB 3
206494 Kl. 10:20 GVI 3 KB 3
206495 Kl. 10:20 Vanløse IF 6 B 93 4
206496 Kl. 10:40 GVI 3 B 93 4
206497 Kl. 10:40 Vanløse IF 6 KB 3
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
206594 Kl. 13:00 Nørrebro United 3 HIK 5
207182 Kl. 13:00 Stefan Jægersborg BK
207183 Kl. 13:20 HIK 5 Jægersborg BK
207184 Kl. 13:20 Nørrebro United 3 Stefan
207185 Kl. 13:40 HIK 5 Stefan
207186 Kl. 13:40 Nørrebro United 3 Jægersborg BK
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
207187 Kl. 13:00 HIK 5 GVI 3
207188 Kl. 13:00 Jægersborg BK KB 3
207189 Kl. 13:20 KB 3 GVI 3
207190 Kl. 13:20 Jægersborg BK HIK 5
207191 Kl. 13:40 GVI 3 Jægersborg BK
207192 Kl. 13:40 HIK 5 KB 3
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Rådvadsvej Folevadsvej 3 2400 København NV
207193 Kl. 11:30 Nørrebro United 3 Vanløse IF 6
207194 Kl. 11:30 Stefan B 93 4
207195 Kl. 11:50 B 93 4 Vanløse IF 6
207196 Kl. 11:50 Stefan Nørrebro United 3
207197 Kl. 12:10 Vanløse IF 6 Stefan
207198 Kl. 12:10 Nørrebro United 3 B 93 4
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
207205 Kl. 13:00 HIK 5 Vanløse IF 6
207352 Kl. 13:00 Jægersborg BK B 93 4
207354 Kl. 13:20 Vanløse IF 6 B 93 4
207362 Kl. 13:20 HIK 5 Jægersborg BK
207365 Kl. 13:40 Vanløse IF 6 Jægersborg BK
207369 Kl. 13:40 HIK 5 B 93 4
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
207199 Kl. 11:30 Nørrebro United 3 GVI 3
207200 Kl. 11:30 Stefan KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
207201 Kl. 11:50 GVI 3 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
207202 Kl. 11:50 Nørrebro United 3 Stefan
207203 Kl. 12:10 GVI 3 Stefan
207204 Kl. 12:10 Nørrebro United 3 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
207376 Kl. 10:00 HIK 5 Nørrebro United 3
207377 Kl. 10:00 KB 3 B 93 4
!
NB: B 93 4 er taberdømt
Bane 1
207378 Kl. 10:20 KB 3 HIK 5
207380 Kl. 10:20 B 93 4
!
NB: B 93 4 er taberdømt
Nørrebro United 3 Bane 1
207381 Kl. 10:40 B 93 4
!
NB: B 93 4 er taberdømt
HIK 5 Bane 1
207382 Kl. 10:40 KB 3 Nørrebro United 3
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
207370 Kl. 13:00 GVI 3 Vanløse IF 6
207371 Kl. 13:00 Jægersborg BK Stefan
207372 Kl. 13:20 Jægersborg BK GVI 3
207373 Kl. 13:20 Stefan Vanløse IF 6
207374 Kl. 13:40 Stefan GVI 3
207375 Kl. 13:40 Jægersborg BK Vanløse IF 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind