MENU

U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 01-05 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
175708 Kl. 10:00 Valby BK 1 Hvidovre IF 1 Bane 1
175709 Kl. 10:00 KB 2 B 93 1 Bane 1
175710 Kl. 10:20 Valby BK 1 KB 2 Bane 1
175711 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 B 93 1 Bane 1
175712 Kl. 10:40 Valby BK 1 B 93 1 Bane 1
175713 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1 KB 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
175714 Kl. 14:30 KB 1 FA 2000 1
175715 Kl. 14:30 Fremad Valby 1 BK Fix 1 Bane 1
HUMH
175716 Kl. 14:50 KB 1 Fremad Valby 1
175717 Kl. 14:50 FA 2000 1 BK Fix 1 Bane 1
HUMH
175718 Kl. 15:10 KB 1 BK Fix 1
175719 Kl. 15:10 FA 2000 1 Fremad Valby 1 Bane 1
HUMH
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
175720 Kl. 14:30 BK Frem 1 HIK 1
175721 Kl. 14:30 Sundby BK 1 Dragør BK 1
175722 Kl. 14:50 BK Frem 1 Sundby BK 1
175723 Kl. 14:50 HIK 1 Dragør BK 1
175724 Kl. 15:10 BK Frem 1 Dragør BK 1
175725 Kl. 15:10 HIK 1 Sundby BK 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
175726 Kl. 14:30 Valby BK 1 KB 1
175727 Kl. 14:30 FA 2000 1 HIK 1
175728 Kl. 14:50 Valby BK 1 FA 2000 1
175729 Kl. 14:50 KB 1 HIK 1
175730 Kl. 15:10 Valby BK 1 HIK 1
175731 Kl. 15:10 FA 2000 1 KB 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Frem, Valby IP Bane 1 Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
175732 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
Bane 1
175733 Kl. 10:00 KB 2 BK Frem 1
175734 Kl. 10:20 KB 2 Hvidovre IF 1
175735 Kl. 10:20 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
BK Frem 1 Bane 1
175736 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1 BK Frem 1
175737 Kl. 10:40 KB 2 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
175738 Kl. 10:00 B 93 1 BK Fix 1
175739 Kl. 10:00 Dragør BK 1 Sundby BK 1
175740 Kl. 10:20 B 93 1 Sundby BK 1
175741 Kl. 10:20 BK Fix 1 Dragør BK 1
175742 Kl. 10:40 B 93 1 Dragør BK 1
175743 Kl. 10:40 BK Fix 1 Sundby BK 1
Arrangør:
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
Frem, Valby IP Bane 1 Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
175756 Kl. 09:45 B 93 1 FA 2000 1 Bane 1
175757 Kl. 09:45 HIK 1 BK Frem 1 Bane 1
175758 Kl. 10:05 B 93 1 BK Frem 1 Bane 1
175759 Kl. 10:05 HIK 1 FA 2000 1 Bane 1
175760 Kl. 10:25 B 93 1 HIK 1 Bane 1
175761 Kl. 10:25 BK Frem 1 FA 2000 1 Bane 1
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
175750 Kl. 14:30 KB 2 KB 1
175751 Kl. 14:30 Sundby BK 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 1
175752 Kl. 14:50 KB 2 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 1
175753 Kl. 14:50 KB 1 Sundby BK 1
175754 Kl. 15:10 KB 2 Sundby BK 1
175755 Kl. 15:10 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
KB 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
175744 Kl. 14:30 Hvidovre IF 1 Valby BK 1
175745 Kl. 14:30 Fremad Valby 1 Dragør BK 1
175746 Kl. 14:50 Valby BK 1 Fremad Valby 1
175747 Kl. 14:50 Hvidovre IF 1 Dragør BK 1
175748 Kl. 15:10 Valby BK 1 Dragør BK 1
175749 Kl. 15:10 Fremad Valby 1 Hvidovre IF 1
lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
175768 Kl. 10:00 KB 2 FA 2000 1
175769 Kl. 10:00 Dragør BK 1 Fremad Valby 1
175770 Kl. 10:20 KB 2 Dragør BK 1
175771 Kl. 10:20 Fremad Valby 1 FA 2000 1
175772 Kl. 10:40 Fremad Valby 1 KB 2
175773 Kl. 10:40 FA 2000 1 Dragør BK 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
175762 Kl. 11:30 Valby BK 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 1
175763 Kl. 11:30 HIK 1 B 93 1
175764 Kl. 11:50 HIK 1 Valby BK 1
175765 Kl. 11:50 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
B 93 1 Bane 1
175766 Kl. 12:10 B 93 1 Valby BK 1
175767 Kl. 12:10 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
HIK 1 Bane 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
175774 Kl. 11:30 BK Frem 1 Hvidovre IF 1
175775 Kl. 11:30 Sundby BK 1 KB 1
175776 Kl. 11:50 Hvidovre IF 1 Sundby BK 1
175777 Kl. 11:50 KB 1 BK Frem 1
175778 Kl. 12:10 Hvidovre IF 1 KB 1
175779 Kl. 12:10 Sundby BK 1 BK Frem 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
175786 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 FA 2000 1
175787 Kl. 10:00 BK Fix 1 BK Frem 1
175788 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 BK Fix 1
175789 Kl. 10:20 FA 2000 1 BK Frem 1
175790 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1 BK Frem 1
175791 Kl. 10:40 BK Fix 1 FA 2000 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
175792 Kl. 13:00 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
KB 1 Bane 1
175793 Kl. 13:00 Fremad Valby 1 Dragør BK 1 Bane 1
175794 Kl. 13:20 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
Fremad Valby 1 Bane 1
175795 Kl. 13:20 KB 1 Dragør BK 1 Bane 1
176076 Kl. 13:40 Dragør BK 1 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
Bane 1
176077 Kl. 13:40 Fremad Valby 1 KB 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
175780 Kl. 14:30 Valby BK 1 Sundby BK 1
175781 Kl. 14:30 KB 2 HIK 1
175782 Kl. 14:50 KB 2 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
175783 Kl. 14:50 Sundby BK 1 HIK 1
175784 Kl. 15:10 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
HIK 1 Bane 1
175785 Kl. 15:10 Sundby BK 1 KB 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind