MENU

U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Skovshoved I P Bane 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
255825 Kl. 11:30 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Skovshoved IF 1 Bane 1
255826 Kl. 11:30 FB 1 HIK 1
255827 Kl. 11:50 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
FB 1 Bane 1
255952 Kl. 11:50 Skovshoved IF 1 HIK 1
255971 Kl. 12:10 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
HIK 1 Bane 1
255972 Kl. 12:10 Skovshoved IF 1 FB 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Gentofte Sportspark Bane 1 Ved Stadion 16 F 2820 Gentofte
255973 Kl. 11:30 FA 2000 1 GVI 1 Bane 1
255974 Kl. 11:30 B 1903 1 Aakanden GF 1 Bane 1
255975 Kl. 11:50 FA 2000 1 B 1903 1 Bane 1
255976 Kl. 11:50 GVI 1 Aakanden GF 1 Bane 1
255993 Kl. 12:10 FA 2000 1 Aakanden GF 1 Bane 1
255994 Kl. 12:10 GVI 1 B 1903 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
256409 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 KB 1
256410 Kl. 10:00 GVI 1 FA 2000 1
256411 Kl. 10:20 KB 1 FA 2000 1
256412 Kl. 10:20 Skovshoved IF 1 GVI 1
256413 Kl. 10:40 KB 1 GVI 1
256414 Kl. 10:40 Skovshoved IF 1 FA 2000 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
256415 Kl. 10:00 HIK 1 FB 1 Bane 1
256416 Kl. 10:00 Aakanden GF 1 B 1903 1 Bane 1
256417 Kl. 10:20 FB 1 B 1903 1 Bane 1
256418 Kl. 10:20 HIK 1 Aakanden GF 1 Bane 1
256419 Kl. 10:40 FB 1 Aakanden GF 1 Bane 1
256420 Kl. 10:40 HIK 1 B 1903 1 Bane 1
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
256429 Kl. 10:00 FB 1 KB 1
256430 Kl. 10:00 B 1903 1 FA 2000 1
256431 Kl. 10:20 FA 2000 1 KB 1
256432 Kl. 10:20 B 1903 1 FB 1
256433 Kl. 10:40 KB 1 B 1903 1
256434 Kl. 10:40 FB 1 FA 2000 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
256435 Kl. 10:00 HIK 1 Skovshoved IF 1
256436 Kl. 10:00 Aakanden GF 1 GVI 1
256437 Kl. 10:20 GVI 1 Skovshoved IF 1
256438 Kl. 10:20 Aakanden GF 1 HIK 1
256439 Kl. 10:40 Skovshoved IF 1 Aakanden GF 1
256440 Kl. 10:40 HIK 1 GVI 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
257276 Kl. 10:00 FB 1 Skovshoved IF 1
257277 Kl. 10:00 B 1903 1 GVI 1
257298 Kl. 10:20 Skovshoved IF 1 GVI 1
257299 Kl. 10:20 FB 1 B 1903 1
257300 Kl. 10:40 Skovshoved IF 1 B 1903 1
257301 Kl. 10:40 FB 1 GVI 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Gentofte Sportspark Bane 1 Ved Stadion 16 F 2820 Gentofte
257270 Kl. 12:30 HIK 1 KB 1 Bane 1
257271 Kl. 12:30 Aakanden GF 1 FA 2000 1 Bane 1
257272 Kl. 12:50 KB 1 FA 2000 1 Bane 1
257273 Kl. 12:50 HIK 1 Aakanden GF 1 Bane 1
257274 Kl. 13:10 KB 1 Aakanden GF 1 Bane 1
257275 Kl. 13:10 HIK 1 FA 2000 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
257302 Kl. 10:00 KB 1 Skovshoved IF 1
257303 Kl. 10:00 B 1903 1 Aakanden GF 1
257304 Kl. 10:20 B 1903 1 KB 1
257305 Kl. 10:20 Aakanden GF 1 Skovshoved IF 1
257306 Kl. 10:40 Aakanden GF 1 KB 1
257307 Kl. 10:40 B 1903 1 Skovshoved IF 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
257308 Kl. 10:00 FB 1 HIK 1
257328 Kl. 10:00 FA 2000 1 GVI 1
257342 Kl. 10:20 FA 2000 1 FB 1
257343 Kl. 10:20 GVI 1 HIK 1
257344 Kl. 10:40 GVI 1 FB 1
257345 Kl. 10:40 FA 2000 1 HIK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind