MENU
D
T
M
S

U10 Piger (11) 5v5 3 Forår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 01-05 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
172615 Kl. 10:00 B 1908 3 Kastrup BK 1
172616 Kl. 10:00 BK Vestia 2 Hvidovre IF 1
172617 Kl. 10:20 B 1908 3 BK Vestia 2
172618 Kl. 10:20 Kastrup BK 1 Hvidovre IF 1
172619 Kl. 10:40 B 1908 3 Hvidovre IF 1
172620 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 BK Vestia 2
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
172621 Kl. 13:00 Fremad Valby 2 Østerbro IF 2
172622 Kl. 13:00 Tårnby FF 1 FA 2000 2 Bane 1
HUMH
172623 Kl. 13:20 Fremad Valby 2 Tårnby FF 1
172624 Kl. 13:20 Østerbro IF 2 FA 2000 2
172625 Kl. 13:40 Fremad Valby 2 FA 2000 2
172626 Kl. 13:40 Østerbro IF 2 Tårnby FF 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
172627 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 B 1908 3 Bane 1
172628 Kl. 10:00 Østerbro IF 2 Fremad Valby 2 Bane 1
172629 Kl. 10:20 B 1908 3 Fremad Valby 2 Bane 1
172630 Kl. 10:20 Kastrup BK 1 Østerbro IF 2 Bane 1
172631 Kl. 10:40 B 1908 3 Østerbro IF 2 Bane 1
172632 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 Fremad Valby 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Bane 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
172635 Kl. 13:00 Hvidovre IF 1 BK Vestia 2 Bane 1
172636 Kl. 13:00 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Tårnby FF 1 Bane 1
172637 Kl. 13:20 BK Vestia 2 Tårnby FF 1 Bane 1
172638 Kl. 13:20 Hvidovre IF 1 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Bane 1
172639 Kl. 13:40 BK Vestia 2 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Bane 1
172640 Kl. 13:40 Hvidovre IF 1 Tårnby FF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
172647 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 Kastrup BK 1
172648 Kl. 10:00 FA 2000 2 Østerbro IF 2
172656 Kl. 10:20 Østerbro IF 2 Kastrup BK 1
172657 Kl. 10:20 FA 2000 2 Hvidovre IF 1
172658 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 FA 2000 2
172659 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1 Østerbro IF 2
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
172641 Kl. 11:30 BK Vestia 2 B 1908 3
172642 Kl. 11:30 Tårnby FF 1 Fremad Valby 2
172643 Kl. 11:50 Fremad Valby 2 B 1908 3
172644 Kl. 11:50 Tårnby FF 1 BK Vestia 2
172645 Kl. 12:10 B 1908 3 Tårnby FF 1
172646 Kl. 12:10 BK Vestia 2 Fremad Valby 2
Arrangør:
lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Bane 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
172666 Kl. 10:00 BK Vestia 2 Kastrup BK 1 Bane 1
172667 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 Østerbro IF 2 Bane 1
172752 Kl. 10:20 Kastrup BK 1 Østerbro IF 2 Bane 1
172783 Kl. 10:20 BK Vestia 2 Tårnby FF 1 Bane 1
172784 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 Tårnby FF 1 Bane 1
172785 Kl. 10:40 BK Vestia 2 Østerbro IF 2 Bane 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
172660 Kl. 13:00 Hvidovre IF 1 B 1908 3
172661 Kl. 13:00 FA 2000 2 Fremad Valby 2
172662 Kl. 13:20 B 1908 3 Fremad Valby 2
172663 Kl. 13:20 Hvidovre IF 1 FA 2000 2
172664 Kl. 13:40 B 1908 3 FA 2000 2
172665 Kl. 13:40 Hvidovre IF 1 Fremad Valby 2
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
172798 Kl. 10:00 BK Vestia 2 Hvidovre IF 1 Bane 1
172799 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 Østerbro IF 2 Bane 1
172800 Kl. 10:20 Fremad Valby 2 BK Vestia 2 Bane 1
172801 Kl. 10:20 Østerbro IF 2 Hvidovre IF 1 Bane 1
172802 Kl. 10:40 Østerbro IF 2 BK Vestia 2 Bane 1
172803 Kl. 10:40 Fremad Valby 2 Hvidovre IF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
172786 Kl. 10:00 B 1908 3 Kastrup BK 1
172787 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 FA 2000 2
172788 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 B 1908 3
172789 Kl. 10:20 FA 2000 2 Kastrup BK 1
172790 Kl. 10:40 FA 2000 2 B 1908 3
172797 Kl. 10:40 Tårnby FF 1 Kastrup BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind