MENU

Herre Senior 3 7M Forår, P3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
580516 ma
12-04 2021
Kl. 18:00
Deportivo Cobayas Vesterbro Alliancen 2 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
580519
17-04 2021
Kl. 10:00
HB 10 FB 12 Fælledparken
0 - 8
580520
17-04 2021
Kl. 11:00
Stefan 3 Viktoria 3 Rådvadsvej
3 - 0
580518
17-04 2021
Kl. 14:00
FB 8 Copenfalster FF Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 6
580526
ti
20-04 2021
Kl. 19:15
Viktoria 3 FB 8 Fælledparken
2 - 1
580522 ti
20-04 2021
Kl. 20:00
Vesterbro Alliancen 2 HB 10 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
580524
on
21-04 2021
Kl. 19:00
Copenfalster FF FC Culpa Lersøparken
1 - 0
580523
24-04 2021
Kl. 10:00
FC Ryparken 2 Deportivo Cobayas Kunst, Ryparken
1 - 9
580521
25-04 2021
Kl. 12:00
FB 12 Stefan 3 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 2
580529
on
28-04 2021
Kl. 19:15
FC Culpa Viktoria 3 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 4
580528 on
28-04 2021
Kl. 20:30
Deportivo Cobayas Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
580533 on
28-04 2021
Kl. 21:00
HB 10 FC Ryparken 2 Kunst, Ryparken
5 - 1
580527
02-05 2021
Kl. 16:00
FB 12 Vesterbro Alliancen 2 Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

580537
ma
03-05 2021
Kl. 19:30
FB 8 FC Culpa Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 10
580535 ti
04-05 2021
Kl. 20:00
Vesterbro Alliancen 2 Stefan 3 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 4
580517 to
06-05 2021
Kl. 18:00
FC Culpa FC Ryparken 2 Valby IP, Gl. Afdeling
5 - 3
580534
08-05 2021
Kl. 12:00
Stefan 3 FB 8 Rådvadsvej
2 - 3
580536
09-05 2021
Kl. 12:00
FC Ryparken 2 FB 12 Kunst, Ryparken
1 - 5
580541
ma
10-05 2021
Kl. 18:00
Deportivo Cobayas FB 8 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
580542 ti
11-05 2021
Kl. 20:00
Vesterbro Alliancen 2 FC Ryparken 2 Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 5
580544 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Stefan 3 FC Culpa Rådvadsvej
2 - 4
580540 to
13-05 2021
Kl. 10:00
FB 12 Copenfalster FF Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 1
580543
15-05 2021
Kl. 13:45
HB 10 Viktoria 3 Fælledparken
2 - 3
580549
ti
18-05 2021
Kl. 19:15
Viktoria 3 FB 12 Fælledparken
1 - 3
580547
ti
18-05 2021
Kl. 20:30
FB 8 HB 10 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 3
580548
on
19-05 2021
Kl. 18:00
Copenfalster FF Vesterbro Alliancen 2 Lersøparken
3 - 0
580545 to
20-05 2021
Kl. 19:15
FC Culpa Deportivo Cobayas Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
580546
22-05 2021
Kl. 18:00
FC Ryparken 2 Stefan 3 Kunst, Ryparken
1 - 6
580716
ti
25-05 2021
Kl. 20:00
Vesterbro Alliancen 2 Viktoria 3 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 3
580730 ti
25-05 2021
Kl. 21:00
HB 10 FC Culpa Kunst, Ryparken
1 - 1
580747
29-05 2021
Kl. 14:00
Stefan 3 Deportivo Cobayas Rådvadsvej
0 - 1
580722
30-05 2021
Kl. 14:00
FC Ryparken 2 Copenfalster FF Kunst, Ryparken
1 - 5
580748 ti
01-06 2021
Kl. 18:00
Deportivo Cobayas HB 10 Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 3
580752
ti
01-06 2021
Kl. 19:15
Viktoria 3 FC Ryparken 2 Fælledparken
6 - 2
580749 to
03-06 2021
Kl. 20:30
FC Culpa FB 12 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 4
580751
05-06 2021
Kl. 11:15
Stefan 3 Copenfalster FF Rådvadsvej
3 - 2
580750
06-06 2021
Kl. 16:00
FB 8 Vesterbro Alliancen 2 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 5
580538 ti
08-06 2021
Kl. 18:00
Copenfalster FF HB 10 Lersøparken
3 - 0
580754 ti
08-06 2021
Kl. 20:00
Vesterbro Alliancen 2 FC Culpa Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 5
580539
on
09-06 2021
Kl. 18:00
Viktoria 3 Deportivo Cobayas Fælledparken
1 - 1
580558 to
10-06 2021
Kl. 19:30
FB 12 FB 8 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
580757
12-06 2021
Kl. 14:00
Copenfalster FF Viktoria 3 Lersøparken
1 - 3
580753
13-06 2021
Kl. 10:00
FB 12 Deportivo Cobayas Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
580755
13-06 2021
Kl. 11:15
FC Ryparken 2 FB 8 Kunst, Ryparken
4 - 5
580756
13-06 2021
Kl. 11:15
HB 10 Stefan 3 Fælledparken
0 - 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljerne 1, 2, 3, 4, 5 og 6 rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning: Nr. 8, 9 og 10 i både pulje 1, 2, 3, 4, 5 og 6 rykker ned.
 

Log ind