MENU

Herre Senior 4 7M Forår, P4 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
581455
ma
12-04 2021
Kl. 19:45
Union 3 Pan Fodbold Kunst, Genforeningspladsen
4 - 2
581453
to
15-04 2021
Kl. 19:30
Hakoah Stefan 5 Kunst, Ryparken
3 - 1
581457
fr
16-04 2021
Kl. 18:00
Rødovre Fremad Valby 5 Rødovre Stadion
3 - 3
581456
17-04 2021
Kl. 15:30
FA 2000 7 FB 16 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 3
581454
17-04 2021
Kl. 16:00
FC Ryparken 4 HB 15 Kunst, Ryparken
3 - 4
581461
on
21-04 2021
Kl. 18:00
Pan Fodbold FC Ryparken 4 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 4
581462 to
22-04 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby 5 Union 3 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 3
581459
24-04 2021
Kl. 12:00
Stefan 5 FA 2000 7 Rådvadsvej
3 - 1
581460
25-04 2021
Kl. 13:45
HB 15 Hakoah Fælledparken
3 - 1
581458
25-04 2021
Kl. 16:00
FB 16 Rødovre Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 3
581468
ti
27-04 2021
Kl. 19:00
Stefan 5 Rødovre Rådvadsvej
2 - 1
581464
to
29-04 2021
Kl. 19:30
Hakoah Pan Fodbold Kunst, Ryparken
1 - 3
581466
01-05 2021
Kl. 11:30
FA 2000 7 HB 15 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 4
581470
ti
04-05 2021
Kl. 19:45
Union 3 FC Ryparken 4 Kunst, Grøndal Centret
8 - 1
581471
on
05-05 2021
Kl. 18:00
Pan Fodbold FA 2000 7 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
581472 to
06-05 2021
Kl. 19:15
Fremad Valby 5 Hakoah Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
581469
08-05 2021
Kl. 15:00
HB 15 FB 16 Fælledparken
1 - 1
581465
ma
10-05 2021
Kl. 20:00
FC Ryparken 4 Fremad Valby 5 Emdrupparken
3 - 2
581477 fr
14-05 2021
Kl. 18:00
Rødovre FC Ryparken 4 Rødovre Stadion
1 - 5
581475
15-05 2021
Kl. 12:00
Stefan 5 HB 15 Rådvadsvej
1 - 2
581476
15-05 2021
Kl. 16:00
FA 2000 7 Fremad Valby 5 Kunst, Jens Jessens Vej
8 - 3
581473
16-05 2021
Kl. 14:00
FB 16 Pan Fodbold Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 3
581481
ti
18-05 2021
Kl. 19:45
Union 3 FA 2000 7 Kunst, Grøndal Centret
3 - 2
581482
on
19-05 2021
Kl. 18:00
Pan Fodbold Stefan 5 Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 2
581483
to
20-05 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby 5 FB 16 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
581480
22-05 2021
Kl. 15:00
HB 15 Rødovre Fælledparken
7 - 0
581479
23-05 2021
Kl. 15:15
FC Ryparken 4 Hakoah Kunst, Ryparken
2 - 4
581485
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Stefan 5 Fremad Valby 5 Rådvadsvej
0 - 2
581467 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
Union 3 Rødovre Kunst, Genforeningspladsen
15 - 3
581486
29-05 2021
Kl. 15:00
HB 15 Pan Fodbold Fælledparken
2 - 4
581487
29-05 2021
Kl. 16:45
FA 2000 7 FC Ryparken 4 Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

581484
30-05 2021
Kl. 16:00
FB 16 Union 3 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 5
581493
ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Fremad Valby 5 HB 15 Valby IP, tribunen
4 - 1
581491
ti
01-06 2021
Kl. 19:45
Union 3 Stefan 5 Kunst, Grøndal Centret
5 - 1
581489
to
03-06 2021
Kl. 19:30
Hakoah FA 2000 7 Kunst, Ryparken
1 - 2
581492
fr
04-06 2021
Kl. 18:00
Rødovre Pan Fodbold Rødovre Stadion
3 - 1
581490
06-06 2021
Kl. 12:00
FC Ryparken 4 FB 16 Kunst, Ryparken
4 - 7
581463
ti
08-06 2021
Kl. 19:00
Stefan 5 FB 16 Rådvadsvej
2 - 3
581488 ti
08-06 2021
Kl. 20:00
Rødovre Hakoah Rødovre Stadion Kunst
8 - 4
581498 on
09-06 2021
Kl. 18:00
Pan Fodbold Fremad Valby 5 Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

581474 to
10-06 2021
Kl. 19:30
Hakoah Union 3 Kunst, Ryparken
0 - 6
581497
12-06 2021
Kl. 10:00
FA 2000 7 Rødovre Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

581495
12-06 2021
Kl. 13:00
Stefan 5 FC Ryparken 4 Rådvadsvej
0 - 9
581496
13-06 2021
Kl. 13:45
HB 15 Union 3 Fælledparken
0 - 1
581494
13-06 2021
Kl. 14:00
FB 16 Hakoah Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljerne 1 til og med 8 rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning: Nr. 9 og 10 i alle puljer rykker ned 
 

Log ind