MENU

M+ 45 1 7M Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
320188
ma
12-04 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. Vanløse Sundby/Kløvermarken
3 - 7
320184 ti
13-04 2021
Kl. 19:00
Amager FF Amager FF 2 Kunst, John Tranums Alle
1 - 3
320187 to
15-04 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Amager FF 3 Kunstbane 2, Kløvermarken
5 - 2
320185
17-04 2021
Kl. 11:30
Brønshøj BK Hellas Tingbjerg Idrætspark
4 - 2
320191 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Hellas Amager FF Engdraget
0 - 0
320193
ma
19-04 2021
Kl. 20:30
Vanløse Hvidovre IF Vanløse I P
3 - 2
320189
24-04 2021
Kl. 10:30
Amager FF 3 Sundby Bk. John Tranums Alle
9 - 2
320190
24-04 2021
Kl. 10:30
Amager FF 2 Sønderbro Fight John Tranums Alle
3 - 1
320198
on
28-04 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. Hvidovre IF Kunst, Sundby/Kløvermarken
0 - 7
320197 to
29-04 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Hellas Kunstbane 2, Kløvermarken
4 - 2
320194
01-05 2021
Kl. 10:30
Amager FF 3 Amager FF 2 John Tranums Alle
0 - 5
320196
01-05 2021
Kl. 11:30
Brønshøj BK Vanløse Tingbjerg Idrætspark
6 - 3
320203
ma
03-05 2021
Kl. 20:30
Vanløse Amager FF Vanløse I P
1 - 0
320200 ti
04-05 2021
Kl. 19:00
Hellas Amager FF 3 Engdraget
6 - 2
320199
08-05 2021
Kl. 10:30
Amager FF 2 Sundby Bk. John Tranums Alle
9 - 0
320201
08-05 2021
Kl. 11:15
Hvidovre IF Brønshøj BK Hvidovre IF's baner
UHT

Udehold taberdømt

320207 ma
10-05 2021
Kl. 18:30
Sønderbro Fight Vanløse Kløvermarken
4 - 2
320208
ma
10-05 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. Brønshøj BK Sundby/Kløvermarken
5 - 3
320205
ti
11-05 2021
Kl. 17:30
Amager FF Hvidovre IF Kunst, John Tranums Alle
2 - 4
320206
15-05 2021
Kl. 09:30
Amager FF 2 Hellas John Tranums Alle
0 - 3
320210
ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Hellas Sundby Bk. Engdraget
8 - 3
320211 on
19-05 2021
Kl. 20:30
Hvidovre IF Sønderbro Fight Avedøre Stadion
1 - 5
320213 to
20-05 2021
Kl. 20:30
Vanløse Amager FF 3 Vanløse I P
1 - 4
320209
22-05 2021
Kl. 11:30
Brønshøj BK Amager FF Tingbjerg Idrætspark
4 - 1
320214 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Amager FF Sønderbro Fight Kunst, John Tranums Alle
0 - 6
320216 on
26-05 2021
Kl. 20:30
Hvidovre IF Amager FF 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 3
320215
29-05 2021
Kl. 11:30
Brønshøj BK Amager FF 3 Tingbjerg Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

320223
ti
01-06 2021
Kl. 19:30
Sønderbro Fight Sundby Bk. Kløvermarken
8 - 0
320222 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Hellas Hvidovre IF Engdraget
2 - 7
320219
05-06 2021
Kl. 10:30
Amager FF 3 Amager FF John Tranums Alle
8 - 5
320221
05-06 2021
Kl. 10:30
Amager FF 2 Brønshøj BK John Tranums Alle
1 - 2
320218
05-06 2021
Kl. 11:00
Hellas Vanløse Engdraget
2 - 3
320229
ma
07-06 2021
Kl. 20:15
Sundby Bk. Amager FF Kunst, Sundby/Kløvermarken
5 - 5
320228 to
10-06 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Brønshøj BK Kunstbane 2, Kløvermarken
5 - 1
320225
12-06 2021
Kl. 10:30
Amager FF 3 Hvidovre IF John Tranums Alle
UHT

Udehold taberdømt

320226
12-06 2021
Kl. 10:30
Amager FF 2 Vanløse John Tranums Alle
4 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De to bedste oprykningsberettigede hold rykker op

Nedrykning: Ingen

Log ind