Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2021
16:00
Sydmors IF
0
Skive IK
1
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
13:30
Spøttrup Motion & Sport
3
Skive Seminarium B
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
15:00
Højslev Station IF
4
Sallingsund FC
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2021
18:30
Sydmors IF
1
Spøttrup Motion & Sport
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
11:00
Skive Seminarium B
2
Højslev Station IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:30
Sallingsund FC
1
Sundsøre/Roslev
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
15:00
Vinderup IK
1
Skive IK
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2021
18:30
Sundsøre/Roslev
2
Vinderup IK
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
Højslev Station IF
6
Sydmors IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
Sundsøre/Roslev
1
Skive Seminarium B
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:30
Spøttrup Motion & Sport
4
Skive IK
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:00
Sallingsund FC
1
Vinderup IK
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
11:00
Skive Seminarium B
3
Vinderup IK
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:30
Spøttrup Motion & Sport
1
Højslev Station IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:30
Sallingsund FC
1
Skive IK
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
16:00
Sydmors IF
5
Sundsøre/Roslev
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
18:45
Sallingsund FC
1
Skive Seminarium B
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
15:00
Skive IK
1
Højslev Station IF
7
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
15:00
Vinderup IK
Sydmors IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
14:00
Sundsøre/Roslev
0
Spøttrup Motion & Sport
10
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
19:00
Højslev Station IF
8
Vinderup IK
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
19:00
Sydmors IF
0
Sallingsund FC
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
11:00
Skive Seminarium B
1
Skive IK
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:00
Højslev Station IF
6
Sundsøre/Roslev
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:30
Spøttrup Motion & Sport
1
Vinderup IK
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Sundsøre/Roslev
2
Skive IK
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
13:30
Spøttrup Motion & Sport
6
Sallingsund FC
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
19:00
Sydmors IF
0
Skive Seminarium B
4
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
11:00
Skive Seminarium B
1
Spøttrup Motion & Sport
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:30
Sallingsund FC
Højslev Station IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
15:00
Skive IK
6
Sydmors IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:00
Vinderup IK
4
Sundsøre/Roslev
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
19:00
Højslev Station IF
6
Skive Seminarium B
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
15:00
Skive IK
0
Vinderup IK
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
13:00
Sundsøre/Roslev
2
Sallingsund FC
4
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
13:30
Spøttrup Motion & Sport
7
Sydmors IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:00
Sydmors IF
1
Højslev Station IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
14:00
Skive Seminarium B
Sundsøre/Roslev
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
15:00
Vinderup IK
4
Sallingsund FC
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
19:00
Skive IK
2
Spøttrup Motion & Sport
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
18:30
Vinderup IK
0
Skive Seminarium B
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
19:00
Højslev Station IF
0
Spøttrup Motion & Sport
0
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:00
Skive IK
1
Sallingsund FC
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:00
Sundsøre/Roslev
2
Sydmors IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Sallingsund FC
0
Spøttrup Motion & Sport
3
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Skive IK
2
Sundsøre/Roslev
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
19:00
Skive Seminarium B
4
Sydmors IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2021
19:00
Sydmors IF
0
Vinderup IK
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Skive Seminarium B
3
Sallingsund FC
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:00
Højslev Station IF
8
Skive IK
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:30
Spøttrup Motion & Sport
Sundsøre/Roslev
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
Vinderup IK
0
Højslev Station IF
3
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2021
19:00
Sundsøre/Roslev
0
Højslev Station IF
7
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
11:00
Sallingsund FC
2
Sydmors IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:00
Vinderup IK
0
Spøttrup Motion & Sport
7
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
11:00
Skive IK
2
Skive Seminarium B
3
|
Nr. 1 rykker op i S3, nr. 2 spiller play-off, nr. 3-5 og den bedste nr. 6 bliver i S4, de 35 dårligste nr. 6, samt nr. 7-8 rykker ned i S5. Dette under forudsætning af, at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 4 hold klarer frisag fra 6. pladsen: Ølstrup GU - Resenbro UIF - Alslev BK - Midtals IF