|
665604
|
lø17-04 2021
|
15:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
665608
|
sø18-04 2021
|
11:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
|
665606
|
sø18-04 2021
|
13:00
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
|
665607
|
sø18-04 2021
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
665605
|
sø18-04 2021
|
14:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
665610
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
665611
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Værløse Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
665612
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
665614
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Jonstrupvangvej
|
|
|
|
665613
|
to22-04 2021
|
19:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
|
665615
|
to22-04 2021
|
20:30
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
665616
|
lø24-04 2021
|
15:00
|
|
|
Gryden
|
UHT
|
|
|
665617
|
sø25-04 2021
|
11:00
|
|
|
Skovbrynet Skole
|
|
|
|
665620
|
sø25-04 2021
|
11:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
665621
|
sø25-04 2021
|
11:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
665618
|
sø25-04 2021
|
13:00
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
665619
|
sø25-04 2021
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
UHHT
|
|
|
665627
|
sø02-05 2021
|
11:00
|
|
|
Jonstrupvangvej
|
|
|
|
665625
|
sø02-05 2021
|
11:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
665626
|
sø02-05 2021
|
13:00
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
665623
|
sø02-05 2021
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
665624
|
sø02-05 2021
|
14:00
|
|
|
Farum Park
|
HHT
|
|
|
665622
|
sø02-05 2021
|
16:00
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
|
|
|
665628
|
lø08-05 2021
|
11:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
665632
|
sø09-05 2021
|
11:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
665633
|
sø09-05 2021
|
11:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
665631
|
sø09-05 2021
|
12:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
665629
|
sø09-05 2021
|
13:00
|
|
|
Skovbrynet Skole
|
UHT
|
|
|
665630
|
sø09-05 2021
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
665637
|
sø16-05 2021
|
11:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
665638
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
665639
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
665636
|
sø16-05 2021
|
14:00
|
|
|
Farum Park
|
UHT
|
|
|
665634
|
ti18-05 2021
|
18:30
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
|
|
|
665640
|
lø22-05 2021
|
15:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
665677
|
sø23-05 2021
|
11:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
HHT
|
|
|
665642
|
sø23-05 2021
|
11:00
|
|
|
Jonstrupvangvej
|
|
|
|
665643
|
sø23-05 2021
|
12:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
UHT
|
|
|
665641
|
sø23-05 2021
|
13:00
|
|
|
Skovbrynet Skole
|
|
|
|
665635
|
on26-05 2021
|
18:30
|
|
|
Værløse Stadion Kunstgræs
|
HMH
|
|
|
665678
|
sø30-05 2021
|
11:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
665680
|
sø30-05 2021
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
UHT
|
|
|
665682
|
sø30-05 2021
|
13:00
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
665683
|
sø30-05 2021
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
665681
|
sø30-05 2021
|
14:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
665679
|
sø30-05 2021
|
16:00
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
HHT
|
|
|
665687
|
to03-06 2021
|
20:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
665685
|
sø06-06 2021
|
11:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
665686
|
sø06-06 2021
|
11:00
|
|
|
Jonstrupvangvej
|
|
|
|
665689
|
sø06-06 2021
|
11:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
HHT
|
|
|
665684
|
sø06-06 2021
|
13:00
|
|
|
Skovbrynet Skole
|
UHT
|
|
|
665676
|
ti08-06 2021
|
18:30
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
UHT
|
|
|
665690
|
lø12-06 2021
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
UHT
|
|
|
665695
|
sø13-06 2021
|
11:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
665691
|
sø13-06 2021
|
12:00
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
HHT
|
|
|
665693
|
sø13-06 2021
|
13:00
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
665694
|
sø13-06 2021
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
UHT
|
|
|
665692
|
sø13-06 2021
|
14:00
|
|
|
Farum Park
|
UHT
|
|
|
665609
|
on16-06 2021
|
18:30
|
|
|
Slangerup Stadion
|
HHT
|
|
|
665688
|
on16-06 2021
|
18:30
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
665603
|
on16-06 2021
|
20:15
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
665598
|
sø20-06 2021
|
11:00
|
|
|
Skovbrynet Skole
|
|
|
|
665601
|
sø20-06 2021
|
11:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
665602
|
sø20-06 2021
|
11:00
|
|
|
Jonstrupvangvej
|
UHT
|
|
|
665600
|
sø20-06 2021
|
14:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
665599
|
sø20-06 2021
|
16:00
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
HHT
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7
kamp 3 Vinder pulje 11 - Vinder pulje 3
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 6: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 7: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
Semifinale 2: Vinder kamp 7 - Vinder kamp 6
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.