MENU

U16 Drenge 2 (05) Forår, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
706522 fr
16-04 2021
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF Oversidder Frederiksberg Skole
706523
17-04 2021
Kl. 11:00
Fårevejle BK Høng GF Faarevejle Stadion
1 - 2
706521
17-04 2021
Kl. 13:30
Køge BK Tune IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 6
706524
18-04 2021
Kl. 11:30
TGB FC Lejre TGB´s anlæg
1 - 3
706525
18-04 2021
Kl. 13:00
Karlslunde IF Bramsnæs FB Karlslunde Stadion
4 - 6
707703
24-04 2021
Kl. 11:15
Tune IF Bramsnæs FB Tune Stadion
2 - 2
707700
24-04 2021
Kl. 12:00
Høng GF TGB Hønghallen
0 - 3
707701
24-04 2021
Kl. 12:00
FC Lejre Karlslunde IF Osted Stadion
7 - 2
707702
24-04 2021
Kl. 13:30
Oversidder Fårevejle BK
706526
24-04 2021
Kl. 13:30
Køge BK Lynge-Broby IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 3
707742 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
TGB Oversidder TGB´s anlæg
707706
on
28-04 2021
Kl. 17:30
Bramsnæs FB FC Lejre Bramsnæsvighallen
5 - 1
707705 to
29-04 2021
Kl. 17:45
Fårevejle BK Køge BK Faarevejle Stadion
4 - 3
707704
to
29-04 2021
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Tune IF Frederiksberg Skole
1 - 2
707743
02-05 2021
Kl. 13:00
Karlslunde IF Høng GF Karlslunde Stadion
2 - 3
706518
ti
04-05 2021
Kl. 18:30
Bramsnæs FB TGB Bramsnæsvighallen
1 - 3
707746
fr
07-05 2021
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF Fårevejle BK Frederiksberg Skole
3 - 2
707748
08-05 2021
Kl. 11:30
Tune IF FC Lejre Tune Stadion
4 - 1
707744
08-05 2021
Kl. 13:30
Køge BK TGB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 5
707745
08-05 2021
Kl. 13:30
Høng GF Bramsnæs FB Hønghallen
1 - 1
707747
08-05 2021
Kl. 13:30
Oversidder Karlslunde IF
707751 on
12-05 2021
Kl. 17:30
Bramsnæs FB Oversidder Bramsnæsvighallen
707753 on
12-05 2021
Kl. 18:30
Karlslunde IF Køge BK Karlslunde Stadion
5 - 3
707750
15-05 2021
Kl. 11:00
Fårevejle BK Tune IF Faarevejle Stadion
4 - 2
707749
15-05 2021
Kl. 12:00
FC Lejre Høng GF Osted Stadion
4 - 0
707752
on
19-05 2021
Kl. 18:45
TGB Lynge-Broby IF TGB´s anlæg
7 - 1
706516
22-05 2021
Kl. 11:00
Høng GF Lynge-Broby IF Hønghallen
1 - 1
706520
22-05 2021
Kl. 12:30
Tune IF Karlslunde IF Tune Stadion
0 - 9
706517
22-05 2021
Kl. 13:30
FC Lejre Fårevejle BK Osted Stadion
1 - 2
706519
22-05 2021
Kl. 13:30
Oversidder Køge BK
707755
fr
28-05 2021
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF Karlslunde IF Frederiksberg Skole
2 - 6
707758
29-05 2021
Kl. 12:45
Tune IF Høng GF Tune Stadion
4 - 2
707754
29-05 2021
Kl. 13:30
Køge BK Bramsnæs FB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 3
707757
29-05 2021
Kl. 13:30
Oversidder FC Lejre
707756
30-05 2021
Kl. 13:00
Fårevejle BK TGB Faarevejle Stadion
0 - 1
707761
on
02-06 2021
Kl. 17:30
Bramsnæs FB Lynge-Broby IF Bramsnæsvighallen
1 - 3
707759
05-06 2021
Kl. 11:00
Høng GF Oversidder Hønghallen
707760
05-06 2021
Kl. 12:00
FC Lejre Køge BK Osted Stadion
3 - 1
707763
06-06 2021
Kl. 13:00
Karlslunde IF Fårevejle BK Karlslunde Stadion
5 - 0
707762
06-06 2021
Kl. 15:00
Tune IF TGB Tune Stadion
2 - 2
707768
to
10-06 2021
Kl. 18:00
TGB Karlslunde IF TGB´s anlæg
4 - 9
707766
to
10-06 2021
Kl. 18:30
Fårevejle BK Bramsnæs FB Faarevejle Stadion
2 - 3
707765
12-06 2021
Kl. 13:30
Lynge-Broby IF FC Lejre Frederiksberg Skole
3 - 1
707767
12-06 2021
Kl. 13:30
Oversidder Tune IF
707764
13-06 2021
Kl. 15:30
Køge BK Høng GF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 3 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Semifinale: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3 

Finale: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder af pulje 2/3 - Vinder pulje 1

Log ind