MENU

U16 Drenge 3 (05) Forår, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
707967
fr
16-04 2021
Kl. 18:30
Nakskov Faxe BK OK+ stadion
3 - 1
707876
17-04 2021
Kl. 10:30
B. Frem Tingsted JP Air Tech Arena
3 - 4
707966
17-04 2021
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Oversidder Stadion Vest
707874
18-04 2021
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
707875
18-04 2021
Kl. 11:00
AIK 65 Strøby Fodbold Vetterslev-Høm GF Strøbyhallen
3 - 0
707970 ti
20-04 2021
Kl. 18:00
Oversidder Nakskov
707968
24-04 2021
Kl. 10:00
Oversidder AIK 65 Strøby Fodbold
707969
24-04 2021
Kl. 10:00
Tingsted B. 73, Slagelse Tingsted stadion
8 - 2
707971
25-04 2021
Kl. 11:00
Vetterslev-Høm GF B. Frem Vetterslev Stadion
4 - 6
707972 ma
26-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder Faxe BK
707977 ma
26-04 2021
Kl. 18:30
Nakskov Tingsted OK+ stadion
2 - 4
707974 on
28-04 2021
Kl. 18:30
B. Frem Oversidder JP Air Tech Arena
707975 on
28-04 2021
Kl. 18:30
Faxe BK Oversidder Faxe Stadion
707973 to
29-04 2021
Kl. 18:30
AIK 65 Strøby Fodbold Oversidder Strøbyhallen
707976
02-05 2021
Kl. 16:00
B. 73, Slagelse Vetterslev-Høm GF Stadion Vest
3 - 2
707978
08-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder B. 73, Slagelse
707979
08-05 2021
Kl. 10:30
Tingsted Faxe BK Tingsted stadion
7 - 5
707980
08-05 2021
Kl. 11:00
AIK 65 Strøby Fodbold B. Frem Strøbyhallen
2 - 1
707981
09-05 2021
Kl. 12:00
Vetterslev-Høm GF Nakskov Vetterslev Stadion
1 - 2
707982 ma
10-05 2021
Kl. 18:30
Oversidder Oversidder
707983 on
12-05 2021
Kl. 18:30
Oversidder Tingsted
707987 fr
14-05 2021
Kl. 18:30
Nakskov Oversidder OK+ stadion
707984
15-05 2021
Kl. 11:15
B. Frem Oversidder JP Air Tech Arena
707986
15-05 2021
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse AIK 65 Strøby Fodbold Stadion Vest
2 - 3
707870 on
19-05 2021
Kl. 18:30
Oversidder B. Frem
707871
22-05 2021
Kl. 10:00
Faxe BK B. 73, Slagelse Faxe Stadion
7 - 2
707872
22-05 2021
Kl. 10:00
Vetterslev-Høm GF Oversidder Vetterslev Stadion
707873 ma
24-05 2021
Kl. 12:00
Nakskov Oversidder OK+ stadion
707992 ti
25-05 2021
Kl. 18:30
Vetterslev-Høm GF Oversidder Vetterslev Stadion
707990 fr
28-05 2021
Kl. 18:30
AIK 65 Strøby Fodbold Nakskov Strøbyhallen
3 - 1
707985
29-05 2021
Kl. 10:00
Faxe BK Vetterslev-Høm GF Faxe Stadion
4 - 3
707989
29-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder Faxe BK
708035 ma
31-05 2021
Kl. 18:30
Oversidder Tingsted
708036
05-06 2021
Kl. 10:00
Tingsted Vetterslev-Høm GF Tingsted stadion
UHT

Udehold taberdømt

708037
05-06 2021
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
708038
05-06 2021
Kl. 10:00
Faxe BK AIK 65 Strøby Fodbold Faxe Stadion
1 - 8
708040
06-06 2021
Kl. 10:30
Nakskov B. Frem OK+ stadion
1 - 1
708039 ma
07-06 2021
Kl. 18:30
Oversidder B. 73, Slagelse
708044 to
10-06 2021
Kl. 18:00
Vetterslev-Høm GF Oversidder Vetterslev Stadion
708042 to
10-06 2021
Kl. 18:30
AIK 65 Strøby Fodbold Oversidder Strøbyhallen
708041
12-06 2021
Kl. 10:00
Oversidder Tingsted
708043
12-06 2021
Kl. 10:30
B. Frem Faxe BK JP Air Tech Arena
UHT

Udehold taberdømt

708045
12-06 2021
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Nakskov Stadion Vest
1 - 1
707869
13-06 2021
Kl. 13:00
Tingsted AIK 65 Strøby Fodbold Tingsted stadion
4 - 4
707991
19-06 2021
Kl. 13:00
B. Frem B. 73, Slagelse JP Air Tech Arena
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 3 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Semifinale: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3 

Finale: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder af pulje 1/3 - Vinder pulje 2

Log ind