MENU

U15 Drenge Mester (06) Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
708050
10-04 2021
Kl. 11:00
Oversidder Slagslunde-Ganløse IF
708048
10-04 2021
Kl. 12:00
IF Frem Bjæverskov Ølstykke FC Bjæverskov Stadion Kunstgræs
2 - 2
708053
17-04 2021
Kl. 11:30
Vordingborg IF Taastrup FC Vordingborg Stadion
2 - 1
708056
17-04 2021
Kl. 14:00
Suså IF Oversidder Herlufmaglehallen
708057
18-04 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK Solrød FC Bagsværd Stadion
1 - 0
708058
18-04 2021
Kl. 14:00
Herfølge BK Skælskør Boldklub og Idrætsforening Herfølge Stadion
1 - 1
708059
24-04 2021
Kl. 12:30
IF Frem Bjæverskov Suså IF Bjæverskov Stadion Kunstgræs
1 - 0
708061
24-04 2021
Kl. 13:30
Ølstykke FC Slagslunde-Ganløse IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
3 - 3
708064
24-04 2021
Kl. 13:30
Solrød FC Herfølge BK Solrød Idrætscenter
3 - 2
708062
24-04 2021
Kl. 16:00
Oversidder Vordingborg IF
708063
25-04 2021
Kl. 11:30
Taastrup FC Bagsværd BK NyBolig Park - Kunstgræs
1 - 2
708060
25-04 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK Skælskør Boldklub og Idrætsforening Virum Stadion
6 - 0
708067
01-05 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Virum-Sorgenfri BK Gryden kunstgræs
0 - 1
708070
01-05 2021
Kl. 10:00
Herfølge BK Taastrup FC Herfølge Stadion
0 - 2
708065
01-05 2021
Kl. 11:30
Vordingborg IF IF Frem Bjæverskov Vordingborg Stadion
4 - 0
708066
01-05 2021
Kl. 11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening Solrød FC Skælskør Stadion Kunstgræs
1 - 2
708069
01-05 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK Oversidder Bagsværd Stadion
708055
ti
04-05 2021
Kl. 18:00
Slagslunde-Ganløse IF IF Frem Bjæverskov Gryden kunstgræs
4 - 1
708049
on
05-05 2021
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Herfølge BK Virumgård kunstgræsbane
1 - 2
708051
on
05-05 2021
Kl. 18:30
Taastrup FC Suså IF NyBolig Park - Kunstgræs
2 - 0
708052
on
05-05 2021
Kl. 19:00
Solrød FC Vordingborg IF Solrød Idrætscenter
2 - 0
708073
08-05 2021
Kl. 13:30
Ølstykke FC Vordingborg IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
3 - 0
708074
08-05 2021
Kl. 13:45
Oversidder Herfølge BK
708075
09-05 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Suså IF Gryden kunstgræs
2 - 3
708076
09-05 2021
Kl. 11:30
Taastrup FC Skælskør Boldklub og Idrætsforening NyBolig Park - Kunstgræs
6 - 1
708071
09-05 2021
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Bagsværd BK Bjæverskov Stadion
0 - 4
708072
09-05 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK Solrød FC Virum Stadion
3 - 1
708077
15-05 2021
Kl. 11:30
Vordingborg IF Slagslunde-Ganløse IF Vordingborg Stadion
4 - 5
708098
15-05 2021
Kl. 11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening Oversidder Skælskør Stadion
708114
15-05 2021
Kl. 13:00
Herfølge BK IF Frem Bjæverskov Herfølge Stadion
4 - 2
708100
15-05 2021
Kl. 13:30
Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter
3 - 4
708113
15-05 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK Ølstykke FC Bagsværd Stadion
0 - 1
708046
on
19-05 2021
Kl. 18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening Bagsværd BK Skælskør Stadion Kunstgræs
2 - 2
708120
on
19-05 2021
Kl. 18:30
Suså IF Vordingborg IF Herlufmaglehallen
4 - 2
708054
on
19-05 2021
Kl. 19:15
Ølstykke FC Virum-Sorgenfri BK Ølstykke Stadion Kunstgræs
0 - 3
708119
22-05 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Bagsværd BK Gryden kunstgræs
3 - 4
708115
22-05 2021
Kl. 11:00
IF Frem Bjæverskov Skælskør Boldklub og Idrætsforening Bjæverskov Stadion
2 - 2
708118
22-05 2021
Kl. 13:30
Oversidder Solrød FC
708116
23-05 2021
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK Taastrup FC Virum Stadion
2 - 0
708121
fr
28-05 2021
Kl. 19:00
Vordingborg IF Virum-Sorgenfri BK Vordingborg Stadion
0 - 6
708122
29-05 2021
Kl. 11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening Ølstykke FC Skælskør Stadion Kunstgræs
0 - 2
708124
29-05 2021
Kl. 13:30
Solrød FC IF Frem Bjæverskov Solrød Idrætscenter
3 - 2
708125
29-05 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK Suså IF Bagsværd Stadion
1 - 1
708123
30-05 2021
Kl. 11:30
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park - Kunstgræs
708126
30-05 2021
Kl. 14:30
Herfølge BK Slagslunde-Ganløse IF Herfølge Stadion
0 - 1
708099
ma
31-05 2021
Kl. 18:30
Suså IF Virum-Sorgenfri BK Herlufmaglehallen
0 - 3
708068 to
03-06 2021
Kl. 18:30
Suså IF Ølstykke FC Herlufmaglehallen
5 - 1
708128
fr
04-06 2021
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov Taastrup FC Bjæverskov Stadion
0 - 4
708130
06-06 2021
Kl. 12:00
Ølstykke FC Solrød FC Ølstykke Stadion Kunstgræs
4 - 1
708129
06-06 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
708132 ma
07-06 2021
Kl. 18:30
Suså IF Herfølge BK Herlufmaglehallen
3 - 2
708133
12-06 2021
Kl. 10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening Suså IF Skælskør Stadion
0 - 2
708136
12-06 2021
Kl. 11:30
Taastrup FC Ølstykke FC NyBolig Park - Kunstgræs
3 - 1
708137
12-06 2021
Kl. 11:30
Solrød FC Slagslunde-Ganløse IF Solrød Idrætscenter
0 - 4
708135
12-06 2021
Kl. 13:00
Oversidder IF Frem Bjæverskov
708134
13-06 2021
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK Virum Stadion
2 - 1
708138
13-06 2021
Kl. 14:00
Herfølge BK Vordingborg IF Herfølge Stadion
1 - 5
708131 ti
15-06 2021
Kl. 18:30
Slagslunde-Ganløse IF Skælskør Boldklub og Idrætsforening Gryden kunstgræs
4 - 1
708127
on
16-06 2021
Kl. 19:00
Vordingborg IF Bagsværd BK Vordingborg Stadion
0 - 1
708117 on
16-06 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Herfølge BK Ølstykke Stadion Kunstgræs
4 - 2
708142
19-06 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Taastrup FC Gryden kunstgræs
2 - 4
708141
19-06 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion Kunstgræs
708139
19-06 2021
Kl. 11:30
Vordingborg IF Skælskør Boldklub og Idrætsforening Vordingborg Stadion
2 - 2
708150
19-06 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK Herfølge BK Bagsværd Stadion
2 - 1
708140
19-06 2021
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Virum-Sorgenfri BK Bjæverskov Stadion
0 - 8
708149
19-06 2021
Kl. 15:00
Suså IF Solrød FC Herlufmaglehallen
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:

Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind