MENU

U15 Drenge 1 (06) Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
710987 to
15-04 2021
Kl. 18:30
Ølstykke FC KFUM BK, Roskilde Ølstykke Stadion
0 - 1
710986
17-04 2021
Kl. 10:00
Oversidder BK Avarta
710985
17-04 2021
Kl. 13:30
Brøndbyernes IF FHF/SGIF Brøndby Stadion
6 - 0
710988
18-04 2021
Kl. 10:30
Frederikssund FB Vallensbæk IF Frederikssund Stadion
7 - 4
710984
18-04 2021
Kl. 11:30
Himmelev-Veddelev BK Jyllinge FC Himmelev Idrætspark
1 - 4
710993
24-04 2021
Kl. 10:00
Jyllinge FC Vallensbæk IF Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 5
710992
24-04 2021
Kl. 11:00
FHF/SGIF Oversidder Hedehusene Idrætspark
710990
25-04 2021
Kl. 11:00
BK Avarta Ølstykke FC Espelundens Idrætsanlæg
0 - 2
710996
ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Vallensbæk IF KFUM BK, Roskilde Vallensbæk Idrætscenter
6 - 1
712759 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Ølstykke FC FHF/SGIF Ølstykke Stadion
3 - 2
712760
ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Frederikssund FB BK Avarta Frederikssund Stadion
4 - 0
710995
01-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
710991
on
05-05 2021
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Frederikssund FB Lillevang Idrætscenter
1 - 9
712762
to
06-05 2021
Kl. 18:00
BK Avarta Vallensbæk IF Espelundens Idrætsanlæg
3 - 1
712765
08-05 2021
Kl. 10:00
Jyllinge FC KFUM BK, Roskilde Spraglehøj Idrætsanlæg
3 - 2
712763
08-05 2021
Kl. 13:30
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
712764
09-05 2021
Kl. 11:00
FHF/SGIF Frederikssund FB Hedehusene Idrætspark
0 - 7
710989
on
12-05 2021
Kl. 18:30
Himmelev-Veddelev BK Brøndbyernes IF Himmelev Idrætspark
1 - 2
712767
15-05 2021
Kl. 12:00
Oversidder Jyllinge FC
712768
15-05 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF FHF/SGIF Vallensbæk Idrætscenter
0 - 3
712770
16-05 2021
Kl. 10:30
Frederikssund FB Himmelev-Veddelev BK Slangerup Stadion Kunst
6 - 1
712766
16-05 2021
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde BK Avarta Lillevang Idrætscenter
3 - 0
710994
to
20-05 2021
Kl. 18:45
Brøndbyernes IF Jyllinge FC Brøndby Stadion
3 - 1
710983
22-05 2021
Kl. 10:00
Jyllinge FC Frederikssund FB Spraglehøj Idrætsanlæg
2 - 2
710981
22-05 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Ølstykke FC Vallensbæk Idrætscenter
3 - 2
710980
22-05 2021
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Oversidder Lillevang Idrætscenter
710979
23-05 2021
Kl. 14:00
BK Avarta Brøndbyernes IF Espelundens Idrætsanlæg
0 - 6
712773
29-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder Ølstykke FC
712775
29-05 2021
Kl. 10:00
Jyllinge FC BK Avarta Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 4
712774
29-05 2021
Kl. 11:00
FHF/SGIF KFUM BK, Roskilde Hedehusene Idrætspark
4 - 1
712772
29-05 2021
Kl. 13:30
Brøndbyernes IF Frederikssund FB Brøndby Stadion
2 - 3
712771
30-05 2021
Kl. 11:30
Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk IF Himmelev Idrætspark
0 - 1
712761 to
03-06 2021
Kl. 18:30
Himmelev-Veddelev BK Ølstykke FC Himmelev Idrætspark
3 - 5
712778
05-06 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Brøndbyernes IF Vallensbæk Idrætscenter
1 - 1
712780
06-06 2021
Kl. 10:30
Frederikssund FB Oversidder Frederikssund Stadion
712776
06-06 2021
Kl. 11:00
BK Avarta FHF/SGIF Espelundens Idrætsanlæg
5 - 2
712777
06-06 2021
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Himmelev-Veddelev BK Lillevang Idrætscenter
5 - 0
712769
on
09-06 2021
Kl. 18:30
Ølstykke FC Brøndbyernes IF Ølstykke Stadion
1 - 3
712785
fr
11-06 2021
Kl. 18:00
Ølstykke FC Frederikssund FB Ølstykke Stadion
2 - 5
712783
12-06 2021
Kl. 10:00
Oversidder Vallensbæk IF
712784
12-06 2021
Kl. 11:00
FHF/SGIF Jyllinge FC Hedehusene Idrætspark
0 - 0
712782
12-06 2021
Kl. 13:30
Brøndbyernes IF KFUM BK, Roskilde Brøndby Stadion
7 - 1
712781
13-06 2021
Kl. 11:30
Himmelev-Veddelev BK BK Avarta Himmelev Idrætspark
2 - 4
710982 ti
15-06 2021
Kl. 18:30
FHF/SGIF Himmelev-Veddelev BK Hedehusene Idrætspark
3 - 1
712779
on
16-06 2021
Kl. 18:00
Jyllinge FC Ølstykke FC Spraglehøj Idrætsanlæg
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 3 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Semifinale: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Finale: Søndag den 20. juni kl. 11:00: Vinder af pulje 1/2 - Vinder pulje 3

Log ind