|
382180
|
lø17-04 2021
|
12:30
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
382179
|
sø18-04 2021
|
12:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
|
382892
|
sø18-04 2021
|
14:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
|
382182
|
ti20-04 2021
|
18:15
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
382896
|
lø24-04 2021
|
11:30
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
382894
|
lø24-04 2021
|
15:00
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
|
382893
|
sø25-04 2021
|
12:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
382897
|
ma26-04 2021
|
18:30
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
|
|
|
382899
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
382900
|
to29-04 2021
|
19:00
|
|
|
Skibby Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
382901
|
lø01-05 2021
|
14:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
382898
|
sø02-05 2021
|
12:30
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
382947
|
ti04-05 2021
|
18:30
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
382951
|
lø08-05 2021
|
11:30
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
382952
|
lø08-05 2021
|
12:00
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
|
|
|
382950
|
lø08-05 2021
|
12:30
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
382948
|
sø09-05 2021
|
12:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
382181
|
ti11-05 2021
|
18:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
382955
|
on12-05 2021
|
18:30
|
|
|
Skibby Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
382953
|
sø16-05 2021
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
383475
|
sø16-05 2021
|
11:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
382949
|
ti25-05 2021
|
19:00
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
383477
|
on26-05 2021
|
18:30
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
382954
|
to27-05 2021
|
18:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
383478
|
lø29-05 2021
|
10:15
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
383479
|
lø29-05 2021
|
11:30
|
|
|
Lollands Bank Park
|
UHT
|
|
|
383476
|
sø30-05 2021
|
12:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
382956
|
ti01-06 2021
|
18:30
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
383523
|
to03-06 2021
|
19:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
383483
|
fr04-06 2021
|
18:30
|
|
|
Skibby Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
383481
|
lø05-06 2021
|
11:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
383512
|
lø05-06 2021
|
14:00
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
|
|
|
383482
|
sø06-06 2021
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
HHT
|
|
|
382895
|
on09-06 2021
|
18:45
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
383480
|
to10-06 2021
|
19:00
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
|
|
|
383858
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
THUN Arena
|
UHT
|
|
|
383856
|
lø12-06 2021
|
12:30
|
|
|
Borup Stadion
|
UHT
|
|
|
383857
|
lø12-06 2021
|
13:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
383859
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
383524
|
sø13-06 2021
|
11:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
UHT
|
|
|
382175
|
lø19-06 2021
|
11:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
382172
|
lø19-06 2021
|
11:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
382174
|
lø19-06 2021
|
12:30
|
|
|
Skibby Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
382176
|
lø19-06 2021
|
14:00
|
|
|
Korsør Gl. Stadion
|
HHT
|
|
|
382173
|
sø20-06 2021
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
Turneringsafslutning:
De 2 puljevindere spiller finale om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane i finalen.
Finale
Lørdag den 26. juni kl. 13:00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2