MENU

U18 Piger (03-04) Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
985612
fr
16-04 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Virum-Sorgenfri BK Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 3
985613
17-04 2021
Kl. 10:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
985603
17-04 2021
Kl. 10:30
Oversidder Herlev IF
985611
17-04 2021
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub Fredensborg BI Frederiksværk Stadion
5 - 1
985610
18-04 2021
Kl. 15:00
FFB Oversidder Frederikssund Stadion
985626
fr
23-04 2021
Kl. 18:00
Herlev IF Allerød Fodbold Klub Herlev IF Oasen
2 - 2
985624
24-04 2021
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
985614
24-04 2021
Kl. 10:30
Oversidder FFB
985625
24-04 2021
Kl. 11:30
Oversidder Frederiksværk Fodbold Klub
985615
25-04 2021
Kl. 11:00
Fredensborg BI Fremad Valby Fredensborg Stadion
0 - 4
985627 on
28-04 2021
Kl. 18:30
FFB Herlev IF Frederikssund Stadion
4 - 2
985628 on
28-04 2021
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub Oversidder Frederiksværk Stadion
985629
on
28-04 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Virum-Sorgenfri BK Allerød Idrætspark
4 - 1
985631 on
28-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder Fredensborg BI
985630 fr
30-04 2021
Kl. 11:00
Fremad Valby Oversidder Valby IP, tribunen
985635
08-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
985632
08-05 2021
Kl. 10:30
Oversidder Fremad Valby
985633
09-05 2021
Kl. 11:00
Fredensborg BI Allerød Fodbold Klub Fredensborg Stadion
2 - 3
985636
09-05 2021
Kl. 11:00
Herlev IF Virum-Sorgenfri BK Herlev IF Oasen
0 - 0
985634
09-05 2021
Kl. 13:00
FFB Frederiksværk Fodbold Klub Frederikssund Stadion
1 - 3
985637 on
12-05 2021
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK Fredensborg BI Virum Stadion
3 - 5
985640 fr
14-05 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby FFB Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

985639
15-05 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
985641
15-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
985638
15-05 2021
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub Herlev IF Frederiksværk Stadion
4 - 5
985602 on
19-05 2021
Kl. 18:00
Herlev IF Oversidder Herlev IF Engen
985600
22-05 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Fremad Valby Allerød Idrætspark
3 - 1
985601
22-05 2021
Kl. 10:30
Oversidder Oversidder
985646 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
Herlev IF Fredensborg BI Herlev IF Engen
3 - 1
985642
29-05 2021
Kl. 10:30
Oversidder Allerød Fodbold Klub
985644
29-05 2021
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub Fremad Valby Frederiksværk Stadion
3 - 5
985645
29-05 2021
Kl. 14:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
985643
30-05 2021
Kl. 13:00
FFB Oversidder Frederikssund Stadion
985599 ma
31-05 2021
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK Frederiksværk Fodbold Klub Virum Stadion
2 - 1
985806 fr
04-06 2021
Kl. 18:00
Herlev IF Fremad Valby Herlev IF Engen
HHT

Hjemmehold taberdømt

985648
05-06 2021
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
985649
05-06 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub FFB Allerød Idrætspark
8 - 0
985807
05-06 2021
Kl. 10:00
Oversidder Frederiksværk Fodbold Klub
985647
06-06 2021
Kl. 11:00
Fredensborg BI Oversidder Fredensborg Stadion
985598 on
09-06 2021
Kl. 18:30
Fredensborg BI FFB Fredensborg Stadion
1 - 3
985812 fr
11-06 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Oversidder Valby IP, tribunen
985808
12-06 2021
Kl. 10:30
Oversidder Fredensborg BI
985810
12-06 2021
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Stadion
4 - 2
985811
12-06 2021
Kl. 11:30
Oversidder Herlev IF
985809 ma
14-06 2021
Kl. 18:30
FFB Virum-Sorgenfri BK Frederikssund Stadion
2 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 2 puljevindere spiller finale om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane i finalen.

Finale

Lørdag den 19. juni kl. 13:00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Log ind