|
397443
|
on14-04 2021
|
18:30
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
UHT
|
|
|
397441
|
on14-04 2021
|
18:45
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UHT
|
|
|
|
397440
|
to15-04 2021
|
18:45
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
|
397442
|
to15-04 2021
|
19:00
|
|
|
Frydenhøjskolen
|
UHT
|
|
|
397439
|
lø17-04 2021
|
14:00
|
|
|
Nygårdsskolen
|
|
|
|
397449
|
ma19-04 2021
|
18:30
|
|
|
VBA Park
|
|
|
|
|
397450
|
ti20-04 2021
|
19:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
397448
|
fr23-04 2021
|
18:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
397451
|
lø24-04 2021
|
12:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
397456
|
on28-04 2021
|
18:30
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
|
397455
|
to29-04 2021
|
18:00
|
|
|
Frydenhøjskolen
|
|
|
|
397454
|
to29-04 2021
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
397453
|
lø01-05 2021
|
12:00
|
|
|
Nygårdsskolen
|
|
|
|
397452
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
Skovbrynet Skole
|
|
|
|
397458
|
ma03-05 2021
|
18:30
|
|
|
VBA Park
|
|
|
|
397459
|
on05-05 2021
|
19:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
397460
|
on05-05 2021
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
397457
|
fr07-05 2021
|
18:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
397461
|
lø08-05 2021
|
12:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
397466
|
on12-05 2021
|
18:30
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
397465
|
fr14-05 2021
|
18:00
|
|
|
Frydenhøjskolen
|
|
|
|
397464
|
fr14-05 2021
|
18:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
397463
|
lø15-05 2021
|
12:00
|
|
|
Nygårdsskolen
|
|
|
|
397462
|
lø15-05 2021
|
13:00
|
|
|
Skovbrynet Skole
|
UHT
|
|
|
397480
|
on19-05 2021
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
397479
|
on19-05 2021
|
19:15
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UHT
|
|
|
397484
|
ti25-05 2021
|
18:30
|
|
|
VBA Park
|
|
|
|
397486
|
on26-05 2021
|
18:30
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
397485
|
to27-05 2021
|
19:00
|
|
|
Frydenhøjskolen
|
|
|
|
397483
|
fr28-05 2021
|
18:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
397482
|
lø29-05 2021
|
13:00
|
|
|
Skovbrynet Skole
|
|
|
|
397467
|
ma31-05 2021
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
397490
|
on02-06 2021
|
18:30
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
397489
|
on02-06 2021
|
19:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
397488
|
to03-06 2021
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
397468
|
fr04-06 2021
|
18:30
|
|
|
VBA Park
|
|
|
|
397487
|
lø05-06 2021
|
12:00
|
|
|
Nygårdsskolen
|
|
|
|
397491
|
lø05-06 2021
|
12:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
397494
|
ma07-06 2021
|
18:30
|
|
|
VBA Park
|
HHT
|
|
|
397492
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Skovbrynet Skole
|
|
|
|
397496
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
HMH
|
|
|
397495
|
to10-06 2021
|
19:00
|
|
|
Frydenhøjskolen
|
|
|
|
397493
|
fr11-06 2021
|
18:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
397481
|
sø13-06 2021
|
13:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
397444
|
on16-06 2021
|
19:00
|
|
|
Skovbrynet Skole
|
|
|
Turneringsafslutning:
De 4 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.
Semifinale:
Kamp 1: Tirsdag den 15. juni kl. 19:00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Tirsdag den 15. juni kl. 19:00: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2
Finale:
Tirsdag den 22. juni kl. 19:00: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 1