|
401232
|
ma12-04 2021
|
19:00
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
401256
|
ti13-04 2021
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
|
401231
|
on14-04 2021
|
18:00
|
|
|
Nivå Centralskole
|
|
|
|
|
401233
|
on14-04 2021
|
19:00
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
|
|
401263
|
lø17-04 2021
|
15:00
|
|
|
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
|
|
|
|
401266
|
ma19-04 2021
|
18:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
|
401267
|
ma19-04 2021
|
19:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
401268
|
ma19-04 2021
|
19:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
401265
|
on21-04 2021
|
19:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
401264
|
to22-04 2021
|
19:15
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
|
401271
|
ma26-04 2021
|
19:00
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
401270
|
on28-04 2021
|
18:00
|
|
|
Nivå Centralskole
|
|
|
|
401272
|
on28-04 2021
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
401269
|
to29-04 2021
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
401586
|
ma03-05 2021
|
19:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
401587
|
ma03-05 2021
|
19:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
401274
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
401275
|
on05-05 2021
|
18:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
401276
|
on05-05 2021
|
19:00
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
UHT
|
|
|
401590
|
ma10-05 2021
|
19:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
401589
|
ma10-05 2021
|
19:15
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
401588
|
on12-05 2021
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
401592
|
lø15-05 2021
|
15:00
|
|
|
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
|
|
|
|
401593
|
ma17-05 2021
|
19:00
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
401597
|
ma17-05 2021
|
19:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
HHT
|
|
|
401594
|
on19-05 2021
|
18:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
401595
|
on19-05 2021
|
19:00
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
|
|
401596
|
to20-05 2021
|
19:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
401599
|
ti25-05 2021
|
19:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
401601
|
ti25-05 2021
|
20:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
401600
|
on26-05 2021
|
19:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
401598
|
to27-05 2021
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
401604
|
ma31-05 2021
|
19:00
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
401607
|
ma31-05 2021
|
19:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
401605
|
on02-06 2021
|
19:00
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
UHT
|
|
|
401609
|
ma07-06 2021
|
19:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
401612
|
ma07-06 2021
|
19:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
401611
|
ti08-06 2021
|
20:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
401610
|
on09-06 2021
|
18:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
401591
|
ti15-06 2021
|
20:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
401608
|
on16-06 2021
|
19:35
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
401602
|
lø19-06 2021
|
15:00
|
|
|
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
|
|
|
|
401606
|
ti22-06 2021
|
18:30
|
|
|
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
|
HHT
|
|
|
401603
|
on23-06 2021
|
19:15
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
401273
|
to24-06 2021
|
19:00
|
|
|
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
|
|
|
Turneringsafslutning:
De 2 puljevindere spiller finale om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane i finalen.
Finale
Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1