MENU

8-M+40 1 - Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
402143 on
14-04 2021
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK BK Friheden Gladsaxe Stadion
3 - 0
402550
on
14-04 2021
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK Grønne Stjerne Himmelev Kunstgræsbane
2 - 2
402551 to
15-04 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Ejby IF 1968 Værløse Stadion Kunstgræs
5 - 3
401613
to
15-04 2021
Kl. 20:30
Greve Fodbold Albertslund IF Greve Idræts Center Kunstgræs
9 - 3
402553
ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Albertslund IF Himmelev-Veddelev BK Albertslund Stadion
3 - 2
402558 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 Taastrup FC Ejby Friluftscenter
UHT

Udehold taberdømt

402552
to
22-04 2021
Kl. 18:30
Grønne Stjerne Værløse BK Langbjergskolen
3 - 0
402555 to
22-04 2021
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK Avedøre IF Gladsaxe Stadion
2 - 4
402559
on
28-04 2021
Kl. 18:30
Grønne Stjerne Albertslund IF Langbjergskolen
4 - 0
402561 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK Ejby IF 1968 Gladsaxe Stadion
3 - 1
402562 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK BK Friheden Himmelev Kunstgræsbane
0 - 5
402563 to
29-04 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Taastrup FC Værløse Stadion
UMH
402560
to
29-04 2021
Kl. 20:00
Greve Fodbold Avedøre IF Greve Idræts Center Kunstgræs
2 - 2
402568 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 Greve Fodbold Ejby Friluftscenter
7 - 5
402564 to
06-05 2021
Kl. 19:00
Albertslund IF Værløse BK Albertslund Stadion
3 - 4
402567
to
06-05 2021
Kl. 19:00
Avedøre IF Himmelev-Veddelev BK Avedøre Stadion
4 - 2
402571 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Albertslund IF BK Friheden Albertslund Stadion
0 - 4
402572 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK Ejby IF 1968 Himmelev Kunstgræsbane
1 - 10
402621 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Gladsaxe-Hero BK Værløse Stadion
4 - 0
402570 on
12-05 2021
Kl. 19:30
Greve Fodbold Taastrup FC Greve Idræts Center Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

402566
16-05 2021
Kl. 10:00
Taastrup FC Gladsaxe-Hero BK NyBolig Park
HHT

Hjemmehold taberdømt

402569
16-05 2021
Kl. 13:00
Grønne Stjerne Avedøre IF Langbjergskolen
UHT

Udehold taberdømt

402554 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
BK Friheden Greve Fodbold Strandmarkens Fritidscenter
10 - 6
402622 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK Greve Fodbold Gladsaxe Stadion
3 - 7
402634
on
19-05 2021
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 Grønne Stjerne Ejby Friluftscenter
1 - 5
402633 to
20-05 2021
Kl. 18:00
Avedøre IF Albertslund IF Avedøre Stadion
3 - 1
402623 to
20-05 2021
Kl. 19:00
BK Friheden Værløse BK Langhøjskolen
12 - 1
402635
23-05 2021
Kl. 13:00
Grønne Stjerne Taastrup FC Langbjergskolen
UHT

Udehold taberdømt

402636 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Albertslund IF Ejby IF 1968 Albertslund Stadion
UHT

Udehold taberdømt

402638
on
26-05 2021
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK Gladsaxe-Hero BK Himmelev Kunstgræsbane
5 - 5
402637 to
27-05 2021
Kl. 19:00
BK Friheden Avedøre IF Strandmarkens Fritidscenter
0 - 0
402639 to
27-05 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Greve Fodbold Værløse Stadion
9 - 4
402641
ti
01-06 2021
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK Grønne Stjerne Gladsaxe Stadion
1 - 3
402642 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Taastrup FC Albertslund IF NyBolig Park
HHT

Hjemmehold taberdømt

402644 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 BK Friheden Ejby Friluftscenter
1 - 3
402643 to
03-06 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Avedøre IF Værløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

402640
to
03-06 2021
Kl. 20:00
Greve Fodbold Himmelev-Veddelev BK Greve Idræts Center Kunstgræs
16 - 1
402565
fr
04-06 2021
Kl. 19:00
BK Friheden Grønne Stjerne Strandmarkens Fritidscenter
1 - 2
402646 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Albertslund IF Gladsaxe-Hero BK Albertslund Stadion
UHT

Udehold taberdømt

402645 on
09-06 2021
Kl. 18:30
Grønne Stjerne Greve Fodbold Langbjergskolen
UHT

Udehold taberdømt

402648
on
09-06 2021
Kl. 20:00
Himmelev-Veddelev BK Værløse BK Himmelev Kunstgræsbane
2 - 4
402649 to
10-06 2021
Kl. 18:00
Avedøre IF Ejby IF 1968 Avedøre Stadion
4 - 1
402647 to
10-06 2021
Kl. 19:00
BK Friheden Taastrup FC Strandmarkens Fritidscenter
UHT

Udehold taberdømt

402144 to
17-06 2021
Kl. 19:00
Avedøre IF Taastrup FC Avedøre Stadion
UHT

Udehold taberdømt

402632 to
24-06 2021
Kl. 19:00
Taastrup FC Himmelev-Veddelev BK NyBolig Park
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 2 puljevindere spiller finale om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane i finalen.

Finale

Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Log ind