|
404410
|
on14-04 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
404412
|
on14-04 2021
|
18:45
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
404449
|
on14-04 2021
|
18:45
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
|
404411
|
on14-04 2021
|
20:30
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
HMH
|
|
|
404543
|
to15-04 2021
|
19:30
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
|
|
404546
|
ma19-04 2021
|
19:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
404545
|
on21-04 2021
|
19:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
404547
|
to22-04 2021
|
20:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
404549
|
ti27-04 2021
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
404552
|
on28-04 2021
|
19:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
|
404551
|
on28-04 2021
|
20:30
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
404553
|
to29-04 2021
|
19:30
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
|
|
405185
|
ma03-05 2021
|
19:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
405184
|
on05-05 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
405188
|
on05-05 2021
|
18:30
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
|
|
|
405186
|
on05-05 2021
|
19:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
405187
|
to06-05 2021
|
20:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
405190
|
on12-05 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
405191
|
on12-05 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
405192
|
on12-05 2021
|
19:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
405189
|
on12-05 2021
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
405193
|
on12-05 2021
|
19:45
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
405198
|
on19-05 2021
|
18:30
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
|
|
|
405196
|
on19-05 2021
|
19:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
405194
|
on19-05 2021
|
20:30
|
|
|
Gladsaxe skole
|
UHT
|
|
|
405195
|
to20-05 2021
|
19:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
405197
|
to20-05 2021
|
20:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
405203
|
ma24-05 2021
|
19:30
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
UHT
|
|
|
405200
|
on26-05 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
405202
|
on26-05 2021
|
18:45
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
405199
|
on26-05 2021
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
405204
|
on02-06 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
405208
|
on02-06 2021
|
18:30
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
|
|
|
405206
|
on02-06 2021
|
19:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
405205
|
on02-06 2021
|
20:40
|
|
|
Gladsaxe skole
|
UHT
|
|
|
405207
|
to03-06 2021
|
19:30
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
|
|
405211
|
ma07-06 2021
|
19:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
405210
|
on09-06 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
405212
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
405209
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
405213
|
to10-06 2021
|
20:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
405201
|
ma14-06 2021
|
19:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
404548
|
on16-06 2021
|
18:30
|
|
|
Mørkhøj Skole
|
|
|
|
404550
|
on16-06 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
404544
|
on16-06 2021
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.