MENU

5-Mands +65 - Forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
405700 ma
12-04 2021
Kl. 10:00
SIF Oldboys/Girls Oversidder Torvevej
405548 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Virum-Sorgenfri BK Værløse Stadion
3 - 5
405699 on
14-04 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Espergærde IF Ølstykke Stadion
3 - 2
405550 to
15-04 2021
Kl. 18:00
B1973HerlevHjorten Oversidder Elverroad
405549 to
15-04 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK Brede/Høsterkøb Stenløse Stadion
9 - 0
405704 ma
19-04 2021
Kl. 18:45
Oversidder Stenløse BK
405705 ma
19-04 2021
Kl. 18:45
Oversidder B1973HerlevHjorten
405702 ma
19-04 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Ølstykke FC Virum Stadion
5 - 4
405703 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Brede/Høsterkøb Værløse BK Brede Idrætsplads
8 - 3
405701 on
21-04 2021
Kl. 20:00
Espergærde IF SIF Oldboys/Girls Mørdrup Idrætsanlæg
5 - 0
405709 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Brede/Høsterkøb Ølstykke Stadion
UHT

Udehold taberdømt

405707 ma
26-04 2021
Kl. 20:00
Værløse BK Oversidder Værløse Stadion
405706 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Espergærde IF Virum-Sorgenfri BK Mørdrup Idrætsanlæg
4 - 5
405708 to
29-04 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
405712 ma
03-05 2021
Kl. 19:30
Brede/Høsterkøb Espergærde IF Brede Idrætsplads
3 - 0
405713 on
05-05 2021
Kl. 11:00
B1973HerlevHjorten Stenløse BK Elverroad
2 - 6
405711 on
05-05 2021
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK SIF Oldboys/Girls Virum Stadion
7 - 2
405714 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Ølstykke FC
405715 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Værløse BK
405798 ma
10-05 2021
Kl. 10:00
SIF Oldboys/Girls Stenløse BK Torvevej
0 - 3
405795 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Værløse BK B1973HerlevHjorten Værløse Stadion
1 - 5
405797 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
405796 ma
10-05 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Brede/Høsterkøb Virum Stadion
5 - 1
405794 on
12-05 2021
Kl. 20:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
405800 ma
17-05 2021
Kl. 18:30
Brede/Høsterkøb SIF Oldboys/Girls Brede Idrætsplads
6 - 4
405807 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Stenløse BK Ølstykke Stadion
3 - 7
405801 on
19-05 2021
Kl. 11:00
B1973HerlevHjorten Ølstykke FC Elverroad
2 - 2
405802 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
405803 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Espergærde IF
405799 to
20-05 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK Værløse BK Stenløse Stadion
11 - 2
405805 ti
25-05 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
405806 ti
25-05 2021
Kl. 20:00
Brede/Høsterkøb Oversidder Brede Idrætsplads
405804 on
26-05 2021
Kl. 20:00
Espergærde IF B1973HerlevHjorten Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 0
405812 ma
31-05 2021
Kl. 10:00
SIF Oldboys/Girls Oversidder Torvevej
405813 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Brede/Høsterkøb
405809 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Ølstykke FC Værløse Stadion
2 - 2
405810 to
03-06 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK Espergærde IF Stenløse Stadion
8 - 2
405817 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC SIF Oldboys/Girls Ølstykke Stadion
2 - 3
405818 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
405815 ma
07-06 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Stenløse BK Virum Stadion
7 - 1
405814 on
09-06 2021
Kl. 20:00
Espergærde IF Værløse BK Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 4
405822 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder B1973HerlevHjorten
405823 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder SIF Oldboys/Girls
405821 ma
14-06 2021
Kl. 19:30
Brede/Høsterkøb Stenløse BK Brede Idrætsplads
1 - 6
405820 ma
14-06 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Værløse BK Virum Stadion
5 - 3
405811 on
16-06 2021
Kl. 18:30
B1973HerlevHjorten Virum-Sorgenfri BK Elverroad
2 - 6
405819 on
16-06 2021
Kl. 20:00
Espergærde IF Ølstykke FC Mørdrup Idrætsanlæg
7 - 2
405816 ma
21-06 2021
Kl. 19:30
Brede/Høsterkøb B1973HerlevHjorten Brede Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

405824 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Brede/Høsterkøb Værløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

405826 to
24-06 2021
Kl. 11:00
B1973HerlevHjorten Oversidder Elverroad
405825 to
24-06 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
405808 ti
29-06 2021
Kl. 18:00
SIF Oldboys/Girls Værløse BK Torvevej
HHT

Hjemmehold taberdømt

405710 on
11-08 2021
Kl. 10:00
SIF Oldboys/Girls B1973HerlevHjorten Torvevej
405830 ma
16-08 2021
Kl. 19:30
Brede/Høsterkøb Ølstykke FC Brede Idrætsplads
405831 on
18-08 2021
Kl. 11:00
B1973HerlevHjorten SIF Oldboys/Girls Elverroad
405832 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Værløse BK
405833 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Stenløse BK
405829 on
18-08 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Espergærde IF Virum Stadion
405838 ma
23-08 2021
Kl. 10:00
SIF Oldboys/Girls Virum-Sorgenfri BK Torvevej
405837 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
405835 ma
23-08 2021
Kl. 20:00
Værløse BK Oversidder Værløse Stadion
405834 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Espergærde IF Brede/Høsterkøb Mørdrup Idrætsanlæg
405836 to
26-08 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK B1973HerlevHjorten Stenløse Stadion
405840 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Brede/Høsterkøb Virum-Sorgenfri BK Brede Idrætsplads
405842 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder Espergærde IF
405843 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder Ølstykke FC
405841 on
01-09 2021
Kl. 20:00
B1973HerlevHjorten Værløse BK Elverroad
405839 to
02-09 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK SIF Oldboys/Girls Stenløse Stadion
405848 ma
06-09 2021
Kl. 10:00
SIF Oldboys/Girls Brede/Høsterkøb Torvevej
405845 ma
06-09 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Stenløse BK Værløse Stadion
405847 ma
06-09 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC B1973HerlevHjorten Ølstykke Stadion
405846 ma
06-09 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
405844 on
08-09 2021
Kl. 19:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
405849 ma
13-09 2021
Kl. 19:00
Værløse BK SIF Oldboys/Girls Værløse Stadion
405852 on
15-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Brede/Høsterkøb
405853 on
15-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
405851 on
15-09 2021
Kl. 20:00
B1973HerlevHjorten Espergærde IF Elverroad
405850 to
16-09 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK Ølstykke FC Stenløse Stadion
405872 ma
20-09 2021
Kl. 17:45
Oversidder SIF Oldboys/Girls
405828 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
SIF Oldboys/Girls Espergærde IF Torvevej
405857 ma
20-09 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Værløse BK Ølstykke Stadion
405855 ma
20-09 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK B1973HerlevHjorten Virum Stadion
405856 ma
20-09 2021
Kl. 20:00
Brede/Høsterkøb Oversidder Brede Idrætsplads
405854 on
22-09 2021
Kl. 19:00
Espergærde IF Stenløse BK Mørdrup Idrætsanlæg
405876 ma
27-09 2021
Kl. 10:00
SIF Oldboys/Girls Ølstykke FC Torvevej
405877 ma
27-09 2021
Kl. 17:30
Oversidder Oversidder
405875 on
29-09 2021
Kl. 20:00
B1973HerlevHjorten Brede/Høsterkøb Elverroad
405873 to
30-09 2021
Kl. 18:15
Værløse BK Espergærde IF Værløse Stadion
405874 to
30-09 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK Virum-Sorgenfri BK Stenløse Stadion
405827 ma
04-10 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Virum-Sorgenfri BK Ølstykke Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind