MENU

U13 Drenge 8-mands 1 (08) Forår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
597468
on
14-04 2021
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød BK Avarta Birkerød Stadion
2 - 3
597471 fr
16-04 2021
Kl. 17:30
AB Brøndbyernes IF Akademisk Boldklub
7 - 2
597467 fr
16-04 2021
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub 1921 Frederikssund FB Lyngby Stadion
2 - 2
597492
on
21-04 2021
Kl. 17:00
BK Avarta Lyngby Boldklub 1921 Espelundens Idrætsanlæg
4 - 2
597472
fr
23-04 2021
Kl. 18:00
B. 1973, Herlev AB Elverroad Kunstgræs
4 - 2
597493 fr
23-04 2021
Kl. 18:30
FC Holte IF Skjold Birkerød Rudegård Stadion
4 - 2
112137
fr
30-04 2021
Kl. 11:00
AB Farum U13 Piger Akademisk Boldklub
3 - 0
597496
01-05 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 FC Holte Lyngby Stadion
4 - 6
597495
02-05 2021
Kl. 13:00
B. 1973, Herlev Frederikssund FB Elverroad
4 - 3
112139
on
05-05 2021
Kl. 17:00
BK Avarta B. 1973, Herlev Espelunden Kunstgræs
1 - 2
112140 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Farum U13 Piger IF Skjold Birkerød Farum Park
1 - 5
112141 fr
07-05 2021
Kl. 18:30
FC Holte Oversidder Rudegård Stadion
112142
08-05 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Lyngby Boldklub 1921 Brøndby Stadion
3 - 5
112138
09-05 2021
Kl. 11:00
Frederikssund FB AB Frederikssund Stadion
3 - 2
112143
on
12-05 2021
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev FC Holte Elverroad Kunstgræs
2 - 1
112146 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Brøndbyernes IF
112147 fr
14-05 2021
Kl. 18:00
AB IF Skjold Birkerød Akademisk Boldklub
5 - 0
597470
15-05 2021
Kl. 11:00
Oversidder B. 1973, Herlev
112149
on
19-05 2021
Kl. 17:00
BK Avarta AB Espelunden Kunstgræs
1 - 4
112148 on
19-05 2021
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Lyngby Boldklub 1921 Birkerød Stadion
1 - 0
112150 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Farum U13 Piger Oversidder Farum Park
597494
to
20-05 2021
Kl. 18:00
Brøndbyernes IF Farum U13 Piger Brøndby Stadion
8 - 4
112151
fr
21-05 2021
Kl. 18:30
FC Holte Frederikssund FB Rudegård Stadion
3 - 3
112152
22-05 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF B. 1973, Herlev Brøndby Stadion
2 - 3
603915 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder IF Skjold Birkerød
603914
on
26-05 2021
Kl. 17:00
BK Avarta FC Holte Espelunden Kunstgræs
1 - 2
603916 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
AB Lyngby Boldklub 1921 Akademisk Boldklub
6 - 4
597497
29-05 2021
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Brøndbyernes IF Birkerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

603913
30-05 2021
Kl. 11:00
Frederikssund FB Brøndbyernes IF Frederikssund Stadion
4 - 2
597469
30-05 2021
Kl. 11:15
Farum U13 Piger FC Holte Farum Park
2 - 3
603918 on
02-06 2021
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød B. 1973, Herlev Birkerød Stadion
1 - 11
112154
on
02-06 2021
Kl. 19:00
Farum U13 Piger Frederikssund FB Farum Park
2 - 6
112136 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder BK Avarta
112153
fr
04-06 2021
Kl. 18:00
B. 1973, Herlev Farum U13 Piger Elverroad Kunstgræs
4 - 0
112156
05-06 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF BK Avarta Brøndby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

603917
06-06 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
112159
06-06 2021
Kl. 11:00
BK Avarta Farum U13 Piger Espelundens Idrætsanlæg
2 - 2
112157 on
09-06 2021
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub 1921 Elverroad Kunstgræs
1 - 1
112158
on
09-06 2021
Kl. 19:00
Frederikssund FB IF Skjold Birkerød Frederikssund Stadion
5 - 0
112160 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder AB
112161 fr
11-06 2021
Kl. 18:30
FC Holte Brøndbyernes IF Rudegård Stadion
UHT

Udehold taberdømt

597491
12-06 2021
Kl. 11:00
Frederikssund FB Oversidder Frederikssund Stadion
112145
13-06 2021
Kl. 11:00
Frederikssund FB BK Avarta Frederikssund Stadion
5 - 4
112155 on
16-06 2021
Kl. 18:00
AB FC Holte Akademisk Boldklub
112144 fr
18-06 2021
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub 1921 Farum U13 Piger Lyngby Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 2 puljevindere spiller finale om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane i finalen.

Finale

Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind