MENU

U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
112680
10-04 2021
Kl. 11:30
Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
8 - 4
113638
fr
16-04 2021
Kl. 18:45
Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk IF Virum Stadion
0 - 4
113637
17-04 2021
Kl. 11:00
Måløv BK IF Bytoften Måløv Idrætspark
4 - 2
113639
17-04 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Bagsværd BK Brøndby Stadion
UMH
116358
24-04 2021
Kl. 10:00
IF Bytoften Vallensbæk IF Gladsaxe skole
4 - 1
116360
24-04 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Virum-Sorgenfri BK Brøndby Stadion
1 - 5
116359
25-04 2021
Kl. 12:45
Bagsværd BK Måløv BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
3 - 4
113636
to
29-04 2021
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Måløv BK Vallensbæk Idrætscenter
2 - 2
116361
01-05 2021
Kl. 10:00
IF Bytoften Virum-Sorgenfri BK Gladsaxe skole
3 - 2
116363
01-05 2021
Kl. 10:15
Vallensbæk IF Bagsværd BK Vallensbæk Idrætscenter
1 - 1
116362
01-05 2021
Kl. 11:00
Måløv BK Brøndbyernes IF Måløv Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

116365 fr
07-05 2021
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Måløv BK Virum Stadion
1 - 4
116366
08-05 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Vallensbæk IF Brøndby Stadion
1 - 7
116364
09-05 2021
Kl. 12:45
Bagsværd BK IF Bytoften Bagsværd Stadion Kunstgræs
0 - 5
116432
on
19-05 2021
Kl. 17:30
Måløv BK Vallensbæk IF Måløv Idrætspark
11 - 2
116435
22-05 2021
Kl. 10:00
IF Bytoften Måløv BK Gladsaxe skole
2 - 2
116437
22-05 2021
Kl. 10:15
Vallensbæk IF Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk Idrætscenter
7 - 2
112679 to
27-05 2021
Kl. 19:20
IF Bytoften Brøndbyernes IF Gladsaxe skole
UHT

Udehold taberdømt

116439 fr
28-05 2021
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Brøndbyernes IF Virum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

116440
29-05 2021
Kl. 10:15
Vallensbæk IF IF Bytoften Vallensbæk Idrætscenter
3 - 3
116438
29-05 2021
Kl. 12:30
Måløv BK Bagsværd BK Måløv Idrætspark
7 - 3
116434 ti
01-06 2021
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF IF Bytoften Brøndby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

116442 fr
04-06 2021
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK IF Bytoften Virum Stadion
2 - 4
116443
05-06 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Måløv BK Brøndby Stadion
1 - 9
116441
06-06 2021
Kl. 12:45
Bagsværd BK Vallensbæk IF Akademisk Boldklub
2 - 4
116445 ma
07-06 2021
Kl. 18:00
Måløv BK Virum-Sorgenfri BK Måløv Idrætspark
7 - 1
116446
ti
08-06 2021
Kl. 17:30
Vallensbæk IF Brøndbyernes IF Vallensbæk Idrætscenter
3 - 1
116444 ti
08-06 2021
Kl. 18:55
IF Bytoften Bagsværd BK Gladsaxe skole
4 - 3
116433 fr
11-06 2021
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK Virum Stadion
0 - 7
116436
13-06 2021
Kl. 10:00
Bagsværd BK Brøndbyernes IF Akademisk Boldklub
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 5 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Kvartfinale:
 
Kamp 1: Onsdag den 16. juni kl. 19.00: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2

Semifinaler: 
Kamp 2: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder pulje 1 - Vinder af pulje 2/3
Kamp 3: Søndag den 20. juni kl. 12.00: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4 

Finale: 
Onsdag den 23. juni kl. 19:00: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3 

Log ind