|
605408
|
ti06-04 2021
|
18:30
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
605406
|
on07-04 2021
|
18:30
|
|
|
JP Air Tech Arena
|
|
|
|
|
605407
|
lø10-04 2021
|
10:00
|
|
|
Vordingborg Kunst "Panteren"
|
|
|
|
|
605410
|
ti13-04 2021
|
18:00
|
|
|
OK+ stadion
|
|
|
|
605411
|
ti13-04 2021
|
18:45
|
|
|
|
|
|
|
605409
|
lø17-04 2021
|
11:30
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
|
605414
|
on21-04 2021
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
605413
|
lø24-04 2021
|
10:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
605412
|
sø25-04 2021
|
11:00
|
|
|
JP Air Tech Arena
|
|
|
|
605417
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
|
605415
|
to29-04 2021
|
18:00
|
|
|
JP Air Tech Arena
|
|
|
|
605416
|
to29-04 2021
|
19:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
605420
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
605418
|
lø08-05 2021
|
10:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
605423
|
ti11-05 2021
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
605425
|
lø22-05 2021
|
10:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
605419
|
ti25-05 2021
|
18:30
|
|
|
OK+ stadion
|
|
|
|
605435
|
ti25-05 2021
|
18:30
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
UHT
|
|
|
605434
|
ti25-05 2021
|
19:00
|
|
|
OK+ stadion
|
|
|
|
605432
|
to27-05 2021
|
17:45
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
UHT
|
|
|
605433
|
ti01-06 2021
|
18:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
605437
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
OK+ stadion
|
|
|
|
605438
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
605422
|
to03-06 2021
|
18:45
|
|
|
OK+ stadion
|
|
|
|
605436
|
lø05-06 2021
|
10:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
605424
|
lø05-06 2021
|
10:30
|
|
|
JP Air Tech Arena
|
|
|
|
605439
|
ti08-06 2021
|
18:00
|
|
|
JP Air Tech Arena
|
|
|
|
605421
|
ti08-06 2021
|
18:30
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
605487
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
605440
|
lø12-06 2021
|
11:30
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
Turneringsafslutning:
De 5 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.
Kvartfinale:
Kamp 1: Onsdag den 16. juni kl. 19.00: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Semifinaler:
Kamp 2: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder pulje 1 - Vinder af pulje 2/3
Kamp 3: Søndag den 20. juni kl. 12.00: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Finale:
Onsdag den 23. juni kl. 19:00: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3