MENU

U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
605488 ti
13-04 2021
Kl. 18:00
Høsterkøb HF 2000 Hornbæk IF SPORTEN ved Høsterkøb Skole
1 - 9
605489 on
14-04 2021
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Ølstykke FC Pedella Park Kunstgræs
7 - 3
605491
18-04 2021
Kl. 10:30
Snekkersten IF Farum BK Snekkersten Idrætscenter
5 - 2
605498
18-04 2021
Kl. 11:00
Ålholm IF Slangerup & Omegn IF Ålholmskolen
1 - 5
605501 on
21-04 2021
Kl. 18:00
Ølstykke FC Høsterkøb HF 2000 Ølstykke Stadion
1 - 2
605503 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Snekkersten IF Slangerup Stadion
2 - 1
605500 to
22-04 2021
Kl. 17:45
Hornbæk IF Allerød Fodbold Klub Pedella Park
1 - 7
605502
24-04 2021
Kl. 10:00
Farum BK Frem Hellebæk Farum Park
2 - 8
605505
ti
27-04 2021
Kl. 18:00
Høsterkøb HF 2000 Farum BK SPORTEN ved Høsterkøb Skole
2 - 7
605506 on
28-04 2021
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Slangerup & Omegn IF Nordkysthallen
4 - 3
605507 to
29-04 2021
Kl. 18:15
Allerød Fodbold Klub Ølstykke FC Allerød Idrætspark
3 - 2
605508
02-05 2021
Kl. 11:00
Ålholm IF Snekkersten IF Ålholmskolen
UHT

Udehold taberdømt

605513 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Høsterkøb HF 2000 Slangerup Stadion
UHT

Udehold taberdømt

605509 to
06-05 2021
Kl. 17:45
Hornbæk IF Ålholm IF Pedella Park
3 - 9
605512
08-05 2021
Kl. 10:00
Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
7 - 2
605511
09-05 2021
Kl. 10:30
Snekkersten IF Frem Hellebæk Snekkersten Idrætscenter
4 - 3
605515 ti
11-05 2021
Kl. 18:00
Høsterkøb HF 2000 Snekkersten IF SPORTEN ved Høsterkøb Skole
1 - 3
605514
on
12-05 2021
Kl. 17:30
Nødebo IF Farum BK Nødebo Stadion
1 - 4
605517
16-05 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Slangerup & Omegn IF Allerød Idrætspark
3 - 2
605851
16-05 2021
Kl. 11:00
Ålholm IF Frem Hellebæk Ålholmskolen
3 - 4
605852 on
19-05 2021
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Høsterkøb HF 2000 Nordkysthallen
14 - 1
605853 on
19-05 2021
Kl. 18:00
Ølstykke FC Ålholm IF Ølstykke Stadion
2 - 2
605856 to
20-05 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Nødebo IF Slangerup Stadion
1 - 7
605855
22-05 2021
Kl. 10:00
Farum BK Hornbæk IF Farum Park
UHT

Udehold taberdømt

605854
22-05 2021
Kl. 10:30
Snekkersten IF Allerød Fodbold Klub Snekkersten Idrætscenter
6 - 5
605499
23-05 2021
Kl. 11:00
Nødebo IF Ålholm IF Nødebo Stadion
1 - 4
605857 on
26-05 2021
Kl. 17:30
Nødebo IF Snekkersten IF Nødebo Stadion
3 - 1
605859
on
26-05 2021
Kl. 18:00
Ølstykke FC Farum BK Ølstykke Stadion
3 - 4
605858 to
27-05 2021
Kl. 17:45
Hornbæk IF Slangerup & Omegn IF Pedella Park
2 - 6
605860
30-05 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Frem Hellebæk Allerød Idrætspark
2 - 4
605873
30-05 2021
Kl. 11:00
Ålholm IF Høsterkøb HF 2000 Ålholmskolen
UHT

Udehold taberdømt

605510
30-05 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC Nødebo IF Ølstykke Stadion
UMH
605874 ti
01-06 2021
Kl. 18:00
Høsterkøb HF 2000 Allerød Fodbold Klub SPORTEN ved Høsterkøb Skole
0 - 3
605875 on
02-06 2021
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Nødebo IF Nordkysthallen
3 - 3
605878 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Ølstykke FC Slangerup Stadion
3 - 7
605497
06-06 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Nødebo IF Allerød Idrætspark
1 - 3
605876
06-06 2021
Kl. 10:30
Snekkersten IF Hornbæk IF Snekkersten Idrætscenter
5 - 0
605877
06-06 2021
Kl. 11:00
Ålholm IF Farum BK Ålholmskolen
3 - 3
605881 on
09-06 2021
Kl. 18:00
Ølstykke FC Snekkersten IF Ølstykke Stadion
2 - 4
605882 on
09-06 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Ålholm IF Allerød Idrætspark
5 - 1
605879 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Nødebo IF Høsterkøb HF 2000 Nødebo Stadion
UHT

Udehold taberdømt

605880 to
10-06 2021
Kl. 17:45
Hornbæk IF Frem Hellebæk Pedella Park
2 - 4
605883
to
10-06 2021
Kl. 18:30
Farum BK Slangerup & Omegn IF Farum Park
3 - 3
605504
13-06 2021
Kl. 11:00
Nødebo IF Hornbæk IF Nødebo Stadion
1 - 3
605516 ti
15-06 2021
Kl. 18:00
Hornbæk IF Ølstykke FC Pedella Park
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 5 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Kvartfinale:
 
Kamp 1: Onsdag den 16. juni kl. 19.00: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler: 
Kamp 2: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder af pulje 4/5 - Vinder pulje 3
Kamp 3: Søndag den 20. juni kl. 12.00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2 

Finale: 
Onsdag den 23. juni kl. 19:00: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3 

Log ind