Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr 2021
19:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2021
18:00
Store Heddinge BK
0
Vallensbæk IF
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:00
Skensved IF
1
IF Frem Bjæverskov
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:00
Albertslund IF
1
Køge Nord FC (2)
11
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:00
Oversidder
Skensved IF
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
BK Friheden
1
Store Heddinge BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Køge Nord FC (2)
2
Solrød FC
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
10:15
Vallensbæk IF
4
AIK 65 Strøby Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
10:30
IF Frem Bjæverskov
Albertslund IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
AIK 65 Strøby Fodbold
2
BK Friheden
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
18:00
Store Heddinge BK
1
Køge Nord FC (2)
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:00
Skensved IF
1
Vallensbæk IF
11
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
18:00
IF Frem Bjæverskov
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
11:15
Albertslund IF
1
Solrød FC
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
18:00
BK Friheden
4
Skensved IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Køge Nord FC (2)
0
AIK 65 Strøby Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Oversidder
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
10:15
Vallensbæk IF
5
IF Frem Bjæverskov
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
11:45
Solrød FC
4
Store Heddinge BK
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Solrød FC
6
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
18:00
Skensved IF
0
Køge Nord FC (2)
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
18:00
Albertslund IF
1
Store Heddinge BK
7
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Oversidder
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
10:30
IF Frem Bjæverskov
BK Friheden
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
10:00
Solrød FC
3
BK Friheden
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
18:00
Store Heddinge BK
1
AIK 65 Strøby Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
BK Friheden
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Køge Nord FC (2)
5
IF Frem Bjæverskov
4
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
18:00
Solrød FC
11
Skensved IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
10:15
Vallensbæk IF
Albertslund IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:00
Skensved IF
0
Store Heddinge BK
5
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:00
Albertslund IF
2
AIK 65 Strøby Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Oversidder
Køge Nord FC (2)
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
10:15
Vallensbæk IF
2
BK Friheden
6
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
10:30
IF Frem Bjæverskov
2
Solrød FC
4
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
18:00
AIK 65 Strøby Fodbold
5
Skensved IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:00
Albertslund IF
1
BK Friheden
7
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
10:00
Store Heddinge BK
2
IF Frem Bjæverskov
7
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
11:00
Køge Nord FC (2)
5
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
12:00
Solrød FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
17:30
Vallensbæk IF
2
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Skensved IF
Albertslund IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
BK Friheden
1
Køge Nord FC (2)
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Oversidder
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
10:30
IF Frem Bjæverskov
2
AIK 65 Strøby Fodbold
3
|
Turneringsafslutning:
De 5 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.
Kvartfinale:
Kamp 1: Onsdag den 16. juni kl. 19.00: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Semifinaler:
Kamp 2: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder af pulje 3/4 - Vinder pulje 5
Kamp 3: Søndag den 20. juni kl. 12.00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Finale:
Torsdag den 24. juni kl. 19:00: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 2