|
124867
|
ma05-04 2021
|
10:00
|
|
|
Lellinge Stadion
|
|
|
|
124868
|
on07-04 2021
|
18:30
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
|
124869
|
fr09-04 2021
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
|
125263
|
ti13-04 2021
|
18:45
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
125262
|
on14-04 2021
|
19:00
|
|
|
Førslev Stadion
|
|
|
|
124949
|
sø18-04 2021
|
12:00
|
|
|
Sorø Stadion
|
|
|
|
|
125264
|
ma19-04 2021
|
18:30
|
|
|
Lellinge Stadion
|
|
|
|
125266
|
ti20-04 2021
|
19:00
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
125265
|
on21-04 2021
|
19:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
125267
|
ma26-04 2021
|
18:30
|
|
|
Lellinge Stadion
|
|
|
|
|
125269
|
fr30-04 2021
|
11:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
125268
|
sø02-05 2021
|
12:00
|
|
|
Sorø Stadion
|
|
|
|
125272
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
125270
|
on05-05 2021
|
18:30
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
125271
|
on05-05 2021
|
19:00
|
|
|
Førslev Stadion
|
|
|
|
125273
|
sø09-05 2021
|
12:00
|
|
|
Sorø Stadion
|
|
|
|
125276
|
ti11-05 2021
|
18:30
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
125274
|
on12-05 2021
|
19:00
|
|
|
Førslev Stadion
|
|
|
|
125486
|
ma17-05 2021
|
18:30
|
|
|
Lellinge Stadion
|
|
|
|
125487
|
on19-05 2021
|
19:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
125488
|
fr21-05 2021
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
HHT
|
|
|
125491
|
ti25-05 2021
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
125489
|
ti25-05 2021
|
19:00
|
|
|
Sorø Stadion
|
|
|
|
125490
|
on26-05 2021
|
19:00
|
|
|
Førslev Stadion
|
|
|
|
126411
|
ti01-06 2021
|
18:30
|
|
|
Førslev Stadion
|
|
|
|
126412
|
ti01-06 2021
|
19:00
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
126409
|
on02-06 2021
|
19:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
126413
|
ma07-06 2021
|
18:30
|
|
|
Lellinge Stadion
|
|
|
|
126415
|
ti08-06 2021
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
126414
|
lø12-06 2021
|
13:00
|
|
|
Sorø Stadion
|
|
|
Turneringsafslutning:
De 6 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.
Kvartfinaler:
Kamp 1: Onsdag den 16. juni kl. 19.00: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinde pulje 6 - Vinder pulje 5
Semifinaler:
Kamp 3: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder pulje 1 - Vinder af pulje 2/3
Kamp 4: Søndag den 20. juni kl. 12.00: Vinder pulje 5/6 - Vinder pulje 4
Finale:
Torsdag den 24. juni kl. 19:00: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4