|
131169
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
Grantofteparken
|
|
|
|
131568
|
on14-04 2021
|
18:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
HHT
|
|
|
|
131569
|
on14-04 2021
|
19:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
|
131574
|
ma19-04 2021
|
19:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
131571
|
ma19-04 2021
|
19:15
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
131573
|
on21-04 2021
|
19:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
|
131576
|
on21-04 2021
|
19:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
131575
|
to22-04 2021
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
UHT
|
|
|
131572
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
|
|
|
131581
|
ma26-04 2021
|
19:15
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
131578
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Grantofteparken
|
|
|
|
131579
|
on28-04 2021
|
18:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
HHT
|
|
|
131580
|
on28-04 2021
|
19:00
|
|
|
FIF-Stadion
|
|
|
|
131577
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
|
|
|
135119
|
on05-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
135123
|
on05-05 2021
|
19:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
135120
|
to06-05 2021
|
19:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
135122
|
to06-05 2021
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
135136
|
on12-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
UHT
|
|
|
135137
|
on12-05 2021
|
19:00
|
|
|
FIF-Stadion
|
|
|
|
135138
|
on12-05 2021
|
19:15
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
135135
|
on12-05 2021
|
19:15
|
|
|
Grantofteparken
|
|
|
|
135121
|
lø15-05 2021
|
11:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
135134
|
lø15-05 2021
|
13:00
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
|
|
|
131570
|
ma17-05 2021
|
18:30
|
|
|
FIF-Stadion
|
UHT
|
|
|
135139
|
ma17-05 2021
|
18:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
135140
|
ma17-05 2021
|
19:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
135143
|
on19-05 2021
|
19:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
135142
|
to20-05 2021
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
135141
|
lø22-05 2021
|
11:45
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
135145
|
on26-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
135147
|
on26-05 2021
|
19:00
|
|
|
FIF-Stadion
|
|
|
|
135148
|
on26-05 2021
|
19:15
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
138058
|
ma31-05 2021
|
19:15
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
135149
|
ti01-06 2021
|
18:30
|
|
|
Grantofteparken
|
|
|
|
138057
|
on02-06 2021
|
19:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
138059
|
on02-06 2021
|
19:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
138062
|
ma07-06 2021
|
19:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
138060
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
|
|
|
138064
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
138061
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
138063
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
FIF-Stadion
|
|
|
|
135144
|
lø12-06 2021
|
12:00
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
|
|
|
138056
|
on16-06 2021
|
18:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
135146
|
on16-06 2021
|
19:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
Turneringsafslutning:
De 6 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.
Kvartfinaler:
Kamp 1: Onsdag den 16. juni kl. 19.00: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinde pulje 6 - Vinder pulje 5
Semifinaler:
Kamp 3: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder pulje 1 - Vinder af pulje 2/3
Kamp 4: Søndag den 20. juni kl. 12.00: Vinder pulje 5/6 - Vinder pulje 4
Finale:
Torsdag den 24. juni kl. 19:00: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4