MENU

U13 Piger 8-mands 3 (08) Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
151709
11-04 2021
Kl. 11:00
Roskilde Pigefodbold (2) Albertslund IF Himmelev Idrætspark
6 - 0
151723 on
14-04 2021
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK FFB Hørsholm Idrætspark
0 - 0
151711 on
14-04 2021
Kl. 18:45
B. 1973, Herlev Bagsværd BK Elverroad
3 - 6
151712
to
15-04 2021
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub IF Skjold Birkerød Frederiksværk Stadion
3 - 1
151727
17-04 2021
Kl. 11:30
Bagsværd BK Rosenhøj BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
8 - 2
151726
ma
19-04 2021
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF Roskilde Pigefodbold (2) Slangerup Stadion
1 - 4
151728 to
22-04 2021
Kl. 17:00
FFB B. 1973, Herlev Frederikssund Stadion
5 - 1
151725
24-04 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF Frederiksværk Fodbold Klub Albertslund Stadion
2 - 1
151724
25-04 2021
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK Birkerød Stadion
1 - 2
151710
25-04 2021
Kl. 10:00
Rosenhøj BK Slangerup & Omegn IF Præstemoseskolen
7 - 1
151784
on
28-04 2021
Kl. 18:00
Roskilde Pigefodbold (2) Bagsværd BK Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 4
151787
on
28-04 2021
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK B. 1973, Herlev Hørsholm Idrætspark
2 - 4
151786
to
29-04 2021
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub Slangerup & Omegn IF Frederiksværk Stadion
5 - 2
151783
02-05 2021
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Albertslund IF Birkerød Stadion
0 - 8
151789 ma
03-05 2021
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF IF Skjold Birkerød Slangerup Stadion
2 - 3
151790 on
05-05 2021
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Rosenhøj BK Elverroad
3 - 3
151792
to
06-05 2021
Kl. 17:00
FFB Roskilde Pigefodbold (2) Frederikssund Stadion
5 - 2
151791
08-05 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK Frederiksværk Fodbold Klub Bagsværd Stadion Kunstgræs
2 - 1
151788
09-05 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF Hørsholm-Usserød IK Albertslund Stadion
3 - 4
151794
09-05 2021
Kl. 11:00
Roskilde Pigefodbold (2) B. 1973, Herlev Himmelev Idrætspark
4 - 2
152064
09-05 2021
Kl. 11:00
Rosenhøj BK IF Skjold Birkerød Avedøre Stadion
9 - 0
151859
on
12-05 2021
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub FFB Frederiksværk Stadion
1 - 2
151858
fr
14-05 2021
Kl. 10:00
Albertslund IF Slangerup & Omegn IF Albertslund Stadion
7 - 2
151793
16-05 2021
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Bagsværd BK Birkerød Stadion
1 - 7
151861
16-05 2021
Kl. 11:00
Rosenhøj BK Roskilde Pigefodbold (2) Avedøre Stadion
2 - 4
151862
ma
17-05 2021
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF Hørsholm-Usserød IK Slangerup Stadion
3 - 4
151863
on
19-05 2021
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Frederiksværk Fodbold Klub Elverroad
5 - 3
151865 to
20-05 2021
Kl. 17:00
FFB IF Skjold Birkerød Frederikssund Stadion
4 - 0
151864
22-05 2021
Kl. 11:30
Bagsværd BK Albertslund IF Akademisk Boldklub
2 - 6
151868 ti
25-05 2021
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF Bagsværd BK Slangerup Stadion
3 - 6
152062
on
26-05 2021
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Roskilde Pigefodbold (2) Hørsholm Idrætspark
1 - 2
151869
to
27-05 2021
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub Rosenhøj BK Frederiksværk Stadion
2 - 2
151866
30-05 2021
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød B. 1973, Herlev Birkerød Stadion
2 - 6
151867
30-05 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF FFB Albertslund Stadion
2 - 4
151860
30-05 2021
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Rosenhøj BK Hørsholm Idrætspark
6 - 4
152066 on
02-06 2021
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Bagsværd BK Hørsholm Idrætspark
2 - 3
152063
on
02-06 2021
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub Roskilde Pigefodbold (2) Frederiksværk Stadion
2 - 2
152065
on
02-06 2021
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Albertslund IF Elverroad
1 - 3
152067 to
03-06 2021
Kl. 17:00
FFB Slangerup & Omegn IF Frederikssund Stadion
2 - 2
152068
06-06 2021
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Roskilde Pigefodbold (2) Birkerød Stadion
4 - 9
151785
06-06 2021
Kl. 11:00
Rosenhøj BK FFB Avedøre Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

152070 ma
07-06 2021
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF B. 1973, Herlev Slangerup Stadion
2 - 5
152069
on
09-06 2021
Kl. 19:00
Albertslund IF Rosenhøj BK Albertslund Stadion
2 - 3
152926 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Bagsværd BK FFB Bagsværd Stadion
2 - 3
152071
to
10-06 2021
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub Hørsholm-Usserød IK Frederiksværk Stadion
1 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 3 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Semifinale: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1 

Finale: Tirsdag den 22. juni kl. 19:00: Vinder af pulje 1/2 - Vinder pulje 3

Log ind