MENU

M+45 11-mands - 2021, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
167968 ma
12-04 2021
Kl. 18:30
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
167967
ma
12-04 2021
Kl. 18:45
Virum-Sorgenfri BK LSF (1) Virumgård kunstgræsbane
2 - 1
167970 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
167969 on
14-04 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (2) Bagsværd BK Allerød Idrætspark
5 - 1
167972 ma
19-04 2021
Kl. 18:45
Store Lyngby IF Allerød Fodbold Klub (2) St. Lyngby Stadion
1 - 3
167974 ma
19-04 2021
Kl. 18:45
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
167985 ma
19-04 2021
Kl. 18:45
Oversidder BSF
167971 ma
19-04 2021
Kl. 20:45
Bagsværd BK Stenløse BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
2 - 3
168235 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK BSF Stenløse Stadion
1 - 0
168232 ma
26-04 2021
Kl. 19:15
Farum BK Oversidder Farum Park
168233 ma
26-04 2021
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
168231 ma
26-04 2021
Kl. 20:45
Bagsværd BK Store Lyngby IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
6 - 1
168234 on
28-04 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (2) LSF (1) Allerød Idrætspark
4 - 1
168236 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Stenløse BK St. Lyngby Stadion
1 - 8
168237 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
LSF (1) Bagsværd BK Smørum Idrætscenter
1 - 6
168238
ma
03-05 2021
Kl. 19:00
BSF Virum-Sorgenfri BK Ballerup Idrætspark
0 - 1
168239 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub (2)
168240 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Farum BK
167973 to
06-05 2021
Kl. 19:00
LSF (1) Farum BK Smørum Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

184669 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Store Lyngby IF LSF (1) St. Lyngby Stadion
2 - 2
184671
ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Virum-Sorgenfri BK Stenløse Stadion
1 - 4
184667 ma
10-05 2021
Kl. 20:15
Bagsværd BK Oversidder Bagsværd Stadion Kunstgræs
184670 ti
11-05 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (2) Oversidder Allerød Idrætspark
184668 on
12-05 2021
Kl. 20:00
Farum BK BSF Farum Park
1 - 1
184673 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
LSF (1) Stenløse BK Smørum Idrætscenter
2 - 4
184674 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
BSF Allerød Fodbold Klub (2) Ballerup Idrætspark
0 - 3
184675 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Store Lyngby IF
184676 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Bagsværd BK
184672 ma
17-05 2021
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK Farum BK Virum Stadion
2 - 0
184678 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Oversidder St. Lyngby Stadion
184679 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
LSF (1) Oversidder Smørum Idrætscenter
184681 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Farum BK Stenløse Stadion
3 - 1
184677 ti
25-05 2021
Kl. 20:45
Bagsværd BK BSF Gladsaxe skole
UHT

Udehold taberdømt

184680
on
26-05 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (2) Virum-Sorgenfri BK Allerød Idrætspark
0 - 2
184684 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
BSF Store Lyngby IF Ballerup Idrætspark
2 - 1
184685 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
184686 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder LSF (1)
184683 ma
31-05 2021
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK Virum Stadion
1 - 1
184682 on
02-06 2021
Kl. 20:30
Farum BK Allerød Fodbold Klub (2) Stavnsholt
0 - 1
184688 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Virum-Sorgenfri BK St. Lyngby Stadion
1 - 4
184689 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
LSF (1) BSF Smørum Idrætscenter
4 - 1
184687 ma
07-06 2021
Kl. 20:45
Bagsværd BK Farum BK Gladsaxe skole
4 - 1
184691 ti
08-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
184690 on
09-06 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (2) Stenløse BK Allerød Idrætspark
3 - 1
184693 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Farum BK St. Lyngby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

184694 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
LSF (1) Virum-Sorgenfri BK Smørum Idrætscenter
HMH
184695 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder BSF
184696 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Stenløse BK
184692 ma
14-06 2021
Kl. 20:15
Bagsværd BK Allerød Fodbold Klub (2) Gladsaxe skole
4 - 2
184813 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
184812 ti
22-06 2021
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
184811 ti
22-06 2021
Kl. 20:00
Farum BK LSF (1) Farum Park
2 - 1
184814 on
23-06 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (2) Store Lyngby IF Allerød Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

167966 ma
28-06 2021
Kl. 20:00
Farum BK Store Lyngby IF Farum Park
UHT

Udehold taberdømt

184816 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Bagsværd BK St. Lyngby Stadion
184817 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
LSF (1) Allerød Fodbold Klub (2) Smørum Idrætscenter
184818 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
BSF Stenløse BK Ballerup Idrætspark
184819 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Farum BK
184820 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
184822 ma
23-08 2021
Kl. 19:15
Farum BK Oversidder Farum Park
184821 ma
23-08 2021
Kl. 20:15
Bagsværd BK LSF (1) Bagsværd Stadion Kunstgræs
184824 ti
24-08 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (2) Oversidder Allerød Idrætspark
184825 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Store Lyngby IF Stenløse Stadion
184823 to
26-08 2021
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK BSF Virumgård kunstgræsbane
184828 ma
30-08 2021
Kl. 18:30
BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
184829 ma
30-08 2021
Kl. 18:30
Oversidder Bagsværd BK
184830 ma
30-08 2021
Kl. 18:30
Oversidder Allerød Fodbold Klub (2)
184827 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
LSF (1) Store Lyngby IF Smørum Idrætscenter
184826 ma
30-08 2021
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK Stenløse BK Virum Stadion
184815 ma
06-09 2021
Kl. 18:15
Stenløse BK Bagsværd BK Stenløse Stadion
184833 ma
06-09 2021
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Oversidder St. Lyngby Stadion
184831 ma
06-09 2021
Kl. 20:15
Bagsværd BK Oversidder Bagsværd Stadion Kunstgræs
184835 ti
07-09 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (2) BSF Allerød Idrætspark
184832 on
08-09 2021
Kl. 20:00
Farum BK Virum-Sorgenfri BK Farum Park
185015 to
09-09 2021
Kl. 20:30
Stenløse BK LSF (1) Stenløse Stadion Kunstgræs
185018 ma
13-09 2021
Kl. 18:00
BSF Bagsværd BK Ballerup Idrætspark
185019 ma
13-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder LSF (1)
185020 ma
13-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Store Lyngby IF
185016 ma
13-09 2021
Kl. 19:15
Farum BK Stenløse BK Farum Park
185017 ma
13-09 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Allerød Fodbold Klub (2) Virum Stadion
185024 ma
20-09 2021
Kl. 17:45
LSF (1) Oversidder Smørum Idrætscenter
185022 ma
20-09 2021
Kl. 19:00
Store Lyngby IF BSF St. Lyngby Stadion
185021 ma
20-09 2021
Kl. 20:15
Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
185026 ti
21-09 2021
Kl. 17:45
Oversidder Stenløse BK
185025 ti
21-09 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (2) Farum BK Allerød Idrætspark
185029 ma
27-09 2021
Kl. 17:30
BSF LSF (1) Ballerup Idrætspark
185031 ma
27-09 2021
Kl. 17:30
Oversidder Oversidder
185027 ma
27-09 2021
Kl. 19:15
Farum BK Bagsværd BK Farum Park
185028 ma
27-09 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Store Lyngby IF Virum Stadion
185030 ma
27-09 2021
Kl. 21:00
Stenløse BK Allerød Fodbold Klub (2) Stenløse Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind