MENU

8-Mands +50 - 2021 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
191960 ti
06-04 2021
Kl. 18:30
Gundsømagle IF Rosenhøj BK Gundsømagle Bybane
3 - 2
191957 ti
06-04 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Holte Star Club Allerød Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

191958 on
07-04 2021
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Lynge-Uggeløse IF Gryden kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

191955 to
08-04 2021
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Gladsaxe-Hero BK Elverroad
6 - 2
191959 to
08-04 2021
Kl. 19:00
Blovstrød IF Værløse BK Blovstrød idrætsanlæg
2 - 3
191961 ma
12-04 2021
Kl. 18:15
Rosenhøj BK Blovstrød IF Avedøre Stadion
8 - 3
191962 ti
13-04 2021
Kl. 19:00
Vipperød BK Allerød FK Vipperødhallen
0 - 0
191978 ti
13-04 2021
Kl. 20:00
Holte Star Club B. 1973, Herlev Rudegård Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

191976 to
15-04 2021
Kl. 18:00
Værløse BK Slagslunde-Ganløse IF Værløse Stadion
1 - 1
191977 to
15-04 2021
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Gundsømagle IF Gladsaxe Stadion
0 - 2
191963 to
15-04 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Høje Gladsaxe IF Lyngehallen
5 - 0
191984 ma
19-04 2021
Kl. 18:30
Gundsømagle IF Holte Star Club Gundsømagle Bybane
UHT

Udehold taberdømt

191981 ti
20-04 2021
Kl. 19:00
Vipperød BK Lynge-Uggeløse IF Vipperødhallen
1 - 3
191980 ti
20-04 2021
Kl. 20:00
Allerød FK B. 1973, Herlev Lyngehallen Kunstgræs
3 - 1
191982 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Rosenhøj BK Gryden
2 - 2
191979 to
22-04 2021
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Værløse BK Grønnemose Skole
1 - 5
191983 to
22-04 2021
Kl. 19:00
Blovstrød IF Gladsaxe-Hero BK Blovstrød idrætsanlæg
4 - 2
191987 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Allerød FK Lyngehallen
1 - 11
191986 ma
26-04 2021
Kl. 19:30
B. 1973, Herlev Gundsømagle IF Elverroad
8 - 1
191988 ti
27-04 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Vipperød BK Værløse Stadion
1 - 0
191990 ti
27-04 2021
Kl. 20:00
Holte Star Club Blovstrød IF Rudegård Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

191989 to
29-04 2021
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Slagslunde-Ganløse IF Gladsaxe Stadion
0 - 5
191997 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Værløse BK Lyngehallen
0 - 1
191995 ti
04-05 2021
Kl. 19:00
Vipperød BK Rosenhøj BK Vipperødhallen
2 - 1
191994 ti
04-05 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Gundsømagle IF Allerød Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

191996 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Holte Star Club Gryden
UHT

Udehold taberdømt

191991 to
06-05 2021
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Gladsaxe-Hero BK Grønnemose Skole
3 - 1
191998 to
06-05 2021
Kl. 19:00
Blovstrød IF B. 1973, Herlev Blovstrød idrætsanlæg
5 - 3
191999 ma
10-05 2021
Kl. 18:15
Rosenhøj BK Lynge-Uggeløse IF Avedøre Stadion
UHT

Udehold taberdømt

192002 ma
10-05 2021
Kl. 18:30
Gundsømagle IF Blovstrød IF Gundsømagle Bybane
4 - 2
192000 ma
10-05 2021
Kl. 19:30
B. 1973, Herlev Slagslunde-Ganløse IF Elverroad
0 - 2
192003 ma
10-05 2021
Kl. 20:00
Gladsaxe-Hero BK Vipperød BK Gladsaxe Stadion
0 - 4
192004 ti
11-05 2021
Kl. 20:00
Holte Star Club Høje Gladsaxe IF Rudegård Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

192001 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Allerød FK Værløse Stadion
0 - 3
192009 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Gladsaxe-Hero BK Lyngehallen
UHT

Udehold taberdømt

192007 ti
18-05 2021
Kl. 19:00
Vipperød BK Holte Star Club Vipperødhallen
UHT

Udehold taberdømt

192006 ti
18-05 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Blovstrød IF Allerød Idrætspark
5 - 6
192008 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Gundsømagle IF Gryden
3 - 0
192005 to
20-05 2021
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF B. 1973, Herlev Grønnemose Skole
1 - 2
192010 to
20-05 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Rosenhøj BK Værløse Stadion
6 - 1
192011 ti
25-05 2021
Kl. 18:15
Rosenhøj BK Allerød FK Avedøre Stadion
2 - 0
192014 ti
25-05 2021
Kl. 18:30
Gundsømagle IF Høje Gladsaxe IF Gundsømagle Bybane
4 - 3
192016 ti
25-05 2021
Kl. 20:00
Holte Star Club Lynge-Uggeløse IF Rudegård Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

192015 to
27-05 2021
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Værløse BK Gladsaxe Stadion
1 - 7
192013 to
27-05 2021
Kl. 19:00
Blovstrød IF Slagslunde-Ganløse IF Blovstrød idrætsanlæg
1 - 6
192017 ma
31-05 2021
Kl. 18:15
Rosenhøj BK Gladsaxe-Hero BK Avedøre Stadion
UHT

Udehold taberdømt

192020 ti
01-06 2021
Kl. 19:00
Vipperød BK Gundsømagle IF Vipperødhallen
4 - 1
192019 ti
01-06 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Slagslunde-Ganløse IF Allerød Idrætspark
3 - 3
192021 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF B. 1973, Herlev Lyngehallen
3 - 3
192018 to
03-06 2021
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Blovstrød IF Grønnemose Skole
5 - 3
192022 to
03-06 2021
Kl. 20:00
Værløse BK Holte Star Club Værløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

191956
06-06 2021
Kl. 11:00
Høje Gladsaxe IF Vipperød BK Grønnemose Skole
0 - 3
192027 ma
07-06 2021
Kl. 18:30
Gundsømagle IF Lynge-Uggeløse IF Gundsømagle Bybane
0 - 4
192023 ma
07-06 2021
Kl. 20:00
B. 1973, Herlev Værløse BK Elverroad
1 - 3
192024 ti
08-06 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Gladsaxe-Hero BK Allerød Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

192028 ti
08-06 2021
Kl. 20:00
Holte Star Club Rosenhøj BK Rudegård Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

192025 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Høje Gladsaxe IF Gryden
5 - 0
192026 to
10-06 2021
Kl. 19:00
Blovstrød IF Vipperød BK Blovstrød idrætsanlæg
1 - 3
192032 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Blovstrød IF Lyngehallen
UHT

Udehold taberdømt

192034 ma
14-06 2021
Kl. 20:00
Gladsaxe-Hero BK Holte Star Club Gladsaxe Stadion
UHT

Udehold taberdømt

192031 ti
15-06 2021
Kl. 19:00
Vipperød BK Slagslunde-Ganløse IF Vipperødhallen
0 - 4
192030 on
16-06 2021
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Allerød FK Grønnemose Skole
1 - 6
192033 on
16-06 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Gundsømagle IF Værløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

192040 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
Holte Star Club Allerød FK Rudegård Stadion
2 - 3
192035 ti
22-06 2021
Kl. 18:15
Rosenhøj BK Gundsømagle IF Avedøre Stadion
UHT

Udehold taberdømt

192036 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Vipperød BK Høje Gladsaxe IF Vipperødhallen
10 - 3
192037 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Slagslunde-Ganløse IF Lyngehallen
0 - 4
192039 to
24-06 2021
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK B. 1973, Herlev Gladsaxe Stadion
0 - 4
192038 to
24-06 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Blovstrød IF Værløse Stadion
4 - 2
192046 ma
28-06 2021
Kl. 18:30
Gundsømagle IF Gladsaxe-Hero BK Gundsømagle Bybane
UHT

Udehold taberdømt

192041 ma
28-06 2021
Kl. 19:30
B. 1973, Herlev Holte Star Club Elverroad
4 - 0
192043 ti
29-06 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Vipperød BK Allerød Idrætspark
1 - 3
192042 on
30-06 2021
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Lynge-Uggeløse IF Grønnemose Skole
2 - 4
192044 on
30-06 2021
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Værløse BK Gryden
2 - 6
192045 on
30-06 2021
Kl. 19:00
Blovstrød IF Rosenhøj BK Blovstrød idrætsanlæg
9 - 5
192047 ma
09-08 2021
Kl. 18:15
Rosenhøj BK Slagslunde-Ganløse IF Sønderkærskolen
192048 ma
09-08 2021
Kl. 19:15
B. 1973, Herlev Allerød FK Elverroad
192052 ti
10-08 2021
Kl. 20:00
Holte Star Club Gundsømagle IF Rudegård Stadion
192049 on
11-08 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Vipperød BK Lyngehallen
192051 to
12-08 2021
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Blovstrød IF Gladsaxe Stadion
192050 to
12-08 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Høje Gladsaxe IF Værløse Stadion
192088 ma
16-08 2021
Kl. 18:30
Gundsømagle IF B. 1973, Herlev Gundsømagle Bybane
192054 ma
16-08 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Lynge-Uggeløse IF Allerød Idrætspark
192055 ti
17-08 2021
Kl. 19:00
Vipperød BK Værløse BK Vipperødhallen
192056 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Gladsaxe-Hero BK Gryden kunstgræs
192053 to
19-08 2021
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Rosenhøj BK Grønnemose Skole
192057 to
19-08 2021
Kl. 19:00
Blovstrød IF Holte Star Club Blovstrød idrætsanlæg
192089 ma
23-08 2021
Kl. 18:15
Rosenhøj BK Vipperød BK Sønderkærskolen
192092 ma
23-08 2021
Kl. 18:30
Gundsømagle IF Allerød FK Gundsømagle Bybane
192093 ma
23-08 2021
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Høje Gladsaxe IF Gladsaxe Stadion
192090 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Blovstrød IF Elverroad
192094 ti
24-08 2021
Kl. 20:00
Holte Star Club Slagslunde-Ganløse IF Rudegård Stadion
192091 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Lynge-Uggeløse IF Værløse Stadion
191985 ma
30-08 2021
Kl. 18:15
Rosenhøj BK Høje Gladsaxe IF Sønderkærskolen
192096 ma
30-08 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Værløse BK Allerød Idrætspark
192097 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Vipperød BK Gladsaxe-Hero BK Vipperødhallen
192099 on
01-09 2021
Kl. 18:45
Lynge-Uggeløse IF Rosenhøj BK Lyngehallen
192098 on
01-09 2021
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF B. 1973, Herlev Gryden kunstgræs
192100 to
02-09 2021
Kl. 19:00
Blovstrød IF Gundsømagle IF Blovstrød idrætsanlæg
192101 ma
06-09 2021
Kl. 18:15
Rosenhøj BK Værløse BK Avedøre Stadion
192104 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Gundsømagle IF Slagslunde-Ganløse IF Gundsømagle Bybane
192102 ma
06-09 2021
Kl. 18:45
B. 1973, Herlev Høje Gladsaxe IF Elverroad
192106 ti
07-09 2021
Kl. 20:00
Holte Star Club Vipperød BK Rudegård Stadion
192105 to
09-09 2021
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Lynge-Uggeløse IF Gladsaxe Stadion
192103 to
09-09 2021
Kl. 19:00
Blovstrød IF Allerød FK Blovstrød idrætsanlæg
192126 ma
13-09 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Rosenhøj BK Allerød Idrætspark
192129 ma
13-09 2021
Kl. 20:00
Lynge-Uggeløse IF Holte Star Club Lyngehallen
192127 ti
14-09 2021
Kl. 19:00
Vipperød BK B. 1973, Herlev Vipperødhallen
192128 on
15-09 2021
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Blovstrød IF Gryden
192107 to
16-09 2021
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Gundsømagle IF Grønnemose Skole
192130 to
16-09 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Gladsaxe-Hero BK Værløse Stadion
192131 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
B. 1973, Herlev Lynge-Uggeløse IF Elverroad
192136 ma
20-09 2021
Kl. 18:30
Gundsømagle IF Vipperød BK Gundsømagle Bybane
192154 ti
21-09 2021
Kl. 20:00
Holte Star Club Værløse BK Rudegård Stadion
192137 to
23-09 2021
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Rosenhøj BK Gladsaxe Stadion
192133 to
23-09 2021
Kl. 19:00
Blovstrød IF Høje Gladsaxe IF Blovstrød idrætsanlæg
192162 ma
27-09 2021
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Allerød FK Gladsaxe Stadion
192157 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
Rosenhøj BK Holte Star Club Avedøre Stadion Kunstgræs
192160 ma
27-09 2021
Kl. 20:00
Lynge-Uggeløse IF Gundsømagle IF Lyngehallen
192159 ti
28-09 2021
Kl. 19:00
Vipperød BK Blovstrød IF Vipperødhallen
192158 to
30-09 2021
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Slagslunde-Ganløse IF Grønnemose Skole
192161 to
30-09 2021
Kl. 19:00
Værløse BK B. 1973, Herlev Værløse Stadion
192163 ma
04-10 2021
Kl. 17:30
B. 1973, Herlev Rosenhøj BK Elverroad
192167 ma
04-10 2021
Kl. 18:30
Gundsømagle IF Værløse BK Gundsømagle Bybane
192164 ma
04-10 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Høje Gladsaxe IF Allerød Idrætspark
192168 ti
05-10 2021
Kl. 20:00
Holte Star Club Gladsaxe-Hero BK Rudegård Stadion
192165 on
06-10 2021
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Vipperød BK Gryden kunstgræs
192029 to
07-10 2021
Kl. 18:30
Rosenhøj BK B. 1973, Herlev Avedøre Stadion Kunstgræs
192166 to
07-10 2021
Kl. 19:00
Blovstrød IF Lynge-Uggeløse IF Blovstrød idrætsanlæg
192095 ma
11-10 2021
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Holte Star Club Grønnemose Skole
192132 ma
11-10 2021
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Allerød FK Gryden kunstgræs
192012 ma
11-10 2021
Kl. 19:50
B. 1973, Herlev Vipperød BK Elverroad Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind