MENU

8-mands +60 - 2021 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
192486 ti
06-04 2021
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Ølstykke FC Elverroad
1 - 8
192544
ti
06-04 2021
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub SIF Oldboys/Girls Ishøj Idrætscenter
2 - 1
192484 ti
06-04 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Hareskov IF Allerød Idrætspark
2 - 9
192485 ti
06-04 2021
Kl. 20:00
BSF Virum-Sorgenfri BK Ballerup Idrætspark
3 - 3
192545 on
07-04 2021
Kl. 19:00
Brede/Høsterkøb Værløse BK Brede Idrætsplads
3 - 1
192487 to
08-04 2021
Kl. 20:15
Hørsholm-Usserød IK Herlev IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
3 - 1
192546 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Strandgårdsparkens Boldklub Værløse Stadion
2 - 1
192551 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Allerød FK Ølstykke Stadion
5 - 1
192548 ma
12-04 2021
Kl. 19:30
Herlev IF BSF Herlev IF Oasen
2 - 6
192547 ma
12-04 2021
Kl. 20:30
Virum-Sorgenfri BK B. 1973, Herlev Virumgård kunstgræsbane
UHT

Udehold taberdømt

192549 on
14-04 2021
Kl. 18:30
SIF Oldboys/Girls Hørsholm-Usserød IK Torvevej
1 - 2
192550 on
14-04 2021
Kl. 19:15
Hareskov IF Brede/Høsterkøb Birkevang
1 - 3
192552 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
BSF SIF Oldboys/Girls Ballerup Idrætspark
13 - 0
192553 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Allerød FK Elverroad
3 - 3
192556 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Hareskov IF Ishøj Idrætscenter
4 - 3
192557 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Brede/Høsterkøb Ølstykke FC Brede Idrætsplads
3 - 2
192554 ma
19-04 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Herlev IF Virum Stadion
0 - 2
192555 to
22-04 2021
Kl. 20:15
Hørsholm-Usserød IK Værløse BK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
3 - 1
192558 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Værløse BK BSF Værløse Stadion
3 - 4
192560 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Herlev IF B. 1973, Herlev Herlev IF Oasen
4 - 3
192563 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Strandgårdsparkens Boldklub Ølstykke Stadion
3 - 0
192559 ti
27-04 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Brede/Høsterkøb Lyngehallen Kunstgræs
3 - 12
192561 on
28-04 2021
Kl. 18:30
SIF Oldboys/Girls Virum-Sorgenfri BK Torvevej
1 - 9
192562 on
28-04 2021
Kl. 19:35
Hareskov IF Hørsholm-Usserød IK Birkevang
8 - 0
192564 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
BSF Hareskov IF Ballerup Idrætspark
5 - 2
192565 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Brede/Høsterkøb Elverroad
2 - 8
192568 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Herlev IF SIF Oldboys/Girls Herlev IF Engen
5 - 0
192569 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Allerød FK Ishøj Idrætscenter
1 - 8
192566 ma
03-05 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Værløse BK Virum Stadion
3 - 4
192567 to
06-05 2021
Kl. 20:15
Hørsholm-Usserød IK Ølstykke FC Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
3 - 3
192570 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Herlev IF Værløse Stadion
1 - 5
192615 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC BSF Ølstykke Stadion
0 - 4
192571 ti
11-05 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Hørsholm-Usserød IK Allerød Idrætspark
5 - 3
192612 on
12-05 2021
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls B. 1973, Herlev Torvevej
0 - 3
192613 on
12-05 2021
Kl. 19:30
Brede/Høsterkøb Strandgårdsparkens Boldklub Brede Idrætsplads
5 - 2
192614 on
12-05 2021
Kl. 19:35
Hareskov IF Virum-Sorgenfri BK Birkevang
1 - 1
192616 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
BSF Allerød FK Ballerup Idrætspark
9 - 1
192837 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Strandgårdsparkens Boldklub Elverroad
UHT

Udehold taberdømt

192840 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Herlev IF Hareskov IF Herlev IF Engen
4 - 0
192838 ma
17-05 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Ølstykke FC Virum Stadion
0 - 4
192841 on
19-05 2021
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Værløse BK Torvevej
0 - 6
192839 to
20-05 2021
Kl. 20:15
Hørsholm-Usserød IK Brede/Høsterkøb Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
0 - 3
192852 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Værløse BK B. 1973, Herlev Værløse Stadion
2 - 0
192854 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Hørsholm-Usserød IK Ishøj Idrætscenter
4 - 2
192869 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Herlev IF Ølstykke Stadion
2 - 3
192853 ti
25-05 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Virum-Sorgenfri BK Allerød Idrætspark
0 - 6
192855 on
26-05 2021
Kl. 19:30
Brede/Høsterkøb BSF Brede Idrætsplads
3 - 4
192856 on
26-05 2021
Kl. 19:35
Hareskov IF SIF Oldboys/Girls Birkevang
5 - 2
192870 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Hareskov IF Værløse Stadion
1 - 5
192871 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
BSF Strandgårdsparkens Boldklub Ballerup Idrætspark
3 - 0
192872 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Hørsholm-Usserød IK Elverroad
1 - 4
192874 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Herlev IF Allerød FK Herlev IF Engen
9 - 3
192873 ma
31-05 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Brede/Høsterkøb Virum Stadion
6 - 1
192875 on
02-06 2021
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Ølstykke FC Torvevej
0 - 5
192877 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Hareskov IF Elverroad
2 - 4
192881 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Værløse BK Ølstykke Stadion
3 - 1
192880 ma
07-06 2021
Kl. 19:30
Brede/Høsterkøb Herlev IF Brede Idrætsplads
3 - 2
192876 ti
08-06 2021
Kl. 20:00
Allerød FK SIF Oldboys/Girls Allerød Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

192878 to
10-06 2021
Kl. 20:15
Hørsholm-Usserød IK BSF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
3 - 0
192934 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Allerød FK Værløse Stadion
2 - 6
192937 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Herlev IF Strandgårdsparkens Boldklub Herlev IF Engen
1 - 2
192936 ma
14-06 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Hørsholm-Usserød IK Virum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

192938 on
16-06 2021
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Brede/Høsterkøb Torvevej
1 - 1
192939 on
16-06 2021
Kl. 19:35
Hareskov IF Ølstykke FC Birkevang
1 - 0
192940 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Brede/Høsterkøb Værløse Stadion
4 - 5
192942 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Herlev IF Hørsholm-Usserød IK Herlev IF Engen
6 - 3
192945 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC B. 1973, Herlev Ølstykke Stadion
3 - 0
192941 ti
22-06 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK BSF Virum Stadion
1 - 4
192943 to
24-06 2021
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Strandgårdsparkens Boldklub Torvevej
4 - 0
192944 to
24-06 2021
Kl. 19:35
Hareskov IF Allerød FK Birkevang
8 - 1
192950 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Værløse BK Ishøj Idrætscenter
2 - 0
192947 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
BSF Herlev IF Ballerup Idrætspark
3 - 6
192948 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Virum-Sorgenfri BK Elverroad
0 - 6
192951 ma
28-06 2021
Kl. 20:00
Brede/Høsterkøb Hareskov IF Brede Idrætsplads
5 - 3
192946 ti
29-06 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Ølstykke FC Allerød Idrætspark
0 - 3
192949 on
30-06 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK SIF Oldboys/Girls Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
3 - 0
192879 to
01-07 2021
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Virum-Sorgenfri BK Ishøj Idrætscenter
1 - 0
193022 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Herlev IF Virum-Sorgenfri BK Herlev IF Engen
193010 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Hørsholm-Usserød IK Værløse Stadion
193025 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Brede/Høsterkøb Ølstykke Stadion
193011 ti
10-08 2021
Kl. 20:00
Allerød FK B. 1973, Herlev Allerød Idrætspark
193023 on
11-08 2021
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls BSF Torvevej
193024 on
11-08 2021
Kl. 19:35
Hareskov IF Strandgårdsparkens Boldklub Birkevang
193027 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
BSF Værløse BK Ballerup Idrætspark
193029 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Herlev IF Elverroad
193042 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Ølstykke FC Ishøj Idrætscenter
193043 ma
16-08 2021
Kl. 19:30
Brede/Høsterkøb Allerød FK Brede Idrætsplads
193030 ma
16-08 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK SIF Oldboys/Girls Virum Stadion
193031 on
18-08 2021
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Hareskov IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
193044 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Virum-Sorgenfri BK Værløse Stadion
193151 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Hørsholm-Usserød IK Ølstykke Stadion
193147 ti
24-08 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Strandgårdsparkens Boldklub Allerød Idrætspark
193148 on
25-08 2021
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Herlev IF Torvevej
193149 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Brede/Høsterkøb B. 1973, Herlev Brede Idrætsplads
193150 on
25-08 2021
Kl. 19:35
Hareskov IF BSF Birkevang
193152 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
BSF Ølstykke FC Ballerup Idrætspark
193183 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev SIF Oldboys/Girls Elverroad
193186 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Herlev IF Værløse BK Herlev IF Engen
193187 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Brede/Høsterkøb Ishøj Idrætscenter
193184 ma
30-08 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Hareskov IF Virum Stadion
193185 on
01-09 2021
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Allerød FK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
193224 ma
06-09 2021
Kl. 19:00
Værløse BK SIF Oldboys/Girls Værløse Stadion
193226 ma
06-09 2021
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub B. 1973, Herlev Ishøj Idrætscenter
193231 ma
06-09 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Virum-Sorgenfri BK Ølstykke Stadion
193225 ti
07-09 2021
Kl. 20:00
Allerød FK BSF Allerød Idrætspark
193227 on
08-09 2021
Kl. 18:30
Brede/Høsterkøb Hørsholm-Usserød IK Brede Idrætsplads
193228 on
08-09 2021
Kl. 19:35
Hareskov IF Herlev IF Birkevang
193233 ma
13-09 2021
Kl. 18:15
B. 1973, Herlev Værløse BK Elverroad
193236 ma
13-09 2021
Kl. 19:00
Herlev IF Ølstykke FC Herlev IF Engen
193232 ma
13-09 2021
Kl. 20:00
BSF Brede/Høsterkøb Ballerup Idrætspark
193234 ma
13-09 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Allerød FK Virum Stadion
193237 on
15-09 2021
Kl. 18:00
SIF Oldboys/Girls Hareskov IF Torvevej
193235 on
15-09 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Strandgårdsparkens Boldklub Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
192935 to
16-09 2021
Kl. 19:00
BSF B. 1973, Herlev Ballerup Idrætspark
193262 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Brede/Høsterkøb Virum-Sorgenfri BK Brede Idrætsplads
193264 ma
20-09 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC SIF Oldboys/Girls Ølstykke Stadion
193258 ma
20-09 2021
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub BSF Ishøj Idrætscenter
193256 ti
21-09 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Herlev IF Allerød Idrætspark
193257 on
22-09 2021
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK B. 1973, Herlev Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
193263 on
22-09 2021
Kl. 19:35
Hareskov IF Værløse BK Birkevang
193265 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
Værløse BK Ølstykke FC Værløse Stadion
193268 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
Herlev IF Brede/Høsterkøb Herlev IF Engen
193266 ma
27-09 2021
Kl. 20:00
BSF Hørsholm-Usserød IK Ballerup Idrætspark
193267 ma
27-09 2021
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Strandgårdsparkens Boldklub Virum Stadion
193269 on
29-09 2021
Kl. 17:30
SIF Oldboys/Girls Allerød FK Torvevej
193270 on
29-09 2021
Kl. 19:35
Hareskov IF B. 1973, Herlev Birkevang
193273 ma
04-10 2021
Kl. 17:30
B. 1973, Herlev BSF Elverroad
193276 ma
04-10 2021
Kl. 18:00
Brede/Høsterkøb SIF Oldboys/Girls Brede Idrætsplads
193277 ma
04-10 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Hareskov IF Ølstykke Stadion
193275 ma
04-10 2021
Kl. 19:00
Strandgårdsparkens Boldklub Herlev IF Ishøj Idrætscenter
193272 ti
05-10 2021
Kl. 20:00
Allerød FK Værløse BK Allerød Idrætspark
193274 on
06-10 2021
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri BK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind