MENU

U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
196252
17-04 2021
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub (3) Vallensbæk IF Roskilde Idrætspark
196142
17-04 2021
Kl. 13:30
Herfølge BK Glostrup Herfølge Stadion
196143
18-04 2021
Kl. 11:00
Rørby-Hvidebæk Ølstykke FC Munkesø Stadion Kunst
196253
18-04 2021
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Snekkersten IF Lillevang Idrætscenter
196254
18-04 2021
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Virum-Sorgenfri BK Hillerød Stadion
196255
24-04 2021
Kl. 10:00
Snekkersten IF Hillerød Fodbold Snekkersten Idrætscenter
196258
24-04 2021
Kl. 10:30
Ølstykke FC Herfølge BK Ølstykke Stadion Kunstgræs
196482
24-04 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Roskilde Boldklub (3) Virumgård kunstgræsbane
196259
24-04 2021
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Rørby-Hvidebæk Vallensbæk Idrætscenter
196257
24-04 2021
Kl. 11:00
Glostrup KFUM BK, Roskilde Glostrup Idrætspark Kunstgræs
196491 on
28-04 2021
Kl. 19:00
KFUM BK, Roskilde Ølstykke FC Lillevang Idrætscenter
196492
01-05 2021
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Roskilde Boldklub (3) Hillerød Stadion
196488
01-05 2021
Kl. 11:00
Snekkersten IF Glostrup Snekkersten Idrætscenter
196489
01-05 2021
Kl. 12:30
Herfølge BK Vallensbæk IF Herfølge Stadion
196490
02-05 2021
Kl. 11:00
Rørby-Hvidebæk Virum-Sorgenfri BK Hvidebæk Stadion
196497
on
05-05 2021
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Herfølge BK Virumgård kunstgræsbane
196494
08-05 2021
Kl. 10:30
Ølstykke FC Snekkersten IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
196493
08-05 2021
Kl. 11:00
Glostrup Hillerød Fodbold Glostrup Idrætspark Kunstgræs
196496
08-05 2021
Kl. 11:00
Vallensbæk IF KFUM BK, Roskilde Vallensbæk Idrætscenter
196495
09-05 2021
Kl. 11:15
Roskilde Boldklub (3) Rørby-Hvidebæk Roskilde Idrætspark
196505
15-05 2021
Kl. 11:15
Glostrup Ølstykke FC Østervangsbanerne
196500
15-05 2021
Kl. 12:30
Herfølge BK Roskilde Boldklub (3) Herfølge Stadion
196506
16-05 2021
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Virum-Sorgenfri BK Lillevang Idrætscenter
196498
ma
17-05 2021
Kl. 18:00
Vallensbæk IF Snekkersten IF Vallensbæk Idrætscenter
198158
on
19-05 2021
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Snekkersten IF Virum Stadion
198156
22-05 2021
Kl. 11:15
Roskilde Boldklub (3) KFUM BK, Roskilde Roskilde Idrætspark
198154
23-05 2021
Kl. 11:00
Rørby-Hvidebæk Herfølge BK Rørby Stadion
198157
ti
25-05 2021
Kl. 17:30
Vallensbæk IF Glostrup Vallensbæk Idrætscenter
198155 to
27-05 2021
Kl. 18:30
Ølstykke FC Hillerød Fodbold
!
NB: Hillerød Fodbold er taberdømt
Ølstykke Stadion Kunstgræs
198159
29-05 2021
Kl. 10:00
Snekkersten IF Roskilde Boldklub (3) Snekkersten Idrætscenter
198161
29-05 2021
Kl. 10:30
Ølstykke FC Vallensbæk IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
198160
29-05 2021
Kl. 11:00
Glostrup Virum-Sorgenfri BK Østervangsbanerne
198672
29-05 2021
Kl. 11:30
Hillerød Fodbold Herfølge BK Hillerød Stadion
198194
30-05 2021
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Rørby-Hvidebæk Lillevang Idrætscenter
198673
on
02-06 2021
Kl. 18:00
Herfølge BK KFUM BK, Roskilde Herfølge Stadion
201896
on
02-06 2021
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Ølstykke FC Virum Stadion
198675
05-06 2021
Kl. 11:15
Roskilde Boldklub (3) Glostrup Roskilde Idrætspark
198674
06-06 2021
Kl. 11:00
Rørby-Hvidebæk Snekkersten IF Hvidebæk Stadion
201895
06-06 2021
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Vallensbæk IF Hillerød Stadion
201900
on
09-06 2021
Kl. 18:00
Ølstykke FC Roskilde Boldklub (3) Ølstykke Stadion
201902
on
09-06 2021
Kl. 18:00
Vallensbæk IF Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk Idrætscenter
201899
to
10-06 2021
Kl. 18:00
Glostrup Rørby-Hvidebæk Østervangsbanerne
201898
12-06 2021
Kl. 10:00
Snekkersten IF Herfølge BK Snekkersten Idrætscenter
201901
13-06 2021
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Hillerød Fodbold Lillevang Idrætscenter
198120
19-06 2021
Kl. 11:30
Hillerød Fodbold Rørby-Hvidebæk Hillerød Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind