MENU

U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
202107
17-04 2021
Kl. 10:00
IF Bytoften Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe skole
7 - 6
202109
17-04 2021
Kl. 11:30
Herstedøster IC Oversidder Herstedøster Stadion
202108
18-04 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF Kr. Værløse IF Birkevang
HHT

Hjemmehold taberdømt

202106
18-04 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC Virum-Sorgenfri BK Ølstykke Stadion
3 - 2
202105
18-04 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC AB Spraglehøj Idrætsanlæg
5 - 2
202114
on
21-04 2021
Kl. 18:00
Oversidder IF Bytoften
202111
fr
23-04 2021
Kl. 18:00
AB Hareskov IF Akademisk Boldklub
0 - 6
202113
25-04 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Ølstykke FC Lyngby Stadion
4 - 2
202112
25-04 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Jyllinge FC Virum Stadion
3 - 5
202110 ma
26-04 2021
Kl. 18:00
Kr. Værløse IF Herstedøster IC Sandet Stadion
0 - 4
202116 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Jyllinge FC Lyngby Boldklub 1921 Spraglehøj Idrætsanlæg
4 - 5
202119
01-05 2021
Kl. 11:30
Herstedøster IC IF Bytoften Herstedøster Stadion
2 - 3
202115
02-05 2021
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF AB Sandet Stadion
4 - 0
202117
02-05 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
202118
ti
04-05 2021
Kl. 17:30
Hareskov IF Virum-Sorgenfri BK Birkevang
5 - 1
202146 on
05-05 2021
Kl. 18:00
Oversidder Jyllinge FC
202120 fr
07-05 2021
Kl. 18:00
AB Herstedøster IC Akademisk Boldklub
6 - 4
202144
08-05 2021
Kl. 10:00
IF Bytoften Ølstykke FC Gladsaxe skole
10 - 1
202145
09-05 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Hareskov IF Lyngby Stadion
6 - 7
202121
09-05 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Kr. Værløse IF Virum Stadion
0 - 5
202148
on
12-05 2021
Kl. 19:00
Jyllinge FC IF Bytoften Spraglehøj Idrætsanlæg
4 - 4
202149 fr
14-05 2021
Kl. 18:00
AB Virum-Sorgenfri BK Akademisk Boldklub
0 - 4
202150
15-05 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF Oversidder Birkevang
202151
15-05 2021
Kl. 11:30
Herstedøster IC Ølstykke FC Herstedøster Stadion
4 - 2
202147
16-05 2021
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Lyngby Boldklub 1921 Sandet Stadion
2 - 2
202156 on
19-05 2021
Kl. 18:00
Oversidder Kr. Værløse IF
202154
22-05 2021
Kl. 10:00
IF Bytoften Hareskov IF Gladsaxe skole
6 - 2
202153
22-05 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Herstedøster IC Virum Stadion
1 - 3
202155
23-05 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 AB Lyngby Stadion
7 - 0
202152
23-05 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC Jyllinge FC Ølstykke Stadion
5 - 2
202158 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
AB Oversidder Akademisk Boldklub
202160
29-05 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF Ølstykke FC Birkevang
2 - 0
202157
30-05 2021
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF IF Bytoften Sandet Stadion
6 - 1
202159
30-05 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Lyngby Boldklub 1921 Virum Stadion
2 - 4
202166 on
02-06 2021
Kl. 18:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
202162
on
02-06 2021
Kl. 19:00
Jyllinge FC Hareskov IF Spraglehøj Idrætsanlæg
2 - 4
202164
05-06 2021
Kl. 10:00
IF Bytoften AB Gladsaxe skole
7 - 2
202165
05-06 2021
Kl. 11:30
Herstedøster IC Lyngby Boldklub 1921 Herstedøster Stadion
6 - 0
202163
06-06 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC Kr. Værløse IF Ølstykke Stadion
3 - 2
202171 on
09-06 2021
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
202168 fr
11-06 2021
Kl. 17:30
AB Ølstykke FC Akademisk Boldklub
1 - 3
202170
12-06 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF Herstedøster IC Birkevang
1 - 10
202167
13-06 2021
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Jyllinge FC Sandet Stadion
3 - 0
202169
13-06 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK IF Bytoften Virum Stadion
1 - 6
202161 on
16-06 2021
Kl. 17:30
Herstedøster IC Jyllinge FC Herstedøster Stadion
5 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind