MENU

U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
203592 ti
13-04 2021
Kl. 17:20
Hornbæk IF Humlebæk BK Pedella Park
2 - 4
203591 to
15-04 2021
Kl. 18:00
Gilleleje FK Frem Hellebæk Nellerupgård Stadion
10 - 2
203589
17-04 2021
Kl. 10:00
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter
10 - 3
203590
17-04 2021
Kl. 13:00
Espergærde IF Fredensborg BI (1) Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 1
203595 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Hornbæk IF Hørsholm Idrætspark
UMH
203596
24-04 2021
Kl. 15:00
Fredensborg BI (1) Snekkersten IF Fredensborg Stadion
3 - 2
203594
25-04 2021
Kl. 10:00
Humlebæk BK IF Skjold Birkerød Humlebæk Stadion
7 - 1
203597
25-04 2021
Kl. 10:00
Frem Hellebæk Espergærde IF Nordkysthallen
3 - 5
203602 ti
27-04 2021
Kl. 17:45
Hornbæk IF Fredensborg BI (1) Pedella Park
3 - 9
203600
on
28-04 2021
Kl. 19:00
Snekkersten IF Frem Hellebæk Snekkersten Idrætscenter
3 - 0
203599
02-05 2021
Kl. 10:00
Humlebæk BK Hørsholm-Usserød IK Humlebæk Stadion
4 - 3
203603 ma
03-05 2021
Kl. 18:00
Gilleleje FK IF Skjold Birkerød Nellerupgård Stadion
4 - 6
203606 to
06-05 2021
Kl. 18:00
Gilleleje FK Espergærde IF Nellerupgård Stadion
4 - 4
203605
08-05 2021
Kl. 11:00
Fredensborg BI (1) Humlebæk BK Fredensborg Stadion
2 - 2
203607
09-05 2021
Kl. 10:00
Frem Hellebæk Hornbæk IF Nordkysthallen
UDS
203609
16-05 2021
Kl. 10:00
Humlebæk BK Frem Hellebæk Humlebæk Stadion
5 - 7
203618 on
19-05 2021
Kl. 17:30
Ramløse IF Humlebæk BK Ramløsehallen
5 - 1
203613 on
19-05 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Espergærde IF Birkerød Stadion
2 - 3
203616 to
20-05 2021
Kl. 18:00
Gilleleje FK Hornbæk IF Nellerupgård Stadion
1 - 2
203614
22-05 2021
Kl. 13:00
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 7
203615
22-05 2021
Kl. 15:00
Fredensborg BI (1) IF Skjold Birkerød Fredensborg Stadion
5 - 2
203617
23-05 2021
Kl. 10:00
Frem Hellebæk Hørsholm-Usserød IK Nordkysthallen
3 - 0
204184 ti
25-05 2021
Kl. 17:45
Hornbæk IF Espergærde IF Pedella Park
5 - 2
204185
ti
25-05 2021
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Snekkersten IF Birkerød Stadion
0 - 5
203610
to
27-05 2021
Kl. 18:00
Snekkersten IF Gilleleje FK Snekkersten Idrætscenter
3 - 1
203629
30-05 2021
Kl. 10:00
Humlebæk BK Gilleleje FK Humlebæk Stadion
5 - 0
203630
30-05 2021
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Ramløse IF Hørsholm Idrætspark
1 - 9
203612 ti
01-06 2021
Kl. 17:45
Hornbæk IF Ramløse IF Pedella Park
HHT

Hjemmehold taberdømt

204188 to
03-06 2021
Kl. 18:00
Gilleleje FK Hørsholm-Usserød IK Nellerupgård Stadion
UHT

Udehold taberdømt

204186
05-06 2021
Kl. 10:00
Snekkersten IF Hornbæk IF Snekkersten Idrætscenter
8 - 5
204187
05-06 2021
Kl. 13:00
Espergærde IF Humlebæk BK Mørdrup Idrætsanlæg
4 - 5
203598
06-06 2021
Kl. 10:00
Ramløse IF Gilleleje FK Ramløsehallen
9 - 3
204302 ti
08-06 2021
Kl. 17:45
Hornbæk IF IF Skjold Birkerød Pedella Park
4 - 6
204205 ti
08-06 2021
Kl. 18:00
Ramløse IF Fredensborg BI (1) Ramløsehallen
4 - 5
204183 on
09-06 2021
Kl. 17:30
Fredensborg BI (1) Frem Hellebæk Fredensborg Stadion
8 - 4
204300 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
0 - 5
204301
12-06 2021
Kl. 10:00
Fredensborg BI (1) Gilleleje FK Fredensborg Stadion
UHT

Udehold taberdømt

203604
12-06 2021
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark
1 - 5
204299
13-06 2021
Kl. 10:00
Humlebæk BK Snekkersten IF Humlebæk Stadion
2 - 6
204303
13-06 2021
Kl. 10:00
Frem Hellebæk Ramløse IF Nordkysthallen
3 - 4
204189 ma
14-06 2021
Kl. 18:15
IF Skjold Birkerød Frem Hellebæk Birkerød Stadion
4 - 7
203593 on
16-06 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Ramløse IF Birkerød Stadion
2 - 7
203611
19-06 2021
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Fredensborg BI (1) Hørsholm Idrætspark
0 - 5
203601
19-06 2021
Kl. 13:00
Espergærde IF Ramløse IF Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 1
203608
to
24-06 2021
Kl. 18:00
Ramløse IF Snekkersten IF Ramløsehallen
3 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind