MENU

U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
239092 on
07-04 2021
Kl. 18:30
Frederikssund FB Orient GI Oppe-Sundby Stadion
10 - 4
239093 on
07-04 2021
Kl. 18:30
Jyllinge FC Stenløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg
HUMH
239096
18-04 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Ølstykke FC Stenløse Stadion
5 - 1
239098 ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Frederikssund FB Ølstykke FC Oppe-Sundby Stadion
1 - 4
239099 ti
20-04 2021
Kl. 19:00
Jyllinge FC Hundested IK Spraglehøj Idrætsanlæg
5 - 6
239101 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Frederikssund FB Stenløse BK Oppe-Sundby Stadion
4 - 3
239102 ti
27-04 2021
Kl. 19:00
Hundested IK Orient GI Hundested Stadion
ANN
239105
02-05 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Hundested IK Stenløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

239104 ti
04-05 2021
Kl. 18:00
Jyllinge FC Frederikssund FB Spraglehøj Idrætsanlæg
4 - 4
239095 to
06-05 2021
Kl. 17:30
Hundested IK Frederikssund FB Hundested Stadion
1 - 6
239106
08-05 2021
Kl. 10:00
Orient GI Ølstykke FC Islev Skole
UHT

Udehold taberdømt

239108
09-05 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Jyllinge FC Stenløse Stadion
8 - 0
239107 ti
11-05 2021
Kl. 19:00
Hundested IK Ølstykke FC Hundested Stadion
1 - 4
252612
15-05 2021
Kl. 10:00
Orient GI Frederikssund FB Islev Skole
4 - 7
239094
15-05 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC Hundested IK Ølstykke Stadion
UHT

Udehold taberdømt

252613 ti
18-05 2021
Kl. 18:30
Frederikssund FB Hundested IK Oppe-Sundby Stadion
3 - 1
252614
ti
18-05 2021
Kl. 19:00
Jyllinge FC Orient GI Spraglehøj Idrætsanlæg
5 - 5
239103 on
19-05 2021
Kl. 17:00
Ølstykke FC Jyllinge FC Ølstykke Stadion
1 - 7
252615 fr
21-05 2021
Kl. 18:00
Ølstykke FC Stenløse BK Ølstykke Stadion
2 - 7
252616 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Hundested IK Jyllinge FC Hundested Stadion
0 - 3
252617
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Orient GI Stenløse Stadion
10 - 4
256020 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
Ølstykke FC Frederikssund FB Ølstykke Stadion
HMH
256021 ti
01-06 2021
Kl. 19:00
Jyllinge FC Ølstykke FC Spraglehøj Idrætsanlæg
2 - 3
256023
05-06 2021
Kl. 10:00
Orient GI Hundested IK Islev Skole
UHT

Udehold taberdømt

256025
06-06 2021
Kl. 11:00
Hundested IK Stenløse BK Hundested Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

256038 ti
08-06 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Orient GI Ølstykke Stadion
UHT

Udehold taberdømt

256022
13-06 2021
Kl. 10:00
Stenløse BK Frederikssund FB Stenløse Stadion
2 - 4
239097
ma
14-06 2021
Kl. 18:00
Orient GI Jyllinge FC Islev Skole
2 - 6
239100
20-06 2021
Kl. 12:30
Orient GI Stenløse BK Islev Skole
UHT

Udehold taberdømt

256024 ti
22-06 2021
Kl. 18:30
Frederikssund FB Jyllinge FC Oppe-Sundby Stadion
5 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind