MENU

U11 Piger 3 8-mands (10) Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
168627
10-04 2021
Kl. 10:45
Farum BK/Hareskov IF Ølstykke FC Farum Park
2 - 2
168628
10-04 2021
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub (1) LSF Allerød Idrætspark
5 - 0
168626
11-04 2021
Kl. 10:00
Roskilde Pigefodbold FC Rudersdal Himmelev Idrætspark
ANN
168631
17-04 2021
Kl. 10:00
FC Rudersdal Farum BK/Hareskov IF Rundforbi Stadion
ANN
168629
18-04 2021
Kl. 10:30
LSF Roskilde Pigefodbold Smørum Idrætscenter
2 - 2
168630
18-04 2021
Kl. 10:30
Ølstykke FC Allerød Fodbold Klub (1) Ølstykke Stadion
3 - 1
168633
24-04 2021
Kl. 10:00
Farum BK/Hareskov IF LSF Farum Park
0 - 2
168632
25-04 2021
Kl. 10:00
Roskilde Pigefodbold Allerød Fodbold Klub (1) Himmelev Idrætspark
4 - 4
168635
02-05 2021
Kl. 10:00
Roskilde Pigefodbold Ølstykke FC Himmelev Idrætspark
3 - 1
168637
02-05 2021
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub (1) Farum BK/Hareskov IF Allerød Idrætspark
3 - 4
168640
08-05 2021
Kl. 10:00
FC Rudersdal Allerød Fodbold Klub (1) Rundforbi Stadion
4 - 3
168638
08-05 2021
Kl. 11:15
Farum BK/Hareskov IF Roskilde Pigefodbold Farum Park
3 - 2
168639
09-05 2021
Kl. 10:00
Ølstykke FC LSF Ølstykke Stadion
5 - 2
168642 ti
11-05 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Farum BK/Hareskov IF Ølstykke Stadion
3 - 2
168641
16-05 2021
Kl. 10:30
LSF Allerød Fodbold Klub (1) Smørum Idrætscenter
UDS
168643 on
19-05 2021
Kl. 18:00
FC Rudersdal Roskilde Pigefodbold Rundforbi Stadion
1 - 6
168645
22-05 2021
Kl. 10:00
Farum BK/Hareskov IF FC Rudersdal Farum Park
0 - 3
168644
23-05 2021
Kl. 10:00
Roskilde Pigefodbold LSF Himmelev Idrætspark
6 - 0
168646
23-05 2021
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub (1) Ølstykke FC Allerød Idrætspark
3 - 6
168648 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC FC Rudersdal Ølstykke Stadion
6 - 0
168647
29-05 2021
Kl. 10:30
LSF Farum BK/Hareskov IF Smørum Idrætscenter
5 - 0
168649
30-05 2021
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub (1) Roskilde Pigefodbold Allerød Idrætspark
3 - 3
168650
05-06 2021
Kl. 10:00
Farum BK/Hareskov IF Allerød Fodbold Klub (1) Farum Park
3 - 4
168652
05-06 2021
Kl. 10:00
FC Rudersdal LSF Rundforbi Stadion
5 - 1
168651
06-06 2021
Kl. 14:00
Ølstykke FC Roskilde Pigefodbold Ølstykke Stadion
1 - 2
168654 on
09-06 2021
Kl. 19:00
LSF Ølstykke FC Smørum Idrætscenter
3 - 7
168653
13-06 2021
Kl. 10:00
Roskilde Pigefodbold Farum BK/Hareskov IF Himmelev Idrætspark
3 - 1
168655
13-06 2021
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub (1) FC Rudersdal Allerød Idrætspark
3 - 4
168636 ti
15-06 2021
Kl. 18:00
LSF FC Rudersdal Smørum Idrætscenter
2 - 2
168634
19-06 2021
Kl. 10:00
FC Rudersdal Ølstykke FC Rundforbi Stadion
3 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind