|
871989
|
ma05-04 2021
|
13:00
|
|
|
V. Sottrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
871990
|
ma05-04 2021
|
13:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
|
|
|
871991
|
ma05-04 2021
|
15:00
|
|
|
Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
|
|
|
|
|
871992
|
ti06-04 2021
|
18:30
|
|
|
Hørup Stadion
|
|
|
|
871996
|
fr09-04 2021
|
19:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
|
|
871993
|
lø10-04 2021
|
14:30
|
|
|
Kværs Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
871995
|
lø10-04 2021
|
15:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
|
|
871994
|
lø10-04 2021
|
16:00
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
|
|
871997
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
|
|
|
871999
|
lø17-04 2021
|
15:00
|
|
|
Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
|
|
|
|
|
872078
|
lø17-04 2021
|
15:00
|
|
|
Hørup Stadion
|
|
|
|
871998
|
sø18-04 2021
|
13:00
|
|
|
V. Sottrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
872079
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
Kværs Idrætsanlæg
|
|
|
|
872080
|
lø24-04 2021
|
15:00
|
|
|
Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
|
|
|
|
872081
|
lø24-04 2021
|
16:00
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
|
|
871944
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Kværs Idrætsanlæg
|
|
|
|
872086
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
|
|
|
872083
|
lø01-05 2021
|
14:30
|
|
|
Kværs Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
872084
|
lø01-05 2021
|
16:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
|
|
872085
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hørup Stadion
|
|
|
|
872087
|
fr07-05 2021
|
19:00
|
|
|
Broager Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
872090
|
lø08-05 2021
|
15:00
|
|
|
Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
|
|
|
|
872089
|
lø08-05 2021
|
16:00
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
|
|
872088
|
sø09-05 2021
|
13:00
|
|
|
V. Sottrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
872092
|
to13-05 2021
|
13:00
|
|
|
V. Sottrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
872093
|
to13-05 2021
|
15:00
|
|
|
Hørup Stadion
|
|
|
|
872091
|
to13-05 2021
|
19:00
|
|
|
Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
|
UHT
|
|
|
872098
|
lø15-05 2021
|
13:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
|
|
|
872096
|
lø15-05 2021
|
15:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
|
|
872095
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
Kværs Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
872082
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Broager Idrætscenter
|
|
|
|
872099
|
lø22-05 2021
|
15:00
|
|
|
Hørup Stadion
|
UHT
|
|
|
872198
|
lø22-05 2021
|
15:00
|
|
|
Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
|
|
|
|
872101
|
ma24-05 2021
|
15:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
|
|
|
872100
|
ma24-05 2021
|
18:00
|
|
|
V. Sottrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
872200
|
fr28-05 2021
|
19:00
|
|
|
Broager Idrætscenter
|
|
|
|
872199
|
lø29-05 2021
|
14:30
|
|
|
Kværs Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
872201
|
lø29-05 2021
|
15:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
|
|
872202
|
lø29-05 2021
|
16:00
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
|
|
872094
|
ti01-06 2021
|
19:30
|
|
|
Broager Idrætscenter
|
|
|
|
872203
|
lø05-06 2021
|
15:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
UHT
|
|
|
872205
|
lø05-06 2021
|
15:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
|
|
|
872204
|
sø06-06 2021
|
12:00
|
|
|
V. Sottrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
871988
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
|
|
871946
|
to10-06 2021
|
19:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
|
|
872238
|
fr11-06 2021
|
19:00
|
|
|
Broager Idrætscenter
|
|
|
|
872208
|
lø12-06 2021
|
15:00
|
|
|
V. Sottrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
872209
|
lø12-06 2021
|
15:00
|
|
|
Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
|
|
|
|
872207
|
lø12-06 2021
|
16:00
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
UHT
|
|
|
872206
|
ma14-06 2021
|
19:00
|
|
|
Hørup Stadion
|
|
|
|
871945
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
|
|
|
872097
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
|
|
872240
|
lø19-06 2021
|
13:00
|
|
|
Hørup Stadion
|
|
|
|
872241
|
lø19-06 2021
|
16:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
|
|
872239
|
sø20-06 2021
|
11:00
|
|
|
Kværs Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
872242
|
sø20-06 2021
|
11:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
|
|
Nr. 1 rykker op i S3, nr. 2 spiller play-off, nr. 3-5 og den bedste nr. 6 bliver i S4, de 35 dårligste nr. 6, samt nr. 7-8 rykker ned i S5. Dette under forudsætning af, at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 4 hold klarer frisag fra 6. pladsen: Ølstrup GU - Resenbro UIF - Alslev BK - Midtals IF